mahdavi

کاربر رسمی
 • تعداد ارسال ها

  225
 • امتیاز

  754 
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید


فعالیت های امتیازی

 1. پسندیدن
  mahdavi به *Kid امتیاز داد در دانشگاههای با دسترسی بالا به "Mylibrary"   
 2. پسندیدن
  mahdavi به Cloudpusher امتیاز داد در Eastern New Mexico University   
  http://www.enmu.edu/academics/library/database-names.shtml
 3. پسندیدن
  mahdavi به hassan123 امتیاز داد در State University of New York at Stony Brook   
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ScienceDirect
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Springer
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Scopus
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از IEEE Xplore
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Taylor & Francis
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Royal Society of the Chemistry
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Wiley Online
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ISI Web of Knowledge
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از EBSCOHOST
  بقیه موارد: ..


 4. پسندیدن
  mahdavi به Ehsan امتیاز داد در 3 مرحله آموزشی چگونگی استفاده از پسوردهای انجمن   
  سلام. می دونم خیلی از دوستانی که اطلاعی در مورد پسوردهای دانشگاهی ندارند وقتی میان تو سایت سردرگم میشن. این مطلب امیدوارم راه گشای اون عزیزان باشه. (لازم است 10 دقیق وقت بذارید و 3 مرحله را طی کنید تا کامل با سیستم آشنا بشید)
   
  مرحله اول: پسورد دانشگاه یعنی چی؟
  برای دانلود مقاله از مجلات علمی (مثل sciencedirect, ieee, taylor and francis و ...) باید مقاله را خریداری کرد. دوستانی که دانشجو هستند می دونند که معمولا دانشگاه ها بسته به رشته هایی که در اون دانشگاه وجود داره، اکانت یه سری از این مجلات را خریداری می کنند تا دانشجویان بتونند مقالاتشون را از اون مجلات دانلود کنند. در اینجور موارد هزینه دانلود شما را دانشگاه می پردازه.
  اما بسیاری از دانشگاه های ایران کمتر اقدام به خرید اکانت های این مجلات می کنند و یا فقط مقالات کم ارزش تر را خریداری می کنند. در این صورت تکلیف دانشجویان چیست؟ (جریان تحریم و بن کردن ایران را هم به این موارد اضافه کنید)
  در اینجا ما پسوردهایی را از دانشگاه های مختلف برای شما جمع آوری کرده ایم تا شما بتوانید به عنوان دانشجوی دانشگاه های مذکور وارد مجلات علمی شده و مقاله دانلود کنید. اینکه چه دانشگاه هایی چه مجلاتی را خریداری کرده اند و یا اینکه برای دانلود از مجله ای خاص باید از چه دانشگاهی استفاده کنید، مطلبی است که در ادامه به آن پرداخته خواهد شد.
 5. پسندیدن
  mahdavi به matis امتیاز داد در National and Kapodistrian University of Athens   
  دیتابیس را: شخصا در مطلب قرار خواهم داد


  SD journals: 3457
  SD ebooks: 567
  Springer journals: 2457
  Springer Ebooks: 58899
   
 6. پسندیدن
  mahdavi از mohamadreza یک واکنش گرفت در دانشگاه Connecticut   
  دیتابیس را: شخصا در مطلب قرار خواهم داد
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ScienceDirect

  Sciencedirect Journals: 3,256
  Springer Journals: 2,545
  Proquest Databases: 39
   
  Databases
  http://rdl.lib.uconn.edu/byTitle.php
   

 7. پسندیدن
  mahdavi به saeidehamedan امتیاز داد در دانشگاه Tübingen آلمان   
 8. پسندیدن
  mahdavi از saeidehamedan یک واکنش گرفت در Trinity College   
  دیتابیس را: از لیست زیر انتخاب می کنم
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ScienceDirect

  Trinity College, University of Dublin, Ireland
  Sciencedirect Journals: 3,206
  Springer Journals: 2,612
  Springer Books: 11,092
  Emerald Journals: 282
  Proquest Databases: 27
   
  Databases
  http://www.tcd.ie/Library/collections/databases.php
   

 9. پسندیدن
  mahdavi به seyed امتیاز داد در مصیبتِ پُزی به نام "عضو هیأت علمی" و "دکتر" شدن   
  مصیبتِ پُزی به نام "عضو هیأت علمی" و "دکتر" شدن
   
  - این که دانشگاه باید توسعه پیدا کند و اٍعمال مدیریت و اَعمال مدیریتی موافق و مخالف دارد از بدیهیات است . من به این که در دانشگاه علامه چه می گذرد و باید به فریاد دهها استاد ودانشجوی آنجا رسیدگی شود هم دراین نوشته نمی پردازم .... به این بهانه و از منظر دیگری به بلیه های "بورسیه" دادن و "دکتر" شدن و "عضو هیأت علمی" بخصوص این آخری و برخی نکات پیرامون آن توجه دارم و بسیار خوشحال می شوم که آرای شما را داشته باشم ... اصلا چه لزومی دارد یک مقام سیاسی یا اجرایی یا تقنینی یا قضایی در ایام کار به امور دانشگاهی مشغول شود و چه فایده ای بر آن مترتب است؟ آیا اوباما یا کاندولیزا رایس که دانش آموختگان نخبه و باسواد رشته خودشانند در ایام ریاست جمهوری و فرمانداری و وزارت در دانشگاه درس می دادند یا می دهند و اجازه این کار را دارند؟
  به گزارش رجانیوز(، یکی از ویژگی‌های کابینه‌های نهم و دهم دولت، استفاده از نخبگان و کارشناسان برتر و شناخته شده در عرصه‌های مختلف بود؛ تا جایی که برخی از وزرا دارای درجه استاد تمامی و پروفسوری بودند که این مساله سبب شد تا تراز فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی در کشور به حد محسوسی جابه‌جا شود و به شدت بهبود پیدا کند(!!!) رجانیوز مدعی شد باحضور چندین استاد تمام و نخبه دانشگاهی در کابینه قبل؛ ادامه این روند در کابینه روحانی مورد انتظار است.رجانیوز درادامه نوشت : "وجود چندین استاد تمام دانشگاه که در زمینه‌ تخصصی خود، چهره‌های بلامنازع در کشور بودند و در عرصه‌ جهانی هم دارای اعتبار وسیعی بودند(!!) یکی از ویژگی‌های مشخص و ممتاز کابینه‌های دولت‌های نهم و دهم بود. از سوی دیگر، یکی از معیارهای خوبی که در زمینه انتخاب وزرا در این دولت صورت گرفت، توجه به جایگاه علمی و تخصصی افراد بود؛ تا جایی که اکثر قریب به اتفاق وزرا افرادی بودند که از دانشگاه به دولت آمدند؛ نه اینکه به دلیل مناسبات سیاسی و زدوبندهای پشت پرده از دولت به دانشگاه منتقل شوند(!!)به همین دلیل، اکنون که رئیس‌جمهور منتخب در حال بررسی گزینه‌های پیشنهادی به منظور تشکیل کابینه خود است، باید توجه جدی و رویکردی ویژه در این زمینه داشته باشد و با در نظر گرفتن تراز جدیدی که دولت‌های نهم و دهم در زمینه انتخاب وزرا و مسئولین اجرایی کشور ایجاد کرد، زمینه را برای انتخاب همکاران جدید خود با در نظر گرفتن این معیار مهم و ارزشمند فراهم کند".
  البته خوب شد که دکتر روحانی این معیار را رعایت نکرد و به ایمان و تقوا و کارآمدی و تجربه و قدرت مدیریتی و پاکدستی و عشق به ملت و میهن و اعتدال بیش از عضویت در هیأت علمی (که آن هم در جای خود مهم و لازم است)، توجه کرد. چرا که ایشان هوشمندانه می دانست که مصیبتِ پُزِی به نام " عضو هیأت علمی" در کشور دامنگیر و فراگیر شده و هرکس که به مقامی رسیده کوشیده یا می کوشد " دکتر" و " عضو هیأت علمی" شود......
   
  *شنیده ام نابغه مشهور آلبرت آینشتاین عضو هیأت علمی برای تدریس دانشگاهی نبود و بخاطر او هیأت علمی پژوهشی را ابداع کردند تا پروفسور بی بدیل فیزیک بتواند بدون تدریس و صرفا با پژوهش صاحب کرسی علمی پژوهشی فیزیک باشد.....مگر هرکه عالم است معلم خوبی هم می تواند بشود؟ هنر معلمی و استادی با دانشمندی اینهمانی ندارد. ای بسا صاحب علمی که توان تعلیم و شاگرد پروری وانتقال علم ندارد.....اما درایران عده ای دکتر نشده ، "دکترین" می نویسند و با ترکیب واژه ها ی مشهور ، واژه های نامأنوس جعل می کنند و نانودکترینولوژی می نویسند و در همه علوم اظهار نظر می کنند و هواخواه دارند!! چرا ؟ چون عالمان واقعی سکوت اختیار کرده اند یا انزوا طلبیده اند یا در انزوا قرار گرفته اند.....
   
  *می دانیم که در بسیاری از کشورها استفاده از عنوان "دکتر" مختص پزشکان است و تا همین قبل از انقلاب هم تقریبا این تلقی در ایران رایج بود و از مرحوم دکتر شریعتی قریب به این مضمون یادم هست که می گفت کسی از او نسخه می خواسته و وقتی که او گفته من پزشک نیستم گفته پس تو چطور دکتری هستی که طبابت نمی کنی؟ شاید معدود دکترهای مشهور غیر پزشک آن دوران همین دکتر شریعتی و دکتر معین و چند فرهیخته دیگر باشند .... اما الان همه عشق دکتر شدن دارند از نظامی و غیرنظامی..... آیا کسی می داند که اکثر رؤسای جمهور ومسئولان عالیرتیه خارجی از جمله همین اوباما و کلینتون دکترای تخصصی یا دفیل PhD دارند؟ برخی مقامات کشورهای شرقی دکترانتور هستند که پسادکتری یا بالاتراز آن است اما هرگز با این عناوین یاد نمی شوند؟ کدام مقام نظامی خارجی غیرپزشک را با عنوان نظامی و علمی سراغ دارید؟ مگر ژنرال پنچ ستاره کالین پاول از لقب دکتری استفاده می کرد؟ با آنکه فوق ارتشبدی او در ایران معادل ندارد(آریابد هم رسمی نیست ) .... بگذریم از پدیده کردانیسم و بعد حذف لقب علمی در مکاتبات برای رعایت شأن دکترهای قلابی کابینه سابق که یا از جهالت بود یا حسادت و در برخی جاها مشوب به حماقت! (البته این اواخر مشایی با دوپینگ به فوق لیسانس رسید !) یادم هست درجایی بودم که طرف تازه دکترشده بود به من اصرار داشت ازاو با عنوان دکتری یاد کنم و وقتی پست ومقام گرفت بقول خودش برای پرهیز از خطاب دکتر برای افراد غیر دکتر و یا دانشجوی دکتری و بقول حودش "دکترقلابی" و "دکتر بعد از این" به من که 20 سال دکتر بودم و خواهش کرده بود حکمش را با عنوان دکتری بزنم هم "دکتر" نمی نوشت و نمی گفت!!
  *بگذریم .... با احترام به امثال دکترلنکرانی، آیا بسیاری از این مقامات دولت سابق که گفته اند به دانشگاه برمی گردند کار علمی بلدند؟ اگر دستیاران پشت پرده نباشند آیا حتی بلدند که پروپوزال بنویسند؟ رانت همه جورش بد است و رانت علمی از همه بدتر.... بجز آنها که در خارج درس خوانده اند و لاجرم زبان انگلیسی آنها خوبست چند نفر از این دکترهای رانتی داخل درس خوانده به زبان در حد ترجمه متون مسلط هستند؟ بهتر نبود به همه مقامات عاشق دکتری یک دکترای افتخاری می دادیم و هزینه صرفشان نمی شد (گرچه که بعدا هم حقوقشان بالاتر برود!) تحصیل را برای اهل دانش و تحقیق می گذاشتیم؟ برخی لیست مقالات و رساله هایی که توسط آنها راهنمایی یا مشاوره یا داوری شده اند را به رخ نکشند که من از حاق و باطن امور آنها خبر دارم ..... چطور ممکن است کسی مشاغل سنگین اجرایی داشته باشد و بقول خودش روزی 15 ساعت کار بکند(که من برای آن اهمیتی قائل نیستم و باور ندارم درست باشد و بسیاری ازآنها بعینه پروپاگاند است) همزمان تحصیل کند و چند رساله بردارد؟ من در یک کار رده میانی اجرایی سنگین بین خود وخدا دیدم که نمی شود و قید افتخار "عضویت در هیأت علمی" و حتی "خادمی افتخاری آستانقدس رضوی" را زدم تا به کارم برسم و مدیون بیت المال و مردم و خون شهدا نباشم..... مگر کار و تحصیل همزمان ممنوع نشد چطوز عده ای با رانت مقام به مدارج علمی بالاتر می رسند و ظرف مدت نامعقولی دانشیار و استاد تمام می شوند؟ چطور و چرا دانشجوی دکتری که بقول خودش "بدلایل شخصی مخالفت خود را روزهای گذشته هرچند کار قانونی بوده است به رئیس دانشگاه، رئیس دانشکده، معاون دانشکده و برخی از اعضای گروه علمی اعلام نموده بودم که حتی به صدور حکم منجر نشود"( باز عضو هیأت علمی می شود و مقصر خودحق پندار و خود محبوب پندار (بلیه اکثر مسئولان) این امر را کودتا علیه جهل و دشمنی با کارهایش را ( و کامنتهایش را بخوانید که معلوم است خیلیها را رنجانده و مورد ظلم قرار داده والله اعلم) ظلم می نامد؟ ایشان باید حرف آنها را بشنود ولو که ظلم کنند . این سلوک مدیریتی طراز علوی است.....
   
  * راستی بقول آقای بذرپاش (همانجا بند15) یک لیستی از بورسیه های دولت اصلاحات ( و به نظر بنده، اصلا همه بورسیه های بعد از انقلاب) که با پول بیت المال به خارج رفتند و برنگشتند تهیه شود ..... این هم مصیبت دیگری است : بورسیه شدن و درس خواندن با پول بیت المال از طریق رانت و پارتی و برنگشتن برای خدمت به مبهن و ملت........ بنظرم هر مسئولی که فرزندش را با بورسیه دولتی اعزام کرده یا از آن بعد از شروع تحصیل استفاده کرده و برنگشته، باید عزل و محاکمه شود و مبلغ بورسیه را به قیمت روز برگرداند و مادام العمر از خدمات اجتماعی و مناصب محروم گردد ....میهن دوستی و خدمت به ملت باید درس اول همه باشد و فرزندان مسئولان به این امر سزاوارترند.
   
  *یک صاحب پست معمولی حراستی که گویا اخراج هم شده را می شناسم که با چرب زبانی و البته پارتی! عضو هیأت علمی یک دانشگاه شده و حاشا که بتواند درس بدهد و دو کلمه انگلبسی بنویسد....یا فلان مقام دکتر نشده تدریسش دردانشگاه را با افتخار به رخ می کشد.... از دانشجویان یک مقام مشهور شنیدم که در کلاس درسش برای شنیدن اخبار بولتنی وتحلیل سیاسی می روند نه رشته علمی مورد نظر....نمره م خوب می دهد!!(البته ایامی که در دوره دکتری درس می دادم برخی دانشجویان شکایت می کردند که سختگیرم چون مقاله و کنفرانس وبقول معروف لکچرlecture و پیپر paperو ترجمه و تحقیق می خواستم ... البته بعدها گفته بودند تنها از کلاسهای من استفاده کرده اند.... با آنکه من خیلی هم سخت نمی گرفتم و مدارا می کردم و نمره هم می دادم! اما اگر مسئولی در حد دکتری اهل تحصیل و تحقیق نباشد ودر حد دبیرستان مانده باشد چرا باید وارد دوره دکتری با پول بیت المال و بورس نهاد یا سازمان کذا! بشود؟ ).... آیا ذکر اخبار بولتنی و تحلیلهای آبکی (یا فرقی نمی کند ناب! و بی آب ولی ناندار! ) در سرکلاس درس درست است و حق التدریس حرفهای بیجا ولو درست، حلال است؟ .... دیگری "دانشیار" شده اما کلاسهایش را دیگران اداره کرده اند و کتابها و مقاله ها و رساله هایش را دیگران تدوین و ترجمه و یا راهنمایی یا مشاوره یا داوری کرده اند!!؟؟ و هلم جرا....
   
  *برای همین می گویم که دکتر روحانی خوب کرد که به این معیار توجه نکرد.... آخر چه سود دارد که مقامات ما بظاهر دانشگاهی شوند اما با استانداردهای علمی روز بیگانه باشند و کتاب و مقاله هایشان را دیگران ترجمه و تدوین کنند( متناظرا، مگر می شود کسی را با رانت مجتهد معرفی و کلاس درس برایش تدارک کنیم و انتظار داشته باشیم حوزه رشد کند؟ البته خوشبختانه نظام پالایش حوزه تاحد زیادی جلوی این امر را گرفته اما برخی دکترهای طلبه محل این آسیب هستند). این پر کردن رزومه علمی نه فایده دنیوی دارد نه اخروی. بلکه وبال آخرت هم هست و باید فردای قیامت توضیح دهند چرا جای یک جوان جویای واقعی علم را گرفتند و چرا مجال به او برای شکوفایی و رشد علمی و پرورش ذخایر علمی فردا را ندادند؟ برای همین امروز ارزش "دکتری" به اندازه سیکل و دیپلم قدیم شده و مردم بطور غریزی و فطری می فهمند که (باعرض معذرت) فلان مقام دکتر شده اما کشکی! برای پُز دکتر شدن خواص سیری ناپذیر و رانت جو ، اعتماد عمومی را به مسلخ بیحرمتی به علم و اصحاب واقعی علم نبریم (به یاد دارم که درسفری با فردی با پنج کلاس سواد همراه شدم که میلیاردری نوکیسه بود و با افتخار می گفت 20 دکتر زیر دست دارد که نانخور اویند!! و خود را فوق دکترای صادرات و واردات می دانست ومدعی بود پول می دهد و تاجیکها قرارست به او دکترا بدهند!!).....
   
  *راستی کجایند بزرگان اندیشه در گذشته؟ از ابن سینا و فارابی و رازی و ابوریحان و جرجانی و ملاصدرا و مجلسی و شیخ بهایی و میرداماد و میرفندرسکی و شیخ جعفرکبیر و صاحب جواهر و ابن عباد و قائم مقام و شیخ اکبر و شیخ اعظم و صاحب قوانین و علامه بحرالعلوم و ..... نمی گویم .....نه ! از همین نزدیکیهای خودمان می گویم از صاحب عبقات و میرشرف الدین و علامه امینی و علامه عصار و علامه قاضی و علامه طباطبایی و مرحوم آخوند و.... می گویم... از علامه حسن زاده و علامه جوادی املی و علامه آشتیانی می گویم از دکتر محقق و دکتر گرجی و استاد فروزانفر و علامه دهخدا و پروفسورحسابی و پروفسور هشترودی و پروفسور فلاطوری و دکتر معین و دکترشریعتی و دکتر زریاب و دکتر شرف و دکترآیتی و دکتر داوری اردکانی و دکتر دینانی و دکتر اعوانی و دکتر فردید و استاد فولادوند و نیز از استادعلامه محمدرضا حکیمی و استادغفاری و استاد بهبودی و علامه محیط طباطبایی و صدها چون این بزرگان می گویم که فخر حوزه و دانشگاه هستند و به عناوین علمی اعتباری اعتبار بخشیده اند .شرف المکان بالمکین شایسته اینهاست نه کسانی که با نمرات ناپلئونی و ارفاقی و گاه تقلب و سؤال رسانی و.... این عناوین را غصب کرده و صاحب اعتبار شده اند و باز هم کوزه حرصشان پر نشده و صدف بی گوهرشان به مروارید قلابی یا پرورشی رانت مفام مزین شده!! من تردید ندارم که این راه بیراهه است . باید جلوی این "عضویت هیأت علمی" رانتخوارانه را گرفت .... به هرقیمت .... می ارزد!!..... گرچه "تفاخر بینکم " امری مستمر درتاریخ بشر است... و اگر براستی به دنبال شکوفایی علمی و جنبش نرم افزاری و تولید دانش هستیم باید به علم و اصحاب واقعی آن احترام گذاریم و دامن علم و ساحت مقدس آن را از مدعیان پرافاده آن پیراسته سازیم . بین کار اجرایی و تقتیتی و فضایی و کارعلمی باید یکی را برگزینند و دیگری را رها کنند(کاری که علامه جوادی آملی و دکترحبیبی کردند) باید این پیراسته سازی آغاز شود ....این شرط توفیق دولت کریمه تدبیر وامید واعتدال و راه پیشرفت علمی ایرات عزیز است. باید اداره دانشگاهها به اساتید راستین و دانشمندی که مایل به تدبیر امور هستند سپرده شود و سیاست در دانشگاه دخالت نکند و تولی گری علمی و سیاستگذاری عالمانه از تصدیگری محیط علم جدا شود و قوه عاقله دانشگاهها یعنی شورای عالی انقلاب فرهنگی به کارکرد درست حاکمیتی( نه چهره ماندگارسازی!! از یک دامپزشک غیر مشهور در رشته علمی خود و بهره ور از رانت دبیری آن شورای مفخم در انتخاب مقدر! پرحرف و حدیث مکرر ومکدر) خویش بازگردد. اعتدالی در صحنه علم و علم آموری باید....
 10. پسندیدن
  mahdavi از whisper sky یک واکنش گرفت در Trinity College   
  دیتابیس را: از لیست زیر انتخاب می کنم
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ScienceDirect

  Trinity College, University of Dublin, Ireland
  Sciencedirect Journals: 3,206
  Springer Journals: 2,612
  Springer Books: 11,092
  Emerald Journals: 282
  Proquest Databases: 27
   
  Databases
  http://www.tcd.ie/Library/collections/databases.php
   

 11. پسندیدن
  mahdavi به rhg0060 امتیاز داد در Ball State University (bsu.edu) SD Proxy   
  دیتابیس را: شخصا در مطلب قرار خواهم داد
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ScienceDirect
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Springer
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از IEEE Xplore
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Taylor & Francis
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Jstor
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از MathScience
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ProQuest
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Wiley Online
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ISI Web of Knowledge
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از EBSCOHOST

  [free]
  Ball State University, Muncie, IN 47306
  Bracken Library
  Midwest Collaborative for Library Services
  http://www.bsu.edu/libraries/svl/databases/index.php
  http://cms.bsu.edu/Academics/Libraries.aspx
  http://bsu.summon.serialssolutions.com/
  eBook Collection (EBSCOhost)=8,117
  EBSCOhost=59Databases
  SD=2,363 titles found (2,324Journals+39Books)
  Springerlink=37,008Books+2,367Journals+149Protocols+150Reference Work+03Book Series
  ProQuest=15Databases+1,352Publications
  Ebrary=21,190 documents
  Emerald=143Titles (79Journals+64Book Series)
  Ingenta=528(67)Publications
  MUSE=13Books+628Journals
  OvisSP=16Journals+Multimedia
  Taylor & FRancis=29Books+09% of Journals
  DeGruyter=1,303 Items (853Books+441Journals+05Databases+04Textbooks)
  Brill=19Journals+179 OpenAccess Books
  SAGE Journals=168Journals
  SAGE Knowledge=93Items (83Books+09Encyclopedias+01Handbooks)
  Cambridge Journals=92 Subscriptions for BSU + 06 Free Journals
  Thieme=04Journals
  Wiley=20% of Journals
  KARGER=04Journals Single Years
  Oxford Scholarship=21Books
  Oxford Handbooks=114
  Palgrave Macmillan=28
  GALE Databases=35
  GALE Virtual Reference Library=392Books
  Knovel=134 Technical References
  ASME=Yes
  ASCE=Yes
  SIAM eBooks=16Journals+48Proceedings
  IGI Global= E-Database Tools
  eDuke=Yes
  IEEE=Yes
  JSTOR=Yes
  Web of Knowledge=Yes
  ACS Publications=Yes
  MathSciNet=Yes
  ACM DL=Yes
  East View=Yes
  Multi-Science=Yes
  and many more
  [/free]

 12. پسندیدن
  mahdavi به ذوالکفل امتیاز داد در دانشگاه Western Illinois University آمریکا   
  Databases
  http://www.wiu.edu/libraries/databases/
 13. پسندیدن
  mahdavi به ذوالکفل امتیاز داد در دانشگاه Clarion University of Pennsylvania آمریکا   
  دیتابیس را: شخصا در مطلب قرار خواهم داد


  Database
  http://www.clarion.edu/libraries/research/databases-a-to-z.html#S
 14. پسندیدن
  mahdavi از parsmobile0631 یک واکنش گرفت در Texas A&M - Corpus Christi   
  دیتابیس را: شخصا در مطلب قرار خواهم داد

  Texas A&M University Corpus Christi
  SD Journals: 3,529
  SD Books: 2,601
  Springer Journals: 2,551
  Springer Books: 38,493
  Proquest Databases: 28
  Emerald Journals: 192
   
  Databases
  http://tamucc.libguides.com/az.php?a=all
   
   

 15. پسندیدن
  mahdavi از anamis1983 یک واکنش گرفت در Texas A&M - Corpus Christi   
  دیتابیس را: شخصا در مطلب قرار خواهم داد

  Texas A&M University Corpus Christi
  SD Journals: 3,529
  SD Books: 2,601
  Springer Journals: 2,551
  Springer Books: 38,493
  Proquest Databases: 28
  Emerald Journals: 192
   
  Databases
  http://tamucc.libguides.com/az.php?a=all
   
   

 16. پسندیدن
  mahdavi به matis امتیاز داد در University of Phoenix   
  دیتابیس را: شخصا در مطلب قرار خواهم داد


   
  Ebrary: 132739
  SD journal: 2750
  crc ebook: 1440
  proquest DB: 17
   
  Database:
  AACE
  accessscience
  ACM Digital Library
  Alexander Street Press
  Alexander Street
  American Health Line
  American National Biography
  American Psychiatric Publishing, Inc.
  APA PsycNET
  Best-In-Class Benchmarking Reports
  BioMed Central Ltd
  Books In Print
  Brittanica
  Business Insights
  Cabell Publishing
  Canada InfoDesk
  Charleston Advisor- THIS IS NOT ONE OF OUR LIBRARY DATABASES
  Congressional Quarterly
  Countrywatch
  CQ Electronic Library
  CRCnetBASE
  Credo References
  Culturegrams
  Dun and Bradstreet
  Dun & Bradstreet Key Business Ratios
  e-Libro
  ebrary
  AtoZ
  EBSCOhost
  Educational Pathways
  EIU Products including Economist
  EIU CountryData (Alcra)
  EIU Market Indicators & Forecasts (Alacra)
  EIU portal
  Economist.com
  Emerald
  Euromonitor
  Europa Plus
  Facts.com
  Faulkner Information Services
  Films Media Group
  Financial Times
  Gale/Infotrac/PowerSearch Databases
  Google Scholar
  Grolier Online
  Homeland Security Digital Library
  Hoovers Academic
  Hoovers First Research
  HW Wilson
  IBISWorld
  IEEE Computer Society Digital Library
  IGI Global
  IMF eLibrary
  International Monetary Fund
  Investor's Edge
  ISI Econom?as Emergentes-Latinoam?rica
  Journal of Leadership Studies
  JSTOR
  Leadership Library on the Internet
  LibGuides
  Longwoods
  MarketLine Business Information Center
  Medical Evidence Matters
  Medical Letter
  Mergent BondViewer
  Mergent Online
  Morningstar
  MyiLibrary
  National Trade Databank
  NBER Working Papers
  Oceano
  Ovid
  Oxford University Press
  Palgrave Connect
  Papers Invited
  Plunkett
  Policy Central
  ProQuest
  PsycNet
  Reference USA
  RefWorks
  Roll Call
  Routledge Encyclopedia of Philosophy
  Routledge Reference Resources
  SAGE Publications
  SAGE Research Methods
  ScienceDirect
  SerialsSolutions
  Skillsoft
  Spanish Books In Print
  State of the Nation
  Taylor and Francis
  Therapeutic Research
  Thomson Reuters
  Ulrich's Periodicals Directory
  UpToDate
 17. پسندیدن
  mahdavi به سیمرغ امتیاز داد در اکانت EZ دانشگاه Roosevelt آمریکا   
  ScienceDirect Journals: 1746
  ScienceDirect eBooks: 16
  Springer Journals: 903
  Springer eBooks: 44,360
  ProQuest Databases: 5
  EBL eBooks: 29491
  EBSCOhost Books: 179,768
  EBSCOhost eBooks: 5,578
  ebrary Documents: 649
  EBL Sage Publications 21st Century Sociology ABC-CLIO eBook Collection Access Medicine Access Pharmacy Access Science ACM Digital Library Adis Online Alexander Street Press Alexander Street Video American choral review American Chemical Society American College of Chest Physicians American History in Video American Journal of Psychiatry American Medical Association Journals American National Biography Online American Song American Psychiatric Group The Annals Annual Reviews Annual Reviews - Biochemistry Annual Reviews - Cell & Developmental Biology Annual Reviews - Clinical Psychology Annual Reviews - Economics Annual Reviews - Financial Economics Annual Reviews - Genetics Annual Reviews - Immunology Annual Reviews - Microbiology Annual Reviews - Pharmacology and Toxicology Annual Reviews - Physiology Annual Reviews - Psychology Annual Reviews - Resource Economics APA PsycNET APA Style Guide ArchiveGrid BioMed Central Black Studies in Video Black Thought and Culture Blackwell Bulletin of the Council for Research in Music Education Cabell's Publishing Directories Cambridge Journal of Economics Cambridge Journals Online CAMIO CARLI Digital Collections Cell biology protocols ChemDraw Chemical Abstracts Chemical Educator Choice Reviews Online Chorus America Chronicle of Higher Education Online Classical Singer Clinical Pharmacology The Cochrane Library Contemporary authors, Contemporary Literary Criticism, Dictionary of Literary Biography Contemporary World Music Contributions to Political Economy Corsini Encyclopedia of Psychology Counseling and Therapy in Video CQ Researcher CQ Weekly Credo Reference Criminal Justice Abstracts Current Affairs in Video Current History De Gruyter Online DRAMOnline Digital Commons Network Digital Theatre Plus DSM Premium at PsychiatryOnline.com Duke University Press Early Music ebrary EBSCOhost EBSCOhost EJS eBooks on EBSCOhost Preview Ecology Encyclopedia Britannica Encyclopedia of American Urban History Encyclopedia of Children, Adolescents, and the Media Encyclopedia of consumption and waste Encyclopedia of Distributed Learning Encyclopedia of Human Geography Encyclopedia of Multicultural Psychology Encyclopedia of Law Enforcement Encyclopedia of positive psychology Encyclopedia of Religious and Spiritual Development ENCYCLOPEDIA OF THE U.S.-LATIN AMERICAN RELATIONS Encyclopedia of World Poverty Encyclopedia of English historical review Environmental Studies in Video Essays in criticism eStatement Studies Facts and Comparisons Feminist Economics First Search Food Chemicals Codex Online Foundation Grants to Individuals Online Gale Directory Library Gale InfoTrac Gale InfoTrac Gale Literary Index Gale Virtual Reference Library Genetics Global Issues In Context Google Scholar GREENR Grove Dictionary of Music & Musicians Guilford Publications HarpWeek Handbook of social psychology Haworth Press Historical Statistics of the US IBIS IEEE Computer Society Digital Library IEEE Internet Computing IEEE Security & Privacy IEEE Transactions on Dependable and Secure Computing IEEE Transactions on Knowledge & Data Engineering IEEE Transactions on Pattern Analysis & Machine Intelligence Informaworld Ingenta Interactive Handbook on Injectable Drugs Interdisciplinary studies in literature and environment IPA Source International journal of pharmaceutical compounding Intranet JAMA Network JOURNAL OF CELL BIOLOGY Journal of Clinical Psychiatry JOURNAL OF GENERAL PHYSIOLOGY Journal of Homeland Security and Emergency Management Journal of Instruction Delivery Systems Journal of Interprofessional Care Journal of neuropsychiatry and clinical neurosciences Journal of Philosophy Journals of American Psychiatric Publishing JSTOR Key Business Ratios Kluwer Online (Kluwer Academic Publishers) Knovel Library Knovel - International Critical Tables of Numerical Data, Physics, Chemistry and Technology Knovel - Knovel Critical Tables Knovel - Smithsonian Physical Tables Knovel - Thermochemistry of the Chemical Substances Learning & Behavior LexisNexis Lexicomp Online Liebert Online Mary Ann Liebert Online Martindale's Medicines Complete MathSciNet Medical Letter on Drugs and Therapeutics ( English Edition ) Memory & Cognition Mergent Archives Mergent First Research Mergent Intellect Mergent Horizon Mergent Online MetaPress Complete Micromedex Musical quarterly Natural Medicines Comprehensive Database Natural Standard Nature Journals Online Naxos NBER Working Papers NCBI Bookshelf NetLibrary / eBook collection New England Journal of Medicine New World Cinema: Independent Features and Shorts New York Review of Books OMMBID Online Library of Liberty Open Knowledge Repository Opera Exact Editions Opera in Video Opposing Viewpoints in Context Organic Syntheses Critical Care Medicine The Oxford Companion to World Exploration Oxford Dictionary of the Jewish Religion Oxford Digital Reference Shelf Oxford Encyclopedia of American Literature Oxford Encyclopedia of British Literature Oxford Encylopedia of Human Rights Oxford Encyclopedia of Theatre and Performance Oxford Encyclopedia of Women in World History Oxford English Dictionary OED Online Oxford journals Oxford Music Online Oxford Reference PAIS International Palgrave Dictionary of Economics Past & present PEPID Pharmacist Pro with AHFS PharmacyLibrary Polis Political Handbook of the World Popular Culture Universe Portal Project Muse ProQuest Psychiatric news PsychiatryOnline Psychonomic Bulletin & Review PubMed Redbooks.com Review of English studies Royal Society of Chemistry Sage eReference Sage Knowledge Sage Research Methods Salem History Sanborn Insurance Maps Schizophrenia bulletin Science ScienceDirect ScienceNOW CAS SciFinder SpringerLink SpringerLink SpringerReference SRDS Media Solutions Statistical Abstract/Insight Summon - Serial Solutions Taylor and Francis Online Theatre in Video United States Pharmacopeia University of California Press Up To Date USP Dictionary Online USP-NF Online Value Line Water Resources Research Wiley Online Wiley-Blackwell Journals Wiley Online Women and Social Movements Scholars Edition
 18. پسندیدن
  mahdavi به Sherlock3010 امتیاز داد در آیپی پورت جدید دانشگاه Alberta   
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ScienceDirect
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Springer
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Taylor & Francis
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Jstor
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ProQuest
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Wiley Online
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از EBSCOHOST


 19. پسندیدن
  mahdavi به Sherlock3010 امتیاز داد در آیپی پورت جدید دانشگاه Princeton   
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ScienceDirect
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Springer
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Taylor & Francis
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Jstor
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ProQuest
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از EBSCOHOST


 20. پسندیدن
  mahdavi به Sherlock3010 امتیاز داد در آیپی پورت جدید دانشگاه BERN   
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ScienceDirect
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Springer
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ProQuest
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از EBSCOHOST


 21. پسندیدن
  mahdavi به Sherlock3010 امتیاز داد در آیپی پورت جدید دانشگاه ویرجینیا 2   
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Jstor
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ProQuest
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Wiley Online
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از EBSCOHOST


 22. پسندیدن
  mahdavi به hassan123 امتیاز داد در Baylor University-USA   
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ScienceDirect
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Springer
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Scopus
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از IEEE Xplore
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Royal Society of the Chemistry
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Wiley Online
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ISI Web of Knowledge
  بقیه موارد: ...


 23. پسندیدن
  mahdavi به scientificjournals امتیاز داد در Springfield College EZ   
  Database Menu EBL Alexander Street Press CONTENTdm Counseling and Therapy in Video Dance in Video Directory of Psychological Tests in the Sport and Exercise Sciences ebrary EBSCOhost NEW for July 1 2012 eMicrofilm EJS Encyclopedia Britannica Encyclopedia Britannica OLD Films on Demand Gale Infotrac Gale Literary Index Google Scholar Grant Select JSTOR Kanopy Videostreaming (Media Education Foundation) LibGuides LexisNexis Library Journal Massachusetts Library System Databases NetLibrary Newsbank/Readex Databases OregonPDF in Health & Performance Oxford Art Online OED Online ProQuest New Platform SBRnet SFX Sports Medicine and Exercise Science in Video WorldCat AccessMedicine (Harrison's Online) - OLD AccessMedicine - NEW AMA Manual of Style NEW Applied ergonomics Human movement science. Journal of applied physiology Journal of sport history Journal of substance abuse treatment. Library Resources & Technical Services New England Journal of Medicine NWSA Journal/Feminist Formations Pain Psychology of sport and exercise SpringerLink Adis International Ltd. Alcohol Research Documentation American Chemical Society American Foundation for the Blind American Institute of Physics American Journal of Health Studies American Mental Health Counselors Association American Occupational Therapy Association American Osteopathic Association American Physical Therapy Association American Physiological Society American Psychiatric Publishing American Public Health Association American Running & Fitness Association American Society for Nutrition American Society of International Law American Speech-Language-Hearing Association (ASHA) Association for Investment Management and Research Association for Supervision and Curriculum Development Australian Physiotherapy Association Baywood Publishing Company BMJ Publishing Group Cambridge University Press (CUP) Canadian Association of Occupational Therapists Company of Biologists Ltd Congressional Digest Corp Cox Matthews & Associates Inc. Dook University Press Edizioni Minerva Medica Emerald Group Publishing Ltd Families in Society Georg Thieme Verlag Stuttgart Guilford Publications Hammill Institute on Disabilities Harvard Education Publishing Group Harvard School of Public Health HCPro Hope College Human Kinetics Publishers Inc Informa Healthcare International Personnel Management Association IOS Press John Wiley & Sons, Inc Johns Hopkins University Press Journal of Bone and Joint Surgery (UK) Journal of Bone and Joint Surgery (America) Journal of Orthopaedic and Sports Physical Therapy Lippincott Williams & Wilkins (LWW) Marine Biological Laboratories Massachusetts Institute of Technology Press (MIT Press) McGraw Hill Publishing/Business Week Modern Language Association of America Mountainside Publishing Co., Inc National Association of Elementary School Principals National Athletic Trainers' Association National Council of Teachers of English National Review Inc Nature Publishing Group Neuroscience Publishers New School University Organization of American Historians Oxford University Press Penn State University College of Education Phi Delta Kappa International PNG Publications Psychology Press Reed Business Information Reed Business Information Ltd Routledge Royal College of Psychiatrists Sagamore Publishing SAGE Publications Slack Inc Society for Applied Anthropology Society for the Experimental Analysis of Behavior (SEAB) Sports Publications Inc Springer Science+Business Media B.V., Formerly Kluwer Academic Publishers B.V. Springer-Verlag New York, LLC Street and Smiths Taylor & Francis The Association of Schools of Allied Health Professions The College of Occupational Therapists The Ecological Society of America The University of Chicago Press University of California Press University of Illinois Press University of Texas Press University of Wisconsin Press Value Line Distribution Center Walt Disney Publishing, Inc. Walter de Gruyter GmbH & Co Whurr Publishers Limited (a subsidiary of John Wiley & Sons, Ltd) Wiley-Liss, Inc. Women in Higher Education
 24. پسندیدن
  mahdavi به Sherlock3010 امتیاز داد در CENTRAL MICHIGAN UNIV   
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ScienceDirect
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Springer
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Jstor
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ProQuest
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از EBSCOHOST


   
   
  9,311,573    jstro:  access
  proquest: 29 databases
  myilibrary book: 50723
  Ebrary Book: 132,840 documents
  http://site.ebrary.com/lib/cmich/home.action
  SD journal: 3166
   
  Database: http://libguides.cmich.edu/az.php
 25. پسندیدن
  mahdavi به hassan123 امتیاز داد در Oregon State University-USA   
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ScienceDirect
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Springer
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Taylor & Francis
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Royal Society of the Chemistry
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از Wiley Online
  دانلود رایگان مقاله و کتاب از ISI Web of Knowledge