booker

همکار بخش پسورد
 • تعداد ارسال ها

  2,569
 • امتیاز

  77,470 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  35

تمامی مطالب نوشته شده توسط booker

 1. booker

  اکانت دانشگاه Tennessee, Knoxville آمریکا

  thanks
 2. booker

  usyd.edu.au - for booker

  متشکرم
 3. booker

  uwo.ca

  I need an account from uwo.ca Please Thanks in advance 
 4. booker

  warwick.ac.uk

  I need an account from warwick.ac.uk Please Thanks in advance 
 5. booker

  mcgill.ca

  I need an account from mcgill.ca Please Thanks in advance 
 6. booker

  usyd.edu.au

  I need an account from usyd.edu.au Please Thanks in advance 
 7. booker

  چاپ pdf عین کتاب؟

  سلام. بله در تهران خیابان انقلاب ابتدای خیابان ابوریحان جنب انتشارات حکمت (روبروی انتشارات سمت) این کار را انجام میدهند.
 8. بد نیست به نزدیکترین دانشگاه آزاد رفته و به کتابفروش آنجا کتاب خود را سفارش بدید چون تعاملات آنها با هم بیشتره
 9. http://azad.ac.ir/fa/news/6610/محل-پخش-و-فروش-کتب-منتشره-دانشگاه-آزاد-اسلامی-واحد-تهران-جنوب گوگل هم چیز خوبیه
 10. سلام با دفتر فروش تماس بگیرید بفرمایید پس از واریز مبلغ، کتاب را برای شما ارسال کنند. http://www.ketab.org.ir/PublisherView.aspx?Publisherid=45663 یا بپرسید کدام کتابفروشی های تهران کتابهای شما را می فروشند. یا دانشجویی از آن دانشگاه را پیدا کنید که در رفت و آمد است. حداکثر خودتان تشریف ببرید. احنمالاً از میدان نوبنیاد تهران تاکسی برای رودهن وجود دارد (کمتر از یک ساعت فاصله است).
 11. booker

  سوال در مورد research gate

  سلام دوست عزیز 1- اعتبار این سایت به خودی خود قابل بحث نیست چون صرفاً مثل یک انجمن علمی صرفاً امکانی برای گردهم آمدن پژوهشگران فراهم کرده است و اعتبار هریک از مقالات نویسندگان به مجلاتی است که آن مقالات را منتشر کرده اند و در ارجاع دهی علمی باید به آن مجلات ارجاع داد نه به این انجمن. رفرنس علمی مقالات را هم با توجه به شماره DOI که معمولاً ذیل هر مقاله آمده است می توان پیدا کرد. تمام مقالات علمی ابتدا در یک مجله علمی یا کنفرانس منتشر شده اند و سپس در انجمن هایی مثل این معرفی می شوند. برخی از منابع را می توان یافت و اندکی از منابع قابل شناخت نیستند چون در مجلات نایاب یا کنفرانس های کم اعتبار منتشر شده اند. با این حال جستجوی عنوان مقاله در اینترنت می تواند راهنمای خوبی باشد. 2- جستجو در این سایت با توجه به منوی بالای سایت صورت می گیرد. نتیجه اولین جستجوی شما به صورت خودکار مربوط به توضیحاتی است که هریک از اعضا درباره خود نوشته اند (Researchers). اگر از منوی همان صفحه، بخش Projects را انتخاب کنید، جستجو در پروژه های علمی صورت می گیرد و اگر Publications را انتخاب کنید در بخش عناوین مقالات و مجلات جستجو خواهد شد و همین گونه در بقیه موارد. 3- ایمیل زدن به نویسنده همیشه یکی از راه های دسترسی به مقاله است که بسته به شخصیت نویسنده و اجازه مجله برای انتشار آن مقاله، امکان دسترسی شما فراهم می شود.
 12. booker

  Yonsei university of Korea

 13. booker

  University of Nebraska-Lincoln

 14. سلام دوست عزیز. به انجمن خوش آمدید. اتفاقاً سوالات خود را باید همین جا مطرح کنید. دسترسی به کتابهای آمازون از سه طریق ممکن است. بخشی از آنها در سایتهای دریافت کتاب رایگان موجود است (در این انجمن چند راهنما برای این سایتها موجود است). بخشی دیگر از کتابها بوسیله اکانت های دانشگاهی قابل دسترس است (تعدادی از این این اکانت ها بصورت رایگان در انجمن قرار دارد و برای دریافت تعدادی دیگر، باید امتیاز داشته باشید). بخش دیگری از این کتابها از راههای تخصصی تر قابل دسترس است و تعدادی از کتابهای آمازون فقط قابل خرید بوده و دسترسی به آنها تقریباً ناممکن است. لذا اکانت مستقیم برای همه کتابهای آمازون وجود ندارد.
 15. booker

  ProQuest Ebook Central, Michigan State University

 16. booker

  iGLibrary - IG Publishing

 17. booker

  Ncku.edu.tw

  سلام این دانشگاه را برای دسترسی به وردساینتیفیک لازم داشتم. با تشخیص خودتان یکی دو اکانت دسترسی بالا به این دیتابیس رو لطف کنید. البته اگه اکانت دانشگاه های سنگاپور قابل استفاده هستند، میشه از اونا هم استفاده کرد. از زوریخ هم که نشد استفاده کنیم. ممنون
 18. booker

  ingentaconnect 5

 19. booker

  providence.edu

  cancel please
 20. booker

  shsu.edu

  cancel please
 21. booker

  shsu.edu

  cancel please
 22. booker

  kth.se

  cancel please