تاپیک آزاد : کاربران تازه وارد درخواست ها و سوالات خود را اینجا بپرسند

ارسال های توصیه شده

سلام مجدد.

ببخشید یک سوالی دارم دوباره

من توی انجمن سرچ کردم و مثلا دانشگاهیی که میخواستم رو پیدا نکردم. به طور مثال:

http://www.maths.qmul.ac.uk/~pjc/qmmn/vol18.html

http://www.library.wisc.edu/#books

http://search.library.wisc.edu/

میخوام بدونم میشه مثلا جایی رفت و درخواست داد که من پسورد این دانشگاه رو میخوام؟ مثلا اون جایی که خرید و فروش پسورد داره نمیشه بگیم مثلا این دانشگاهو میخوایم؟ بعد مثلا با امتیاز کم کردن پسورد رو بدن؟؟

سلام ، بخش درخواست پسورد واسه همین مورده که عرض کردین، تایپیک جدید باز کنین و درخواستتون رو مطرح کنین،با عزیزانی که میتونن اکانت مورد نظرتون رو فراهم کنن سر امتیازش توافق کنین

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 637
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

niktaz69

با سلام و بی مقدمه:   از آنجا که سیستم انجمن برای کاربران تازه کار کمی گنگ و پیچیده است،با وجودی که در تایپیک‌های مجزا توضیح داده شده، خیلی از کاربران تازه کار در نحوه کار با انجمن برای دسترسی به منابع علمی با مشکل مواجه می شوند، این تایپیک رو باز کردم که کاربران تازه وارد تمامی درخواست ها و سوالات خود را ( هر چند تکراری و بارها پاسخ داده شده باشد) بپرسند. مسلما با پاسخ سریع کاربران فعال مشکلشون برطرف میشه.   سیستم تایپیک "چت مانند" است و کاربران تازه کار می‌توانند بدون مطالعه سایر پست های

Unknown

سلام  برای دسترسی به ساینس میتونین از کوکی استفاده کنین که اموزش اون رو میتونین توی این تاپیک پیدا کنی: https://forums.weare.ir/index.php/topic/15439-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D9%88-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AF%D8%A7/?hl=%DA%A9%D9%88%DA%A9%DB%8C%20%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3   و کوکی های مورد نیاز رو از    https://forums

mahdiano

تو این بالا ریپلای کنید من الآن امتحان کردم خوب بود https://forums.weare.ir/index.php/topic/19135-universidad-tecnica-federico-santa-maria/?hl=200.1.19.130 دسترسیش محشره به پایگاههای زیر دسترسی عالی داره ScienceDirect Springer IEEE Xplore Taylor & Francis MathScience ISI Web of Knowledge EBSCOHOST آموزش استفاده https://forums.weare.ir/index.php/forum-98/announcement-5-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85-ip-port-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B1%DA%AF

تصاویر ارسال شده

سلام مجدد.. ببخشید که خیلی قوانین رو نمیدونم ...

اگه درخواست یه کتابی بدیم بعد چند روز مثلا کسی پیدا نکنه چی میشه؟؟ میشه بریم بگیم دیگه لازم نداریمش مثلا؟ بعد امتیازش برمیگرده ؟

------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

سلام مجدد.. ببخشید که خیلی قوانین رو نمیدونم ...

اگه درخواست یه کتابی بدیم بعد چند روز مثلا کسی پیدا نکنه چی میشه؟؟ میشه بریم بگیم دیگه لازم نداریمش مثلا؟ بعد امتیازش برمیگرده ؟

------------------------------------------------------------------------------------

سلام مجدد، کلا هر وقت مایل بودید میتونین درخواست انصراف بدین ولی اگه کسی نتونست کتابتونو واستون دانلود کنه اساتید امتیاز رو برمیگردونن

لینک به دیدگاه

سلام مجدد، کلا هر وقت مایل بودید میتونین درخواست انصراف بدین ولی اگه کسی نتونست کتابتونو واستون دانلود کنه اساتید امتیاز رو برمیگردونن

خب این که کسی نتونه تاریخ نداره؟ مثلا تا یک ماه تا ۲ ماه! تا چند ماه؟؟؟؟  کلا انگار بخش دانلود کتابها خیلی دیده نمیشه و مثلا کتابهایی که پیدا شده رو مثلا زود  انتقال نمیدن به بخشش یا کتابههایی  هم  بود مثلا برای تقریبا ۲.۵ ماه قبل بود که کسی پیدا نکرد همچنان هستن. (( برعکس قسمت مقالات که انگار نسبتا خیلی زودتر بررسی میشه))

چطوری هست زمان این دانلود ها؟

لینک به دیدگاه

البته اینهایی که گفتم فقط واسه این بود که تقریبا بدونم که مثلا واسه این موارد چقدر صبر میکنن و در جریان باشم.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جدا از این بحث ها باید بگم واقعاااااا سایتتون فوق العادست . یعنی هر چی بگم کم گفتم. حتی استاد راهنمام تمام مقالات یا کتابهایی که لازم داره رو میگه من پیدا کنم و معمولا همشونو از اینجا تونستم بگیرم :)  واقعا همتون خسته نباشید @};- @};-

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

البته اینهایی که گفتم فقط واسه این بود که تقریبا بدونم که مثلا واسه این موارد چقدر صبر میکنن و در جریان باشم.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

جدا از این بحث ها باید بگم واقعاااااا سایتتون فوق العادست . یعنی هر چی بگم کم گفتم. حتی استاد راهنمام تمام مقالات یا کتابهایی که لازم داره رو میگه من پیدا کنم :-?  :-?  /:)  /:)  و معمولا همشونو از اینجا تونستم بگیرم :)  واقعا همتون خسته نباشید @};- @};-

بعضی مواقع دیر بررسی میشه ولی بر طبق اطلاعات خود سایت تا دو روز بعد از ارسال درخواست کتاب اگر جواب داده نشد امتیازتان به حسابتان بر میگرده

لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر

دسترسی به web of science چگونه مقدور می باشد؟لطفا هرچه سریع تر راهنمایی بفرمایید که بدجور کارم گیره ممنون

لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر

دسترسی به web of science چگونه مقدور می باشد؟لطفا هرچه سریع تر راهنمایی بفرمایید که بدجور کارم گیره ممنون

با آیپی ها میتونید به این سایت دسترسی پیدا کنید

اگر چند دقیقه صبر کنید میگم کدوم آیپی رو ریپلای کنید که بتونید براحتی واردش بشید

لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر

این تاپیک احتمالا دسترسی خوبی داره

https://forums.weare.ir/index.php/topic/20961-university-of-antioquia/?hl=200.24.23.82%3A3128

به این تاپیک برید و ریپلای کنید

آی پی و پورتش براتون نمایان میشه

کار با آیپی رو بلد هستید؟

آموزش کار با آیپی ها رو از لینک زیر میتونید مشاهده کنید

https://forums.weare.ir/index.php/forum-98/announcement-5-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85-ip-port-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B1%DA%AF%D8%B1/

ویرایش شده توسط niktaz69
تشکر ، +5
لینک به دیدگاه

سلام

خواهشا کمکم کنید . من در قست آپی و پورت شه پیام ارسال کردم و یه کو گرفتم.

بعد رفتم به فایر فاکس + option+و بعد به advancedو networkو settingو بعد قسمت manual proxy configaratin رو فعال و اون کد را که کپی کرده بودم در کادرhttp proxy  وارد کردم.

کار دیگه ای هم باید امجام بدم؟ اخه بازم وقتی میرم تو ساینس دایرکت هیچی باز نشده!!

خواهش میکنو کمک کنین

لینک به دیدگاه

سلام

خواهشا کمکم کنید . من در قست آپی و پورت شه پیام ارسال کردم و یه کو گرفتم.

بعد رفتم به فایر فاکس + option+و بعد به advancedو networkو settingو بعد قسمت manual proxy configaratin رو فعال و اون کد را که کپی کرده بودم در کادرhttp proxy  وارد کردم.

کار دیگه ای هم باید امجام بدم؟ اخه بازم وقتی میرم تو ساینس دایرکت هیچی باز نشده!!

خواهش میکنو کمک کنین

تو پیام خصوصی جوابتون رو میدم که اینجا شلوغ نشه

لینک به دیدگاه

امکانش هست کسی بگه چه افرادی (با چه عملکردی) به درجه همکار بخش پسورد نائل میشن

ممنون

لینک به دیدگاه

ممنون

کسایی که تو انجمن پسورد میذارن میشن همکار بخش پسورد :)

لینک به دیدگاه

کسایی که تو انجمن پسورد میذارن میشن همکار بخش پسورد :)

ممنون اینو میدونستم میخواستم بدونم چند تا پسورد طرف بزاره میشه همکار بخش پسورد

لینک به دیدگاه

ممنون اینو میدونستم میخواستم بدونم چند تا پسورد طرف بزاره میشه همکار بخش پسورد

سقف مشخص نکردیم،بستگی داره دیگه.. فرضا یکی که زود به زود پسورد میزاره بدیهی که عضو این بخش باشه ولی یکی که سالی یه پسورد میزاره نه نمی تونه عضو این بخش بشه..

لینک به دیدگاه

ممنون

توی این تاپیک نوشتن که:   "بزرگوارانی که در انجمن پسوردی را منتشر کنند"   گروه کاربریشون عوض میشه. منم رو همین حساب روز اول عضویتم بعد از ارسال، اگه اشتباه نکنم، دو آی-پی به آقا احسان پیام دادن و ایشون هم زحمتشو کشیدن. شمام همین کارو بکنین! مدیرای بزرگوار دیگه تو بعضی موارد یکم کم لطفی می کنن با وجود مرامشون!

لینک به دیدگاه

توی این تاپیک نوشتن که:   "بزرگوارانی که در انجمن پسوردی را منتشر کنند"   گروه کاربریشون عوض میشه. منم رو همین حساب روز اول عضویتم بعد از ارسال، اگه اشتباه نکنم، دو آی-پی به آقا احسان پیام دادن و ایشون هم زحمتشو کشیدن. شمام همین کارو بکنین! مدیرای بزرگوار دیگه تو بعضی موارد یکم کم لطفی می کنن با وجود مرامشون!

ممنون

ما به همین عضویت عادی هم راضی هستیم

فقط چند وقتی سوالش تو ذهنم بود گفتم نپرسیده و ناکام از دنیا نریم :))  :)) 

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان محترم و ضمن تشکر از فعالیت های خوب اعضای سایت
اینجانب دانشجوی دکتری هستم و مطالب سایت رو مطالعه کردم اما بازم به راهنمایی بیشتر نیاز دارم
من قصد دارم که به مجلات و مقاله های انجمن زراعی آمریک یا
American Society of Agronomy دسترسی داشته باشم.از جمله ژورنال های این انجمن هم می توان به Agronomy Journal و Crop Science اشاره نمود. در فیلد جستوجوی موجود در انجمن واژه Agronomy را جستو کردم و خوشبختانه با دانشگاه ها و دیتا بیس هایی که انجمن زراعی آمریکا یا ژورنال های آن راساپورت می کردند مواجه شدم. از جمله این نتایج دانشگاه ملبورن استرالیا است که علامت قفل در کنار آن وجود ندارد و رای استفاده از آن به 2500 امتیاز نیاز می باشد. آیا برای استفاده از این دانشگاه علاوه بر 2500 امتیاز باید عضویت VIP هم داشته باشم؟

اما در نتایج جستوجو دانشگاهی به نام Marshall University نیز وجود دارد، که برای استفاده از آن نیازمند 100 امتیاز می باشم ولی تاپیک این دانشگاه قفل است. آیا با واریز 100 امتیاز امکان دسترسی به این تاپیک قفل شده وجود خواهد داشت، و سوال کلی این است که ایا تاپیک های قفل شده نظیر Marshall University قابل استفاده هستند؟

متشکرم
با نهیت احترام.

لینک به دیدگاه

اینجانب دانشجوی دکتری هستم و مطالب سایت رو مطالعه کردم اما بازم به راهنمایی بیشتر نیاز دارم

American Society of Agronomy دسترسی داشته باشم.از جمله ژورنال های این انجمن هم می توان به Agronomy Journal و Crop Science اشاره نمود. در فیلد جستوجوی موجود در انجمن واژه Agronomy را جستو کردم و خوشبختانه با دانشگاه ها و دیتا بیس هایی که انجمن زراعی آمریکا یا ژورنال های آن راساپورت می کردند مواجه شدم. از جمله این نتایج دانشگاه ملبورن استرالیا است که علامت قفل در کنار آن وجود ندارد و رای استفاده از آن به 2500 امتیاز نیاز می باشد. آیا برای استفاده از این دانشگاه علاوه بر 2500 امتیاز باید عضویت VIP هم داشته باشم؟

اما در نتایج جستوجو دانشگاهی به نام Marshall University نیز وجود دارد، که برای استفاده از آن نیازمند 100 امتیاز می باشم ولی تاپیک این دانشگاه قفل است. آیا با واریز 100 امتیاز امکان دسترسی به این تاپیک قفل شده وجود خواهد داشت، و سوال کلی این است که ایا تاپیک های قفل شده نظیر Marshall University قابل استفاده هستند؟

متشکرم

با نهیت احترام.

با سلام

تاپیک قفل شده  تاپیکی است که به تعداد لازم ریپلای شده  و شما دیگر نمی توانید از آنها استفاده کنید

لینک به دیدگاه

متشکرم

با نهیت احترام.

با اجازه از بزرگان سایت

علامت قفل نشاندهنده غیر فعال یا سوخته بودن تاپیک می باشد

و علامت Ended در کنار تاپیک نشاندهنده پایان تعداد ریپلای تعیین شده می باشد

برای ریپلای در بخش امتیازی احتیاجی به vip شدن نمی باشد

لاز م بذکر است دانشگاه به تمام دیتابیس اعلامی خود دسترسی ندارد مثلا بنده تاپیک دانشگاه سانشاین را داشتم و تو کتابخانه دانشگاه پایگاه  inderscience بود ولی به آن دسترسی نداشت.

لطفا قبل از ریپلای کردن از گذارنده اکانت دسترسی به پایگاه موردنظرتان را جویا شوید.

شما در قسمت درخواست پسورد(قسمت زیر)

https://forums.weare.ir/index.php/forum/119-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%BE%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%AF/

میتوانید دانشگاه یا دیتا بیس مورد نظرتان را اعلام کنید تا اگر اساتید اکانت مورد نظرتان را داشتند امتیاز مورد نظر اکنت مورد نظر را به شما بگویند و در بخش امتیازی قرار بدهند تا شما ریپلای کنید

موفق و موید باشید

لینک به دیدگاه

خیر . بیشتر اوقات تاپیک قفل میشه که ریپلای بالا سبب سوختنش نشه

ممنون این رو نمیدونستم

آخه هر تاپیکی که دیدم کار میکنه وقتی سوخت علامت قفل ظاهر شده و یا به بخش سوخته انتقال داده شده بود

لینک به دیدگاه

سلام

وقت همگی بخیر

میخواستم بدونم چطور میتونم مقالات پولی

APS Journals American Physical Society

رو دانلود بکنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

اگه امکانش باشه گام به گام راهنمایی بفرمایین

لینک به دیدگاه

سلام

وقت همگی بخیر

میخواستم بدونم چطور میتونم مقالات پولی

APS Journals American Physical Society

رو دانلود بکنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

اگه امکانش باشه گام به گام راهنمایی بفرمایین

سلام

جستجو! سرچ کنین :aps

لینک به دیدگاه
  • Ehsan موضوع را غیرمهم کرد
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.