دیکشنری تخصصی 38 رشته ی مختلف

ارسال های توصیه شده

مارال دانلود نميشه، تو تونستي دانلود كني؟؟

راستش نه متاسفانه برای خودمم دانلود نمیشه نمیدونم چرا؟؟؟؟ :(]] ولی خوب انلاین میتونم استفاده کنم معذرتتتتتتت :(]]

لینک به دیدگاه

راستش نه متاسفانه برای خودمم دانلود نمیشه نمیدونم چرا؟؟؟؟ :(]] ولی خوب انلاین میتونم استفاده کنم معذرتتتتتتت :(]]

موفق شدمممممم ببینیدد مثلااا شما دیکشنری عمومی رو انتخاب کردین ی کلمه مینویسد همونجا براتون معنیشو میاره بعد ی سوال میپرسه قسمت بالاش نوشته که ایا شما میخواینآیا دوست دارید مترجم انگلیسی/فارسی همیشه همراه شما باشد؟ بعد

لینک به دیدگاه

موفق شدمممممم ببینیدد مثلااا شما دیکشنری عمومی رو انتخاب کردین ی کلمه مینویسد همونجا براتون معنیشو میاره بعد ی سوال میپرسه قسمت بالاش نوشته که ایا شما میخواینآیا دوست دارید مترجم انگلیسی/فارسی همیشه همراه شما باشد؟ بعد

رو این کلیک کردم برام دانلود شد :)]]@};- شما هم امتحان کن

لینک به دیدگاه

خواهش، تو چرا عذر ميخواي؟؟؟مگه تقصير تو إ !!! @};-

لینک به دیدگاه

اخه چرا؟ کاریو که گفتم کردین؟؟؟؟؟؟ هر دیکشنری باید جدا جدا دانلود بشه ها.....

آره حالا دوباره امتحان می کنم

لینک به دیدگاه

میخوام یه دیکشنری انلاین معرفی کنم که نه تنها خیلی از رشته هارو پوشش میده بلکه خیلی از زبان هارو هم پوشش میده امیدوارم ک خوشتنون بیاد از سایت برای افرادی ک هروز انلاین هستن این یک سایت با امکانات خوبه

http://www.thefreedictionary.com/

لینک به دیدگاه

میخوام یه دیکشنری انلاین معرفی کنم که نه تنها خیلی از رشته هارو پوشش میده بلکه خیلی از زبان هارو هم پوشش میده امیدوارم ک خوشتنون بیاد از سایت برای افرادی ک هروز انلاین هستن این یک سایت با امکانات خوبه

http://www.thefreedictionary.com/

Thanks a lot dear amanofdetail @};- @};- :)]]

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.