قوانين نانوشته ازدواج

Younes

ارسال های توصیه شده

سلامي به گرمي صبحاي بهاري با نسيمي پر از عطر شكوفه هاي تازه به تمام دوستان عزيزم در انجمن  @};- 

يك مدت نسبتا طولاني مدت بود كه با سدت نوشته هام وقت بچه هاي انجمن رو نگرفته بودم ( در هيمن راستا باعث افزايش بيش از پيش سرعت علم و دانش كشور شده)

واسه تنوع هم شده شايد گاهي از قوانين نا نوشته ازدواج واسه دوستان مطلب بزارم و دوست دارم نظرات ارزشمند بچه ها رو بدونم

اولين قانون نانوشته‌ي من سلام و خداحافظي روزانه است  :)]] 

به آغوش گرفتن، بوسیدن و نگاه و کلام محبت آمیز راه‌هایی برای ارتباط سرزنده با همسر است. شاید بوسیدن و به آغوش گرفتن هر روزه قبل از رفتن به سر کار و يا در برگشت به خانه پیش پا افتاد به نظر بیاد، اما این چیزی است که تاثیر آن را در تمام طول روز احساس خواهید کرد. فقط بعد از تجربه این مساله است که اگر یک روز با بی توجهی از همسرتان جدا شوید اهمیت آن را به خوبی درک خواهید کرد. از طرفي ديگه ما آدما از يك ثانيه بعد از خودمون خبر نداريم و شايد اين بوسه و آغوش آخرين بوسه ما در اين دنيا باشه پس شادي يك لحظه ميتونه انرژي كل روزتون رو فراهم كنه و از طرفي ديگه موقع برگشت يك آغوش گرم و پر مهر و محبت خستگي يك روز كاري سخت رو از تنتون به در ميكنه.

اميدوارم  كه اين تجربه مفيد و ارزنده بوده باشه واسه دوستان. @};- 

پ.ن: عكس واسه اين پست بسيار زياد بود ولي به دلايل اجتماعي فرهنگي بسيار پيچيده و رازآلود از ارسال عكس در اين پست خودداري كردم :> باشد كه دوستان شيطون و مجرد انجمن رستگار شوند :)) 

(اون دوستاني كه در پ.ن بهشون اشاره كردم خودشون ميدونند كيا هستند) :))  :))  :)) 

لینک به دیدگاه

اینا یکم سنگین بود ، آغوش گرم و پر مهر برام قابل هضم نیست دادا :D  واقعا نیاز داره که از روی شکل توضیح داده بشه اینطوری اصلا این موضوع رو لمس نمیکنم و ممکنه در آینده مشکل ساز بشه برام :)) :))  

لینک به دیدگاه

اینا یکم سنگین بود ، آغوش گرم و پر مهر برام قابل هضم نیست دادا :D  واقعا نیاز داره که از روی شکل توضیح داده بشه اینطوری اصلا این موضوع رو لمس نمیکنم و ممکنه در آینده مشکل ساز بشه برام :)) :))  

:))  :))  :))  :))

شما تشريف بيارين پيش ما 

ما عملا اجرا ميكنيم تا شما واستون مفهوم بشه داداش سرفراز عزيز  :))  :))  :))

لینک به دیدگاه

:))  :))  :))  :))

شما تشريف بيارين پيش ما 

ما عملا اجرا ميكنيم تا شما واستون مفهوم بشه داداش سرفراز عزيز  :))  :))  :))

کاش وزیر ارشادی یا منکراتی یا ریس جمهوری یا ..... ( :- )  میشدی تا ما هم عملی این واحد ها رو پاس میکردیم :)) :)) 

حالا درست واحدهای عملی خوبن ولی فعلا همین واحد تئوری که شروع کردی تموم کن با چندتا عکس ، جوانان این مرز و بوم خیلی تیز هستن ، من فقط با همون تیکه ای گفتم مشکل دارم و لمس نکردم ، همون آغوش گرم !! یعنی چی ؟ بخاری هست ؟؟ با رسم شکل توضیح بده :D یادت باشه پس فردا من سروسامون بگیرم و کارم به طلاق بکشه واسه این قسمتی که گفتم، تو باید جوابگو باشی که هیچ ، باید تمام  سکه هاشو هم خودت بدی  :D:))

لینک به دیدگاه

کاش وزیر ارشادی یا منکراتی یا ریس جمهوری یا ..... ( :- )  میشدی تا ما هم عملی این واحد ها رو پاس میکردیم :)) :))

حالا درست واحدهای عملی خوبن ولی فعلا همین واحد تئوری که شروع کردی تموم کن با چندتا عکس ، جوانان این مرز و بوم خیلی تیز هستن ، من فقط با همون تیکه ای گفتم مشکل دارم و لمس نکردم ، همون آغوش گرم !! یعنی چی ؟ بخاری هست ؟؟ با رسم شکل توضیح بده :D یادت باشه پس فردا من سروسامون بگیرم و کارم به طلاق بکشه واسه این قسمتی که گفتم، تو باید جوابگو باشی که هیچ ، باید تمام  سکه هاشو هم خودت بدی  :D:))

:))  :))  :))  :))  :))

من حرف خاصي ندارم 

تسليمم  :))

لینک به دیدگاه

:))  :))  :))  :))  :))

من حرف خاصي ندارم 

تسليمم  :))

تسلیم !!! دادا چیشد ؟؟ چرا ترسیدی؟؟ به وظیفه خودت عمل کن همانا که کمک به دیگران از بالاترین بالاهست :D  بیرق آگاهی بده بالا تا دوستان زیر سایه آن مستفیض شوند ، باشد که به رنگ و لعاب هایی دنیا دل نبندیم خخخخخخخخ :D:))

خب منتظرم ببینم چیکار میکنی داش یونس :D  میخوای داخل فیلد مخفی قرار بده :D یا یه ساعتی اعلام کن بعد زود بزار و حدفش کن ، یا اصلا ........ (نه این نمیشه :-:)) )  در هر صورت منتظریم ببینیم چیکار میکنی :D

ویرایش شده توسط sarfraz3
لینک به دیدگاه

تسلیم !!! دادا چیشد ؟؟ چرا ترسیدی؟؟ به وظیفه خودت عمل کن همانا که کمک به دیگران از بالاترین بالاهست :D  بیرق آگاهی بده بالا تا دوستان زیر سایه آن مستفیض شوند ، باشد که به رنگ و لعاب هایی دنیا دل نبندیم خخخخخخخخ :D:))

خب منتظرم ببینم چیکار میکنی داش یونس :D  میخوای داخل فیلد مخفی قرار بده :D یا یه ساعتی اعلام کن بعد زود بزار و حدفش کن ، یا اصلا ........ (نه این نمیشه :-:)) )  در هر صورت منتظریم ببینیم چیکار میکنی :D

بعه

چقدر پيشرفت كردي يك مدت نبودم سرفراز 

چه  پيشنهادهايي هم ميديا  :))  :))  :))

يعني يك از يك زيركانه تر 

كي ميخواي خوب بشي  :))  8-}

لینک به دیدگاه

بعه

چقدر پيشرفت كردي يك مدت نبودم سرفراز 

چه  پيشنهادهايي هم ميديا  :))  :))  :))

يعني يك از يك زيركانه تر 

كي ميخواي خوب بشي  :))  8-}

من که خوبم ولی حیف این استعدادهام ، داره هدر میدره :D

لینک به دیدگاه

یعنی ما را ندید بدید فرض کردی عایا؟؟؟ :))  :>  @};-

نه خوب يادم نبودم هنوز عروسك بازي ميكنيد خوب  :))  :))  :))  :))

لینک به دیدگاه

نه خوب يادم نبودم هنوز عروسك بازي ميكنيد خوب  :))  :))  :))  :))

با توجه به این که حرفت دارای زوایای پنهان و آشکار متعددی می باشد و نیاز به بررسی انارشیستی از دید مدرنیته داره و اندک مجالی برای این چنین بروکراسی های اداری در این میعادگاه وجود داره فعلا سکوت میکنم و قضاوت را به حضار میسپارم. بدرود.  :))  :))  :))  @};-

لینک به دیدگاه

چون خیلی اصرار داری خودم با یک شکل نشونت میدم

دقیقا اینطوریه: :)) :)) :))

اینو دقیق رعایت کن یادت باشه تو در نقش اون پایینیه هستی =)) =))

0.249741001396614234_parsnaz_ir.jpg

لینک به دیدگاه

=))  =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

:))  :))  :))=))  =))  =))

یعنی اگه یه نفر حریف سرفراز بشه فقط خودتی رز  =))

لینک به دیدگاه

الان آبروم جلو همسرم رفت 

اين پستاي شما رو دارم واسش ترجمه ميكنم با اين اشكال 

يعني نزديك بود نياز به آب قند پيدا كنه از بس خنديد 

ميگه اينا هم دوستند تو داري آخه ؟! 8-}  8-}  b-(

لینک به دیدگاه

با توجه به این که حرفت دارای زوایای پنهان و آشکار متعددی می باشد و نیاز به بررسی انارشیستی از دید مدرنیته داره و اندک مجالی برای این چنین بروکراسی های اداری در این میعادگاه وجود داره فعلا سکوت میکنم و قضاوت را به حضار میسپارم. بدرود.  :))  :))  :))  @};-

احسنت ، با اون انار چیست موافقم :D  میعادگاه !!! یاد نماز جمعه افتادم :D

این تخیلی تره اینم میتونی استفاده کنی :)) :)) :D :D :D=)) =)) =))

دوتا عکس خواستیم تا این اغوش گرم لمسش کنیم ، اینا اصلا آغوش بودن ؟!!! :D  حالا عکس جونور چرا گذاشتی ؟ عکس انسان با آغوش گرم نداریم عایااا ؟؟ :D:)) 

لینک به دیدگاه

الان آبروم جلو همسرم رفت 

داش یونس خوب ترجمه کن ، آبروی ما رو نبری :D

راستی جملات منو چجوری ترجمه کردی ؟؟؟ جملاتم اصلا در قالب زبان انگلیسی نمیگنجه ! اصلا زبان انگلیسی ظرفیت پذیرش فهوا جملاتمو نداره :)) :))  فارسی یاد بده به همسر گرامی :D

لینک به دیدگاه

احسنت ، با اون انار چیست موافقم :D  میعادگاه !!! یاد نماز جمعه افتادم :D

دوتا عکس خواستیم تا این اغوش گرم لمسش کنیم ، اینا اصلا آغوش بودن ؟!!! :D  حالا عکس جونور چرا گذاشتی ؟ عکس انسان با آغوش گرم نداریم عایااا ؟؟ :D:))

اینا آغوش نبودن

مقدمه گرم کردن آغوش بودن مگه همینو نمیخواستی؟! ;) ;) ;)

خیلی مشتاقی تا عکس لو رفته  تو و دختر پیش نظرو  بذارم همگانیش کنم :)) :)) :))

لینک به دیدگاه

الان آبروم جلو همسرم رفت 

یعنی اگه نگی مهریش چقدره حلالت نمیکنم... :))  @};-

لینک به دیدگاه

یعنی اگه نگی مهریش چقدره حلالت نمیکنم... :))  @};-

شايد باورتون نشه ولي يك جلد قران نفيس و 28 شاخه گل نرگس 

كه البته قران رو قراره خانوادم واسمون بيارن 8->  

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.