چطور میتوان آی پی و پورت یک دانشگاه خاص را دنبال کرد؟

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت همه اساتید فن

آقا بنده همه روشهایی که تا الان واسه پیدا کردن پورت یک اپی مشخص ارائه شده، را مطالعه کردم و استفاده نیز نموده ام. با تشکر بسیار زیاد از آموزشهای خوبتون.

بنده دنبال آی پی و پورت برای یک دانشگاه خاص هستم.

وقتی پورت باز برای آی پی خاص برای یک دانشگاه منقضی میشه اگه با کمک نرم افزارهای جستجوگر پورت دنبال پورت برم میبینم همون پورت را باز اعلام میکنه اما واسه من باز نیست و منقضی شده.

حالا من با این مورد کاری ندارم سوال من ازینجا ناشی میشه که شاهد هستیم که یک دانشگاه چند آی پی داره حالا ممکنه پورت همه اونا ثابت باشه اما آی پی تغییر کرده.

چطور میشه این تغییرات آی پی را دنبال کرد برای مثال:

Renmin University of China

202.112.113.250:1234

202.112.114.27:1234

همونطور که میبینید دانشگاه فوق که دیتا بیس بسیار عالی ای داره دارای پورت ثابتی هست اما آی پی داره تغییر میکنه.

چطور آی پی این دانشگاه راکه معمولا همیشه دارای پورت 3128 هست یا سایر دانشگاههای دیگه ی مدنظر را پیدا کنم.

از توجهتون خیلی ممنونم

ویرایش شده توسط niktaz69
تایپیک ویرایش و دیگر پاسخ ها پاک شدند
لینک به دیدگاه

@};- @};- @};- @};-

اینقدر شگفت زده شدم که نمیدونم چی بگم.

فقط میگم احسنت چون دقیقا اون همون چیزی بود که بنده مدتها دنبالش بودم.

واقعا دستت طلا جناب نیکتاز.

@};- @};- @};- @};-

خواهش میکنم، اشالا که پروکسی هایی که با این روش پیدا می کنین رو توی انجمن قرار میدین تا دوستانتونم استفاده کنن

تایپیک به بخش آموزش های دانشگاهی منتقل میشه

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم، اشالا که پروکسی هایی که با این روش پیدا می کنین رو توی انجمن قرار میدین تا دوستانتونم استفاده کنن

@};-:(]]@};-

ویرایش شده توسط Adult
لینک به دیدگاه

@};- @};- @};-

ویرایش شده توسط Adult
لینک به دیدگاه

از انتقال تاپیک ممنونم.

اما بنده قبلا یه دو سه باری آی پی پورت دسته اول ارسال کردم اما نمیدونم چرا مدیرا اونا را تایید نکردن با اینکه سالم بودن و خیلی هم خوب جواب میدادن و تکراری هم نبودن.

این شد که تصمیم بر این شد که ما هم یک مصرف کننده باقی بماینم تا تولید کننده. @};-:(]]@};-

اگر تکراری نبود که تایید میشد . خوب سرچ کردید تو سایت؟

من با این روش چندین آیپی پیدا کردم ولی اکثرشون تو سایت بودن. تو بخش عمومی یا تو بخش vip

لینک به دیدگاه

اگر تکراری نبود که تایید میشد . خوب سرچ کردید تو سایت؟

من با این روش چندین آیپی پیدا کردم ولی اکثرشون تو سایت بودن. تو بخش عمومی یا تو بخش vip

@};- @};- @};-

ویرایش شده توسط Adult
لینک به دیدگاه

بله گشتم حداقل توبخش عمومی که نبود.

ضمنا بد نبود مدیران گل یه پیغام میدادن که چرا تایید نشده.

حالا طوری نیست لابد فراموش کردن.

@};- @};- @};-

بحث تایپیک چیز دیگه ایه ولی جهت اطلاعتون : روزانه پروکسی ها و پسوردهای زیادی به انجمن اضافه میشه،فرصتش نیس یکی یکی دلیل تایید نشدنش پیغام خصوصی بشه، ولی چرا ، پسوردهای خوب اگر تایید نشد و یا تایپیکش به جای دیگه ای منتقل شد، اطلاع داده میشه.

اگر تایید نشده به احتمال زیاد تکراری بوده و یا کار نمی کرده

شما که عضو vip نیستین برای جستجوی تمام پروکسی های سایت لازمه که از جستجوی پیشرفته استفاده کنین

لینک به دیدگاه

سلام

وقتی داخل سایت Sun Yat-sen University میری ( www.sysu.edu.cn/2012/en/  ). اول آیپی دانشگاه 202.116 هست و وقتی این آیپی سرچ میشه میزنه Zhongshan University اما آیپی هایی که برای این دانشگاه هست توسایت اولش 222.200. هست..این قضیه از چی ناشی میشه؟

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.