Ginger! نرم افزار رایگان ویرایش متون انگلیسی

ارسال های توصیه شده

تشکر صبا جان ، من قبلا ginger رو دانلود کرده بودم که در نصبش مشکل ایجاد شد، حالا مجدد امتحان می کنم....... @};-

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 4 ماه بعد...
  • 3 سال بعد...

5195f681c61db_1.jpg

دوستان عزیز

با سلام

چه قدر پیش اومده براتون که یک متن انگلیسی نوشته باشید و بخواهید قبل از ارسال یک نفر براتون ویراستاری کنه؟

حالا این متن می تونه یک ایمیل باشه و یا متنی مثل مقاله

519603334bb68_7.jpg

تو این تاپیک می خوام نرم افزار رایگانی رو براتون معرفی کنم که می تونه متون انگلیسی شما را در صفحات وب و یا نرم افزارهای MS Office مانند Word، PowerPoint و Out look بررسی نماید. این نرم افزار از Plug in که در نرم افزار Word وجود داره قوی تره و حتی به بررسی گرامر جمله هم می پردازه.

نصب این نرم افزار بسیار ساده و کار کردن با اون ساده تر...

در مرحله اول، برای نصب نرم افزار ابتدا به لینک دانلود آن مراجعه کنید.

5195f8f91c0b9_2.jpg

در مرحله دوم پس از نصب فایل دانلود شده را Run کنید.

5195f982d8af1_3.jpg

برای استفاده از آن شما در برنامه های Microsoft Office و یا در صفحات اینترنت با فشردن کلید F2 نرم افزار را در دسترس دارید برای استفاده.

برای استفاده نیز کافیست فایل مورد نظر (متن انگلیسی) را در نرم افزارهای ذکر شده (MS Office, Firefox & IE) باز کرده و با کلید F2 به بررسی آن بپردازید.

در بالای صفحه نمایش پنجره ای باز می شود که شما از طریق آن می توانید اصلاحات را پذیرفته (Approve) و یا رد (Skip) نمائید.

5195ff74ccaf0_5.jpg

MS Word

519602472200c_6.jpg

MS Out look

قط یک نکته رو یادآوری کنم. اگر شما مقاله تون در ابتدا فارسی بوده و سپس ترجمه کردید، این نرم افزار نمی تواند ویرایش اساسی نماید (تبدیل تفکر فارسی به انگلیسی در نگارش مقاله). در این موارد بهتر است متن شما توسط یک ویراستار خبره و متخصص در رشته خودتون ویراستاری بشه.

اما اگر تسلط به زبان انگلیسی دارید و مقاله تون رو از ابتدا انگلیسی نوشتید، این نرم افزار می تونه کمکی باشه برای پیدا کردن اشکالاتی که سهواً در هنگام نگارش پیش اومده و یا تصحیح متن یک ایمیل، می تونه کارامد باشه. این نرم افزار علاوه بر نسخه رایگان یک نسخه پولی هم داره که به مراتب قوی تر از این ورژن عمل میکنه.

یک نکته هم فراموش نشه در هنگام استفاده از این نرم افزار لازم است که اینترنت شما وصل باشد.

امیدوارم که این نرم افزار در حد خودش بتونه براتون مفید باشه.

با آرزوی موفقیت @};-

salam

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.