پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود بر آقا احسان 

با اجازتون یک تذکر می دم
من قبول دارم که چند اکانتی ها باید حذف بشن ولی
خیلی از بچه های فعال دارن حذف می شن

مثلا
rz171

aa1343

و خیلی های دیگه ...

خودتون هم که قبول دارید که
"سخت گیری بیش از حد بوده یا جریمه زیاد بوده"

باور کن دلسوزی من برای کیفیت فرم هست؛ اگر همین جوری پیش بره، انگیزه ای برای بچه هایی که در این فرم فعال هستند نمی ماند و شور فرم به شدت کاهش پیدا می کند

تا جایی که می دونم کسی که بلاک هست امکان دادن پیام خصوصی نیز ندارد، شما خودتان را بگذارید جای کسی که بلاک شده، اگر یک درصد هم احتمال بدهیم که ناحق بلاک شده، هیچ راهی ندارد تا دادخواهی کند.

خلاصه مطلب اینکه، لطفا یک بخشش عمومی اعلام کنید، به هر حال انسان جایز الخطا هست و یک شانس دیگر به این اعضا بدهید.

با تشکر از دلسوزی و بزرگاریتان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

سلام و احترام

من هم با بخشش و دادن شانس مجدد (نه برای عموم بلکه افرادی که می شود بخشید) کاملا موافق هستم.

فقط کافی است به درون خود نگاهی بیاندازیم و آنگاه خواهیم فهمید ما هم به اندازه بقیه گناهکاریم.

خدا خودش به فریاد ما برسه.

یا حق

لینک به ارسال
بخشیدن ، خصلت نجباست . ورتا@};-

بخشش و گذشت، شادی می‌آفریند. پرمودا باترا@};-

عفو کردن خطا، انتقام ملایمی است. دیل کارنگی@};-

راز اندوختن خرد ، یکرنگی است و بخشش . ارد بزرگ@};-

حقیقت را دوست بدار ولی اشتباه را عفو کن. ولتر:x

بخشش میزان فر و شکوه آدمی را نشان می دهد . ارد بزرگ:x

برای رسیدن به جایگاهی بالاتر ، گذشت را نیز بیاموزیم . ارد بزرگ:x

با گذشت ، شما چیزی را از دست نمی دهید بلکه بدست می آورید . ارد بزرگ:x

اگر با گذشت کردن، کسی کوچک می شد، خدا تا این اندازه بزرگ نبود! استاتوس@};-

هنگامی که توهین بزرگی به ما می‌شود، تا زمانی که گذشت نکنیم، حالمان بهتر نمی‌شود. مارگارت بالدوین@};-

از یاد نبرید که در برابر هر کار غیرانسانی، هزاران کار برآمده از مهربانی و گذشت و خیر خواهی وجود دارد. وین دایر@};-

گذشت، بار سنگین دشمنی و کینه‌توزی را از دوش شما برمی‌دارد و فضای ذهن‌تان را برای اندیشه‌های مثبت و سازنده، پاک و روشن می‌سازد. وین دایر@};-

ویرایش شده در توسط mahdiano

لینک به ارسال

موافق این بخششم

کاربرای خاطی نهایتا پسورد شیر کردن دیگه...

برا شیر مواد هم یه وقتایی بخشش انجام میدن.....!

امیدوارم مدیران عزیز سایت بزرگواری کنن وببخشن

لینک به ارسال

عرض سلام

در مورد کاربرانی که پسورهای انجمن رو شیر کردند، تصمیم بر این شد که بجای بن دایمی ، امتیازشون صفر و یک هفته از ارسال پست در انجمن محروم می شن. در صورت تکرار دوباره :بن دایمی

لینک به ارسال

بسیار بسیار تشکر از آقا احسان و دوستان بزرگواری مثل آقای نیکتاز و بقیه بزرگان سایت که یک فرصت دیگر دادند به بچه ها :x @};-
لازمه از همه دوستان فروم که دلسوزی کردند و موجب برگشت دوستانمان برای مثال
rz171
و
aa1343
...
و خیلی های دیگه
شدند
تشکر کنم
@};-

لینک به ارسال

عرض سلام

در مورد کاربرانی که پسورهای انجمن رو شیر کردند، تصمیم بر این شد که بجای بن دایمی ، امتیازشون صفر و یک هفته از ارسال پست در انجمن محروم می شن. در صورت تکرار دوباره :بن دایمی

ممنون که این بخشش رو در نظر گرفتین

امیدوارم دوستان بن شده حواسشون باشه

از تلاش مدیران عزیز هم متشکر و ممنون

لینک به ارسال

بسیار بسیار عالی

من هم به نوبه ی خودم بسیار خوشحال شدم.

فقط دوستانی که از حالت بن خارج شدند شیرینی یادشون نرود

جناب mahdiano من اضافه میکنم که اگر منظور شما از aa1343 همان شخصی است که در دانشگاه تهران هستند و من ایشان را میشناسم بسیار بزرگوار و دلسوز هستند. بعید میدونم پسورد شیر کرده باشند و یا اصلا اهل شیرینگ و این حرفها باشند. علت بلاک شدن ایشان حتما دلیل دیگری داشته شک ندارم.

لینک به ارسال

تشکر از سعید همدان

aa1343 بله همان شخصی است که در دانشگاه تهران هستند و بسیار بزرگوار و دلسوز هستند.

به هر حال خوشحالم که ایشان هم از بلاک بودن بیرون می آیند

لینک به ارسال

من در جریان بن ایشون نیستم، خطاب; کاربرانی که شیر پسورد کردند بوده

بله ایشان یعنی aa1343 یکی از تک تازان عرصه دانلود مقاله رایگان برای دانشجویان ایران بودند بدن هیچ چشم داشتی. محشر بود آقا محشر

اهل شیرینگ و این حرف ها هم نیستند چون خودشان پسوردهای اورجینال قرار می دهند. هر جایی که هست امیدوارم موفق باشند. امیدوارم که به این انجمن برگردند.

لینک به ارسال

بله ایشان یعنی aa1343 یکی از تک تازان عرصه دانلود مقاله رایگان برای دانشجویان ایران بودند بدن هیچ چشم داشتی. محشر بود آقا محشر

اهل شیرینگ و این حرف ها هم نیستند چون خودشان پسوردهای اورجینال قرار می دهند. هر جایی که هست امیدوارم موفق باشند. امیدوارم که به این انجمن برگردند.

با سلام

این بخشش شیر پسورد فقط مخصوص نفراتی هست که در هفته ای اخیر اقدام به شیر پسورد کرده بودند و فعلا شامل قدیمی ها نخواهد شد

نفرات قدیمی میتونند با نام کاربری جدید اقدام به ادامه فعالیت کنند و در صورت تکرار عملشون بن دائمی ای پی خواهند شد یعنی حتی اجازه ساخت اکنت مجدد هم ندارند

موفق باشید

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.