مسابقه عکس نوروز

Younes

ارسال های توصیه شده

سلام بر تمام دوستان و اعضای عزیز انجمن

خوب دوستان عزیز یک سال دیگه هم مثل همیشه گذشت

خوبی ، بدی، مشکلات، دل تنگیا، سختی های، غصه ها همه اش تموم شد و یک سال جدید زیبا در راهه 8->

امیدوارم با تمام قدرت و توان بتونیم لحظه لحظه های سال جدید رو به خوبی و زیبایی سپری کنیم. و مثل همیشه دست در دست هم در این انجمن حلال مشکلات دوستانی باشیم که گره در کارشون دارند.

با این امید که در لحظه لحظه‌های سخت پاسخ دادن به حریم کبریایی سر بلند و پیروز باشیم. :)]]

از این فرصت یک سوء استفاده هم بکنم و به تمام دوستان عزیزم که در این مدت از طریق انجمن با هم آشنا شدیم یک تبریک و شاد باش ویژه بگم. بخصوص دوستانی مثل پاکزادمنش عزیز(مخاطب خاصه و جاش اول از همه)، داداش احسان عزیز، آقا رامین عزیز، راحله خانم عزیز، علی آقای عزیز، مرتضی جون عزیز، ماریا خانم عزیز، سورنا خانم عزیز، شهره خانم عزیز، سیانور جان عزیز، گلی خانم عزیز، مهسا خانم عزیز، صلوات جان عزیز، آیدا خانم عزیز، بهاره خانم عزیز و گوشه گیر و ساکت انجمن، احمد آقای گل که گویا رفتن ماه عسل، ایمان جان عزیز، آرت جان عزیز، و سلوی جان عزیز و بقیه دوستانی که در این مدت کم یا زیاد با هم بودیم و انشا الله خواهیم بود.

خوب بریم سر مسابقه (که قولش رو داده بودیم)

هرچند مسابقه بهانه ای بیش نیست، و مثل همه برنامه های دیگه این برنامه هم واسه بیشتر کردن صمیمیت بین بچه های انجمن و البته و ص البته سنجش صلیقه دوستان عزیز در امر تزیئنات و البته عکاسیه. که فکر کنم خودم از همه بهترم (حالا میگین افاده ها طبق طبق، اینه دیگه :)):- )

موضوع مسابقه عکاسی از رسم و رسوم عید باستانی نوروز هست که شامل

چهارشنبه سوری، لحظه تحویل سال، بهترین سبزه‌ها ، بهترین سفر‌های هفت سین‌، دید و بازدید ها و .... تا روز هجدهم فروردین ماه . هر عکسی که با موضوع مربوط به عید باشه در این مسابقه شرکت میکنه. توجه داشته باشین دوستان که تاپیک در 18 فروردین بسته خواهد شد. و تمام عزیزانی که تمایل به شرکت در این مسابقه دارند میتونند تا تاریخ اعلام شده عکس هاشون رو در این تاپیک قرار بدن.

و اما شرایط عکس ها :

* باید توسط خود قرد گرفته شده باشد و به یکی از موضوعات که اعلام شد مربوط باشد.

* از فرستادن عکس های که از اینرنت گرفته می شود جدا خوداری کنید

* عکس ها بی کیفیت مورد قبول نمی باشند(خیلی کوچک یا خیلی بزرگ).(عکس ها در قالب 800× 600 باید باشند)

* عکس های می تواند با دوربین های عکاسی و یا گوشی های موبایل گرفته شده باشد.(زیر هر عکس نوع دوربین یا گوشی همراه قید شود بهتر است)

* در صورت امکان در موقع گرفتن عکس بخصوص از سفره هفت سین و سبزه آرایی می‌تونید نام انجمن رو به صورت دست نوشته و در کنار موضوع مورد عکاسی قرار بدین تا از استفاده عکس شما در جاهای دیگه جلوگیری کنه حداقل. :>

* دوستان عزیز ترجیحاَ جهت تهیه عکس از سفره هفت سین و سبزه آرایی از دو یا سه زاویه عکس تهیه کنند خیلی بهتر خواهد بود. /:)

در 20 فروردین ماه بر اساس لایک هایی که دوستان برای هر عکس گرفتن نفرات برتر انتخواب خواهند شد.

و اما جوایز ناقابل نفرات برتر

نفر اول : یک اکانت VIP به مدت 45 روز یا معادل 700 امتیاز

نفر دوم : 400 امتیاز

نفر سوم: 300 امتیاز

نفر چهارم: 200 امتیاز

نفر پنجم : 100 امتیاز

البته در صورت بالا رفتن تعداد شرکت کننده با تصمیماتی که مدیر ارشد انجمن اتخاذ خواهند کرد جوایز ارتقاء کیفی و کمی پیدا خواهند کرد. انشا الله (چون من خودم هم از شرکت کنندگان هستم دیگه)

از آنجایی که اعضای ویژه انجمن لابی ها پشت پرده زیادی دارند برای اعضای تازه وارد انجمن که در مسابقه شرکت می‌کنند امتیازات ویژه‌‌ای قائل خواهیم بود.

دوستان عزیز فراموش نکنید که سفره هفت سین اول از همه یک رسم و آیین قدیمی و سنتی است و دوم اینکه عکس های شما نشانه سلیقه و ذوق هنری شماست .

امیدوارم همیشه همه دوستان خوش ذوق و خوش سلیقه و پر انرژی باشند.

با تشکر پیروز و سربلند باشید

لینک به دیدگاه

البته در صورت بالا رفتن تعداد شرکت کننده با تصمیماتی که مدیر ارشد انجمن اتخاذ خواهند کرد جوایز ارتقاء کیفی و کمی پیدا خواهند کرد. انشا الله (چون من خودم هم از شرکت کنندگان هستم دیگه)

نفر اول : یک اکانت VIP به مدت 45 روز یا معادل 700 امتیاز

نفر دوم : 400 امتیاز

نفر سوم: 300 امتیاز

نفر چهارم: 200 امتیاز

نفر پنجم : 100 امتیاز

دیگه چه ارتقایی، از این بیشتر که دیگه ورشکست میشیم :))

just kidding

لینک به دیدگاه

دیگه چه ارتقایی، از این بیشتر که دیگه ورشکست میشیم :))

just kidding

داداش احسان من اصفهانیم شما دیگه چرا؟

نکنه کمال همنشین و اینا باشد :)) :)) :))

لینک به دیدگاه

من و سفره ی هفت سین ام، در کنار رقص سایه ها...

رشت- نوروز 92

514c0dc7a02f4_We1.jpg

:)) :)) :)) :)) :))

مهدی جان شک نکن که شما حتما یکی از برنده ها هستی :)) چه صلیقه ای داری محشره

لینک به دیدگاه

به شکل زیر توجه کنید

514c0ec4308c6_Untitled1.jpg

البته از گزینه پیوست (انتهای ارسال در حالت استفادهاز ویرایشگر پیشرفته) هم می تونن استفاده کنند...

داداش احسان من اصفهانیم شما دیگه چرا؟

نکنه کمال همنشین و اینا باشد :)) :)) :))

اون که شوخی بود اما خدایی با 700 امتیاز توبخش خرید و فروش میشه پسور عالی گرفت...

لینک به دیدگاه

خوب

البته از گزینه پیوست (انتهای ارسال در حالت استفادهاز ویرایشگر پیشرفته) هم می تونن استفاده کنند...

اون که شوخی بود اما خدایی با 700 امتیاز توبخش خرید و فروش میشه پسور عالی گرفت...

خوب حداقل دوستان یکم مور مورشون بشه طمع کنند شرکت کنند دیگه /:)

البته اگر میدونی داداش احسان کمش کنیم :-

لینک به دیدگاه

خیلی باحال بود یونس خان یوست عزیزمن =D> =D> =D> =D> =D>

معلومه خیلی خوش سلیقه ایا /:) یا داری سلیقه بخرج میدی

درضمن دست خطتم خوندم نوشته بودی:تقدیم به همه بچه های عزیز انجمن ولی تو یه چیز دیگه ای مخاطب خاص من :- :- :- :- :-B-) دیگه و اینا و حافظا تهشم امضا زدی یونس خان مجنون الدوله :-

لینک به دیدگاه

درضمن دست خطتم خوندم نوشته بودی:تقدیم به همه بچه های عزیز انجمن ولی تو یه چیز دیگه ای مخاطب خاص من :- :- :- :- :-B-) دیگه و اینا و حافظا تهشم امضا زدی یونس خان مجنون الدوله :-

باریکلا، من متوجه اون متن نشده بودم... زنده باید یونس :))

لینک به دیدگاه

باریکلا، من متوجه اون متن نشده بودم... زنده باید یونس :))

:> :> :>

این سیانور هم همش پته ما رو میریزه رو آبا b-(

لینک به دیدگاه

من و سفره ی هفت سین ام، در کنار رقص سایه ها...

رشت- نوروز 92

514c0dc7a02f4_We1.jpg

سفره هفت سین شما هم در نوع خودش بی نظیره ها . مخصوصاً اون موجود شاخ دار که معمولاً خانما چندششون میشه ولی ما میپذیریم :)):-j

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب و تبریک سال جدید به همگی

آقا یونس هفت سینتون بی نظیر بود...عالـــــــــــــــــــــــــــــــــــی @};-

فرشتونم قشنگه،خوشمان آمد :>:)]]

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب و تبریک سال جدید به همگی

آقا یونس هفت سینتون بی نظیر بود...عالـــــــــــــــــــــــــــــــــــی @};-

فرشتونم قشنگه،خوشمان آمد :>:)]]

ممنون ماریا جان

کم پیدا شدین ؟ بابا ما که یک سور کوچولو خواستیم :)) اصلاَ دیگه همون سورم نمیخوایم اگه قراره شما به خاطر اون انجمن نیای :-

نظر لطفتونه در مورد هفت سین به سلیقه شما خانمای ایرانی که نمیرسه

فرش هم، فرش کاشان اصفهانه ، اومده بودم ایران گرفتم :)]]

لینک به دیدگاه

ممنون ماریا جان

کم پیدا شدین ؟ بابا ما که یک سور کوچولو خواستیم :)) اصلاَ دیگه همون سورم نمیخوایم اگه قراره شما به خاطر اون انجمن نیای :-

نظر لطفتونه در مورد هفت سین به سلیقه شما خانمای ایرانی که نمیرسه

فرش هم، فرش کاشان اصفهانه ، اومده بودم ایران گرفتم :)]]

مبارکتون باشه،حدس زدم فرش اصفهان باشه :>:)]]

نه آقا یونس،والا مشغول دید و بازدید مهمونی بودیم وگرنه هستیم خدمتتون...مگه میشه انجمن نیاممممم :>*-:) سورم سر جاشههههههههههه ایشالا :x

هفت سین ما خیلی ساده است پیش هفت سین شما کم میاره 8-> با سلیقه بابام پهن شده :)) :))

لینک به دیدگاه

:> :> :>

این سیانور هم همش پته ما رو میریزه رو آبا b-(

وای ما و این جسارتا یونس خان ؟ما مخلص شمام هستیم غرض کم کردن زحمت دوستان بود .ماهم ک هموجور خراب رفقا!!!!واسه همین گفتیم بذار واسه فهمیدن اون متن چشوچار مادر بیاد بقیه دوستان راحت باشن.تهشم به ذوقو سلیقه خودمون قافیشو جور کردیم ایشالا ک مورد پسند شما و ایضا....... قرار گرفته ببوده باشدا حافظا :)) :)) :))

لینک به دیدگاه

این هم از سفره هفت سین خودم

با این سفره من و سایه ام و خاطرات یک سال گذشته با هم تحویل سال جدید شدیم

:)]]

امیدوارم مورد پسند دوستان واقع بشه

جداً دستتون درد نکنه

خیلی با سلیقه بود =D> =D> =D>

انشاله که سال خوبی داشته باشین

من فهمیدم چی کم داشته ولی اصلا مهم نیست

مهم نیته که خیر بوده و با کشف مهم و به جای جای جناب سیانور از دستنوشته جنابعالی، کاملا مشهود بود که نیتتون جز خوبی و خیر چیزی نبوده :)]]

لینک به دیدگاه

باریک باریک ( منظور همون باریک الله باریک الله =D> ) هست . )

قشنگ بود حاج یونس . سیانور چشمای تیزی داری که تونستی متنو بخونی . منم خوندم ولی نمی دونم چرا من

اینطوری خوندم :-? ( تقدیم به همه بچه های عزیز انجمن وی آر بخصوص مخاطبان خاص ... آخرم اسم و فامیل ) ظاهراً به جمع مخاطبا اضافه شده ( البته برا حاج یونس ، احسان و سانور و حاج علی و .... هم میتونن مخاطب خاص باشن :-jولی به قول سیانور اون مخاطب یه چیز دیگست :-j8-} ) شایدم درست نخونده باشم b-(

در سال جدید برای شما از خداوند روزی مخاطب را خواستاریم :)) :)) حالا این که مزاح بود .

انشاله سال پر خیرو برکت برای همه ی دوستان انجمن باشه . هفت سینتونم زیبا بود .

یا علی . @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

ای بابا بچه ها

من یعنی میخواستم 100 امتیاز بگیرم نوشته رو خودم بخونم

چرا بقیه دوستان شرکت نمی کنند ؟

خوب بابا یک سفره هفت سین که همه جا پیدا میشه دم عیدی

:(]]

لینک به دیدگاه

ای بابا بچه ها

من یعنی میخواستم 100 امتیاز بگیرم نوشته رو خودم بخونم

چرا بقیه دوستان شرکت نمی کنند ؟

خوب بابا یک سفره هفت سین که همه جا پیدا میشه دم عیدی

:(]]

معلومه ک پیدا میشه یونس خان ولی مالما خهلی بیریخته در مقابل هنر نمایی شما.البته هنر تو خونه شما اصفونیا ک هس حالا لطافت شمام ک بش اضاف شه چه شود؟ میشه همینی ک دوستان دیدن

ایول خوشششششششششششش بحال بعضیا....... :- :- :-

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.