جستجو در jcr و لیست مجلات نمایه شده در scopus

ارسال های توصیه شده

دیتابیس را: شخصا در مطلب قرار خواهم داد

دسترسی به بخش مهمی از دیتابیس jcrبرای سال 2013 و امکان جستجو بر اساس issn و عنوان مجلات و نیز دسترسی به لیست کلی مجلات scopus 2013و امکان جستجو در ان از طریق لینک زیر فراهم است. این دیتا بیس هر ماه ابدیت میشود.

این لینک برای دوستانی که به علم سنجی علاقه دارند و یا به دنبال یافتن مجلات با اعتبار هستند بسیار مناسب استhttp://wikiresearchtools.kashanuni.ir/modules.php?name=JCR

ویرایش شده توسط mariya
چرا در بخش ez ارسال کردید؟؟؟؟؟ انتقال داده شد
لینک به دیدگاه

دسترسی به بخش مهمی از دیتابیس jcr برای سال 2013 و امکان جستجو بر اساس issn و عنوان مجلات و نیز دسترسی به لیست کلی مجلات scopus 2013 و امکان جستجو در ان از طریق لینک زیر فراهم است. این دیتا بیس هر ماه ابدیت میشود.

این لینک برای دوستانی که به علم سنجی علاقه دارند و یا به دنبال یافتن مجلات با اعتبار هستند بسیار مناسب استhttp://wikiresearchtools.kashanuni.ir/modules.php?name=JCR

با تشکر از جناب آقای بزرگی

البته لازم به ذکر است که چون علم سنجی روی مقالات انتشار یافته سال قبل صورت می گیرد، JCR: Journal Citation Report مربوط به هر سال در سال بعد منتشر می شود. یعنی آخرین نسخه JCR در حال حاضر مربوط به 2012 است.

لینک به دیدگاه

با تشکر از جناب آقای بزرگی

البته لازم به ذکر است که چون علم سنجی روی مقالات انتشار یافته سال قبل صورت می گیرد، JCR: Journal Citation Report مربوط به هر سال در سال بعد منتشر می شود. یعنی آخرین نسخه JCR در حال حاضر مربوط به 2012 است.

با تشکر از شما.

jcr  مربوط به هر سال با نگاه به دو سال قبل منتشر میشود.یعنی تعداد کل سایتیشن ها و مقالات در 2 سال قبل حساب می شود (مثلا در مورد محاسبه if).منظور من از این که گفتم 2013 این بود که اخرین چیزی که فعلا اعلام شده است. جالب تر اینکه کله دیتا بیس رو هر ماه ابدیت می کنم تا اگه تغییری کرده باشه اعمال بشه

لینک به دیدگاه
  • 10 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 4 ماه بعد...
  • 1 سال بعد...
  • 3 سال بعد...
  • 6 ماه بعد...

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.