{اختصاصی انجمن} جستجوی مقالات علمی: از کجا آغاز کنیم؟ (بخش چهارم و پایانی)

ارسال های توصیه شده

• 2 هفته بعد...

ضمن تشکر ازجناب البرز

من به عنوان یک ایرانی به خود می بالم که هموطنی چون شما دارم، هموطنی که تجربیاتش را برای استفاده ی عموم قرار می دهد و بسیار متاسف از اینکه این تجربیات پس از مدتی قفل شده و در انحصار گروهی خاص قرار می گیرند که بساط سودجویی خویش را با آن آغاز نمایند. اگر از هر نفر عضو این سایت، به صورت ماهیانه 2000 تومان بابت استفاده از تمام تسهیلات دریافت نمایند، در ماه 20 میلیون در آمد این سایت خواهد بود. اما دریغ که به این قانع نمی شوند.

لینک به دیدگاه

ضمن تشکر ازجناب البرز

من به عنوان یک ایرانی به خود می بالم که هموطنی چون شما دارم، هموطنی که تجربیاتش را برای استفاده ی عموم قرار می دهد و بسیار متاسف از اینکه این تجربیات پس از مدتی قفل شده و در انحصار گروهی خاص قرار می گیرند که بساط سودجویی خویش را با آن آغاز نمایند. اگر از هر نفر عضو این سایت، به صورت ماهیانه 2000 تومان بابت استفاده از تمام تسهیلات دریافت نمایند، در ماه 20 میلیون در آمد این سایت خواهد بود. اما دریغ که به این قانع نمی شوند.

دوست عزیز:

مطالبی که در انجمن آموزشی و بخش آموزش های دانشگاهی منتشر می شوند، قفل نمی شوند. این مطالب رایگان و در دسترس همگان است. بنده هم خوشحالم که به واسطه این انجمن، مطالب زیادی از دیگر دوستان آموخته ام و متقابلاً تا حد کمی توانسته ام تجربیات خود را در اختیار دیگران قرار دهم. احتمالاً مقصود نظر شما اطلاعاتی است که در انجمن پسورد دانشگاه ها رد و بدل می شود که بحث آن جدا است. برآوردی هم که از درآمد مالی این سایت ارائه دادید به نظرم واقع بینانه نیست.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

ممنون از تلاشتون بسیار مفید بود

خواهش می کنم. خوشحالم که این مطلب مورد توجه و استفاده شما قرار گرفته.

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام

خیلی ممنون

به نظر من یک نکته خیلی مهم در مراجعه به این منابع، تعیین کردن اخطار (alert) است. این کار به شدت به به روز ماندن آدم کمک می کنه و مقاله های جدید در مورد موضوع مورد نظر از دست نمی ره. 

به نظرم در این تاپیک کاملی که در مورد تحقیق درست کردید، این نکته رو اضافه کنید تا بقیه استفاده کنن.

ویرایش شده توسط aliamini64
لینک به دیدگاه

سلام

خیلی ممنون

به نظر من یک نکته خیلی مهم در مراجعه به این منابع، تعیین کردن اخطار (alert) است. این کار به شدت به به روز ماندن آدم کمک می کنه و مقاله های جدید در مورد موضوع مورد نظر از دست نمی ره. 

به نظرم در این تاپیک کاملی که در مورد تحقیق درست کردید، این نکته رو اضافه کنید تا بقیه استفاده کنن.

سلام بر شما

من هم از توجه و تذکر شما تشکر می کنم. در تاپیک مورد اشاره، هدف بنده بیشتر معرفی ویژگی های اساسی داده پایگاه ها با نگاه مقایسه ای بود.

البته، به نکته مهمی اشاره کردید. با فعال کردن سامانه Alert در داده پایگاه و تعریف یک یا چند ضابطه برای جستجو، هرآینه مقاله جدیدی به داده پایگاه اضافه شود که با ضابطه (ضوابط) تعریف شده منطبق باشد، کاربر ایمیل «هشدار» دریافت می کند و به این ترتیب همواره به صورت خودکار از جریان انتشار مقالات تازه آگاه می شود. 

ویرایش شده توسط alborz
لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.