پست های پیشنهاد شده

بخش پسورد دانشگاه های انجمن، مکانی برای بحث و تبادل نظر در مورد روش های رایگان دانلود مقالات علمی از مجلات معتبر علمی جهان همچنین کمک اعضا به یکدیگر در دانلود اینگونه مقالات می باشد. سپاس از همه دوستانی که در باز کردن گره ای از کار دوستانشان زحمت می کشند.

اگر شما هم پسوردی از دانشگاه ها دارید وتمایل دارید برای استفاده دوستانتان آنرا در سایت قرار دهید، چند نکته ذیر را مد نظر داشته باشید:

 

1. قبل از گذاشتن پسورد دانشگاه جدید، پسورد و یا یوزر آن دانشگاه را در کل انجمن جستجو کنید تا از عدم وجود این دانشگاه در سایت اطمینان حاصل کنید. لطفا حتما یوزر یا پسورد را جستجو کنید، چراکه ممکن است پسورد شما در تاپیکی دیگر تنها با نامی متفاوت آورده شده باشد.

 

2. لطفا برای عنوان پسورد خود از عبارت "پسورد دانشگاه" استفاده نمایید. بعنوان مثال: پسورد دانشگاه University of Washington (این مورد جز بهینه سازی سایت برای موتور جستجوی گوگل می باشد).

 

3. اگر پسورد دانشگاهی را قرار میدهید بسیار ضروری است که کلیه مجلاتی که دانشگاه مذکور پشتیبانی می کنند را ذکر نمایید. چرا که دوستان بتوانند از طریق فرم جستجوی انجمن آنرا پیدا کنند.

  • اگر دانشگاه مذکور اشاره ای به دیتابیس تحت پوشش خود نکرده است که هیچ کاریش نمیشه کرد!!!
  • اگر به هر دلایلی ذکر دیتابیس دانشگاه مقدور نبود (مثلا طولانی بودن)، لطفا تنها چند ژورنال معروف تحت پوشش آنرا قید بفرمایید.

همچنین اگر یوزر و پسورد جدیدی برای دانشگاهی که قبلا در سایت وجود داشته است دارید، لطفا در تاپیک آن دانشگاه، پسورد جدید را قید بفرمایید، مدیران، پسورد را در صفحه اول جایگزین خواهند کرد.

 

 

ممنون از وقتی که گذاشتید... @};-

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.