نوشته تكان‌دهنده‌ دختر ايراني در فیسبوک ظریف

ارسال های توصیه شده

حالا صرف نظر از این نامه که آیا اصلا واقعیت داره یا نه کی نوشته و اینا..

اما واقعیت جامعه همینه خیلی از خانواده ها دارن با سیلی صورتشون و سرخ نگهمیدارن چه برسه به تحصیل...

حرفهای سیانور عزیز هم درسته

ذکر این دعاها وقتی درسته که ما هم همدیگه و ببینیم دست هم و بگیریم و یک صدا باشیم ، تو محبت خسیس نباشیم ...

لینک به دیدگاه

جالبه من ودوستان هرروز داریم با هم سر این موضوع بحث میکنیم که این همه سال درس خوندیم آخرشم هیچی باید بریم سراغ کارهایی که هیچ ارتباطی با رشته ما نداره اونم تازه اگه پیدا کنی :(]] یعنی این مدت که در حال یادگیری علم ودانش بودیم همهش کشک بود  :(]] یکی آنکه اندوخت ونخورد یکی آنکه   آموخت و مدرک روی مدرک گذاشت و آخرشم از یک گچ کار کم درآمدتر(بی درآمد)

لینک به دیدگاه

جالبه من ودوستان هرروز داریم با هم سر این موضوع بحث میکنیم که این همه سال درس خوندیم آخرشم هیچی باید بریم سراغ کارهایی که هیچ ارتباطی با رشته ما نداره اونم تازه اگه پیدا کنی :(]] یعنی این مدت که در حال یادگیری علم ودانش بودیم همهش کشک بود  :(]] یکی آنکه اندوخت ونخورد یکی آنکه   آموخت و مدرک روی مدرک گذاشت و آخرشم از یک گچ کار کم درآمدتر(بی درآمد)

سمانه جون خواهشا ناراحت نشو اما اون گچ کار هم برای خودش داره وقت میزاره کلی وقت صرف کرد تا تو حرفه خودش موفق باشه

به نظر من کاری به کار این شغل و اون شغل نداشته باشیم

به این فکر کنیم که علم تو مملکت ما ارزشی که باید د اشته باشه و نداره

خدا شاهده یکی از دوستانم اختراعی داشته که تو ایران ثبت نمی کنینش هی می گن این باید تایید کنه اون باید تایید کنه اما همون و امریکا پذیرفته و کلی هم استقبال کرد .....

لینک به دیدگاه

داستانش که ساختگی بود ولی حالو روزه خیلی از افراد جامعس.

موندم چرا این افراد صداشون تو دولت قبلی در نمیومد؟؟؟ :-?  که همه مشکلات ازونه.

لینک به دیدگاه

سمانه جون خواهشا ناراحت نشو اما اون گچ کار هم برای خودش داره وقت میزاره کلی وقت صرف کرد تا تو حرفه خودش موفق باشه

به نظر من کاری به کار این شغل و اون شغل نداشته باشیم

به این فکر کنیم که علم تو مملکت ما ارزشی که باید د اشته باشه و نداره

خدا شاهده یکی از دوستانم اختراعی داشته که تو ایران ثبت نمی کنینش هی می گن این باید تایید کنه اون باید تایید کنه اما همون و امریکا پذیرفته و کلی هم استقبال کرد .....

درسته شهره جان گفته هاتون را قبول دارم  :)]] کاری به شغلی ندارم این گج کار یک قضیه داره واسه همین گفتم   :-

لینک به دیدگاه

من نمیدونم چی بگم ......

ولی همه دیدن کسایی که خیلی مشکلات بزرگ تر این هم دارن تو زندگیشون ........

باید حرفا رو زد و این شاید اولین قدم باشه برا اصلاح و بهبود

ولی باید بدونیم که هیچوقت یه نفر نمیتونه همه چی رو درست کنه.

کاش ارزش ها رو درست تر میکردیم

مثلاً توی این مملکت حتماً باید مدرک داشته باشی، آخه چرا؟ این همه کارشناس و کارشناسی ارشد و دکترا، بعد اونوقت تولید چقدره؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!! چرا؟!!!!!!!! 

چرا اینطوریه واقعاً ؟؟؟!!!!!!

من خوشحالم که امروز یه صفحه ای هست که یه چیزای اینطوری توش نوشته بشه و خونده بشه.....

به امید روزی که فرهنگمون اصلاح بشه

لینک به دیدگاه

واقعیت داره مثله روز روشنه

همه چیزایی که گفته واقعیت داره

همه ماهااز این چیزا دیدیم

ایشاا لله خدا سلامتی بده به همه جونای کشور چه پسر چه دختر خانوما

چیزی نمیمونه که ادم بگه

فقط خوده خدا نجات بده

ویرایش شده توسط oil
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز لطفا لایک نکنید:

اینها جملاتی بود که بیشتر از همه برایم تکان دهنده بود

چرا آبادی های نسل بعد رو خاکستر ما باشه؟

یکی میگفت باید قبر دهه شصتیا رو گودتر بکنند چون آرزوهای زیادی دارن که باید با خودشون به گور ببرن...

لینک به دیدگاه

دوره خیلی سختیه... خدا کنه ختم به خیر شه... چون واقعاً این نسل دارن فنا میشن... با تشکر از مطلب خوب تون شهره خانم

لینک به دیدگاه

دوره خیلی سختیه... خدا کنه ختم به خیر شه... چون واقعاً این نسل دارن فنا میشن... با تشکر از مطلب خوب تون شهره خانم

مرسی دوست عزیز

لینک به دیدگاه

پاسخ ظریف:

سلام دخترم. می دانم که مسئولیت سنگینی بر دوش من و همکاران من است و گرچه در ایجاد شرایط کنونی نقشی نداشته ایم ولی به هرحال با پذیرش مسئولیت باید در جهت حل آن حرکت کنیم. امیدوارم با تدبیر ریاست محترم جمهوری و با حمایت همه مردم مشکلات انباشته اقتصادی به تدریج رفع شوند و زندگی برای شما و بقیه مردم راحت تر شود. 

باور کنید که در هر لحظه از کار اداری و مذاکرات، خودم را وام دار و مدیون تک تک شما می دانم و امیدوارم که بتوانم باری از دوش شما بردارم. به یاری خدا و به پشتیبانی شما، این کار را با صبر و با حفظ حقوق کشور انجام خواهیم داد. 

اما اطمینان داشته باشید که برای مذاکره جدی و رفع فشارها، بهترین روش تلاش برای رسیدن به تفاهم از طریق تعامل سازنده و عزت مند است. اندکی صبر، سحر نزدیک است.

منبع:www.entekhab.ir

لینک به دیدگاه

من فقط یه روایت میگم از حضرت علی (ع):

حضت  بعد از شنیدن به سرقت رفت جواهرات یک زن یهودی آن هم در سر حدات اسلامی و نه شهری مثل مکه فرمودن که اگر مرد مسلمانی از شنیدن این ماجرا از غصه دق کند من او را سرزنش نمی کنم.

اصلا دروغ یا غلط بودن ماجرای فوق مهم نیست چون خودم به چشم خودم مواردی مشابه و حتی بدتر را به عینه دیده ام... :(]]

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.