تاپیک آزاد : کاربران تازه وارد درخواست ها و سوالات خود را اینجا بپرسند

ارسال های توصیه شده

سلام و با عرض خسته نباشید.

من  ip&port  دانشگاه  

Shanghai JiaoTong University  را که داخل  ip&port های رایگان است لازم داشتم زیرا یکی از ژورنال هایش فقط در همین دانشگاه بطور رایگان قرار دارد ولی متاسفانه تایپیک ان قفل شده است می خواستم بدانم امکانش هست که تایپیکش باز شود تا من از ان استفاده کنم.

خیلی ممنون می شوم.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 637
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

niktaz69

با سلام و بی مقدمه:   از آنجا که سیستم انجمن برای کاربران تازه کار کمی گنگ و پیچیده است،با وجودی که در تایپیک‌های مجزا توضیح داده شده، خیلی از کاربران تازه کار در نحوه کار با انجمن برای دسترسی به منابع علمی با مشکل مواجه می شوند، این تایپیک رو باز کردم که کاربران تازه وارد تمامی درخواست ها و سوالات خود را ( هر چند تکراری و بارها پاسخ داده شده باشد) بپرسند. مسلما با پاسخ سریع کاربران فعال مشکلشون برطرف میشه.   سیستم تایپیک "چت مانند" است و کاربران تازه کار می‌توانند بدون مطالعه سایر پست های

Unknown

سلام  برای دسترسی به ساینس میتونین از کوکی استفاده کنین که اموزش اون رو میتونین توی این تاپیک پیدا کنی: https://forums.weare.ir/index.php/topic/15439-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D9%88-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AF%D8%A7/?hl=%DA%A9%D9%88%DA%A9%DB%8C%20%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3   و کوکی های مورد نیاز رو از    https://forums

mahdiano

تو این بالا ریپلای کنید من الآن امتحان کردم خوب بود https://forums.weare.ir/index.php/topic/19135-universidad-tecnica-federico-santa-maria/?hl=200.1.19.130 دسترسیش محشره به پایگاههای زیر دسترسی عالی داره ScienceDirect Springer IEEE Xplore Taylor & Francis MathScience ISI Web of Knowledge EBSCOHOST آموزش استفاده https://forums.weare.ir/index.php/forum-98/announcement-5-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85-ip-port-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B1%DA%AF

تصاویر ارسال شده

سلام و با عرض خسته نباشید.

من  ip&port  دانشگاه  

Shanghai JiaoTong University  را که داخل  ip&port های رایگان است لازم داشتم زیرا یکی از ژورنال هایش فقط در همین دانشگاه بطور رایگان قرار دارد ولی متاسفانه تایپیک ان قفل شده است می خواستم بدانم امکانش هست که تایپیکش باز شود تا من از ان استفاده کنم.

خیلی ممنون می شوم.

با سلام

اون آیپی ها دیگه کار نمیکنند

لینک به دیدگاه

سلام  و با عرض خسته نباشید.

می خواستم بدونم  اگر از یکی از ip&port های شما استفاده کرده و وقتی مثلا ip&port  مرورگر  firefox را عوض  می کنیم. بعدش که کارمون با اون ip&port  تموم شد و می خواهیم ip&port را پاک کرده و  با ip&port  اصلی سیستم خودمون کار کنیم به چه نحوی باید این کار را انجام داده ؟ ایا همین که  اعداد داخل  http proxy  و port  را با  backspace پاک کرده و تیک  manual proxy configuration را  برداشته کافی است و  ip&port  کامپیوترمان به حالت اولیه برمی گردد؟ و یا باید این کار را با روشی دیگر انجام داد؟

لینک به دیدگاه

سلام  و با عرض خسته نباشید.

می خواستم بدونم  اگر از یکی از ip&port های شما استفاده کرده و وقتی مثلا ip&port  مرورگر  firefox را عوض  می کنیم. بعدش که کارمون با اون ip&port  تموم شد و می خواهیم ip&port را پاک کرده و  با ip&port  اصلی سیستم خودمون کار کنیم به چه نحوی باید این کار را انجام داده ؟ ایا همین که  اعداد داخل  http proxy  و port  را با  backspace پاک کرده و تیک  manual proxy configuration را  برداشته کافی است و  ip&port  کامپیوترمان به حالت اولیه برمی گردد؟ و یا باید این کار را با روشی دیگر انجام داد؟

با سلام

در فایر فاکس زدن گزینه no proxy کفایت میکند و احتیاجی به پاک کردن آیپی و پورت نیست

لینک به دیدگاه

با سلام

در فایر فاکس زدن گزینه no proxy کفایت میکند و احتیاجی به پاک کردن آیپی و پورت نیست

خیلی ممنون  

ایا اگر در فایرفوکس   ip&port  را با backspace  پاک کرده و گزینه  use system proxy settings را زده نیز  ip&port  سیستم به حالت اولیه بر می گردد؟

ممنون از راهنمایی شما.

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید من چند روز پیش با ارسال پاسخ تونستم یوزر و پسورد ساینس دایرکت رو بگیرم یادمم نیست چیکار کردم

الان اون یوزر وپسورد رو دارم ولی نمی تونم وارد سایت بشم و مقاله بگیرم.

خیلی هم الان احتیاج به مفاله دارم میشه راهنماییم کنید

خیلی ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید من چند روز پیش با ارسال پاسخ تونستم یوزر و پسورد ساینس دایرکت رو بگیرم یادمم نیست چیکار کردم

الان اون یوزر وپسورد رو دارم ولی نمی تونم وارد سایت بشم و مقاله بگیرم.

خیلی هم الان احتیاج به مفاله دارم میشه راهنماییم کنید

خیلی ممنون.

سلام

بله سوخته! اگر با کوکی ها آشنایی دارید تا یک کوکی براتون بسازم. عمرش در حدود 2 روز هست!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز جناب hasan2011

برای پایگاه ICE که نیاز دارید، دانشگاه نیوکاسل استرالیا دسترسی نسبتا خوب و امتیاز پایین تری (حدود 500 الی 700) داره.

با جناب niktaz69 مشورت کنید تا سطح دسترسی دانشگاه رو به ژورنالهای شما چک کند... در کل دانشگاه بسیار خوبی برای رشته های مهندسی هست! 

لینک به دیدگاه

سلام

من تازه وارد هستم و میخواستم از یک دانشگاه به سایت ieee بروم و چند تا مفاله دانلود کنم طبق قسمت ip , port  یا zproxy عمل می کنم ولی همه اش( بیش از 7-8 دانشگاه که علامت قفل زرد رنگ کنارش نبود امتحان کردم) ولی بعد از وارد کردن کلمهای در پایین ثفحات و اینتر زدن  عبارت زیر میاد راهنمایی کنید. ممنون

سیستم محدود کننده پاسخ فعال شده است، بنابراین شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید. برای مشاهده قوانین اینجا را ببینید

لینک به دیدگاه

سلام

من تازه وارد هستم و میخواستم از یک دانشگاه به سایت ieee بروم و چند تا مفاله دانلود کنم طبق قسمت ip , port  یا zproxy عمل می کنم ولی همه اش( بیش از 7-8 دانشگاه که علامت قفل زرد رنگ کنارش نبود امتحان کردم) ولی بعد از وارد کردن کلمهای در پایین ثفحات و اینتر زدن  عبارت زیر میاد راهنمایی کنید. ممنون

سیستم محدود کننده پاسخ فعال شده است، بنابراین شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید. برای مشاهده قوانین اینجا را ببینید

سلام دوست عزیز ، یه نگاه به این تایپیک بکنید مشکلتون حل میشه :

https://forums.weare.ir/index.php/topic/13380-%D9%85%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D8%AE%D8%AA%D9%84%D9%81/

لینک به دیدگاه

سلام

بین دو ریپلای متوالی باید 5 دقیقه صبر کنید!! دلیل اون اخطار اینه، بعد از 5 دقیقه میتونید تاپیک باز دیگه ای رو امتحان کنید.

لینک به دیدگاه

سلام و با عرض خسته نباشد

می خواستم بدونم توی انجمن فایل ویدویی هم می توان پست کرد. ابته کم تر از 2 مگابایت است.

سلام. محبت کنید جای دیگه آپلود کنید و لینک را قرار بدید.

mediafire.com

rodfile.com

.

.

.

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض خسته نباشید

من با استفاده از ip &port  وارد سایت taylor and francis  می شوم و دسترسی نیز دارم ولی وقتی مقاله را می خواهم با استفاده از interntet download manager کنم با چنین پیغام خطایی روبرو می شوم:

the server replies that you dont have permission to download this file

در مورد سایت nrcresearchpress   نیز همین اتفاق می افتد.

و فقط می توانم در همان سایت مقاله را مطالعه کنم ولی نمی شود ان را دانلود کرد. اگر می شود من را راهنمایی کنید؟؟

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما

در این موارد باید آیپی مورد استفاده را بر روی دانلود منیجر خود نیز ست کنید

راهنمای جامع استفاده از آی‌پی‌ها و پسوردها

در تاپیک بالا توضیح در این مورد موجود هست

البته اگر سرعت آیپی خیلی پایین باشد امکان دانلود با آن میسر نمیشود

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما

در این موارد باید آیپی مورد استفاده را بر روی دانلود منیجر خود نیز ست کنید

راهنمای جامع استفاده از آی‌پی‌ها و پسوردها

در تاپیک بالا توضیح در این مورد موجود هست

البته اگر سرعت آیپی خیلی پایین باشد امکان دانلود با آن میسر نمیشود

خیلی ممنون از راهنماییتان  @};-

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از راهنماییتان  @};-

البته برای دانلود از Emerald یکبار که سرعت آیپی کم بود و حجم مقاله زیاد بود و امکان دانلود میسر نمیشد آیپی پرسرعتی از کشور روسیه را روی دانلود منیجر ست کردم و به راحتی تونستم دانلود کنم

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید

خیلی از ip &port ها با پسوند socks  همانند:  Konkuk University-Korea-socks5  و University of Guelph -Socks5   و تعدادی دیگر اصلا کار نمی کنند در صورتی که همین اروز ارسال شده اند.

من طبق دستوالعمل اورده شده در اینجا  ip را عوض می کنم ولی حتی  ساینس دایکرت را هم باز نمی کند، می شود شما امتحان کنید شاید من دارم یه کاری را اشتباه انجام می دهم.

ممنون میشوم.

لینک به دیدگاه

با سلام

مطمئن شوید به ترتیبی که در اینجا توضیح داده شده تنظیمات مربوط به آی پی از نوع SOCKS را اعمال کرده باشید.

سلام بله دقیقا همین کار را انجام دادم مثلا شما خودتان امتحان کنید ایا با  استفاده از  Konkuk University-Korea-socks5   می شود وارد ساینس دایرکت شد یا نه من که نشد؟؟

لینک به دیدگاه

سلام بله دقیقا همین کار را انجام دادم مثلا شما خودتان امتحان کنید ایا با  استفاده از  Konkuk University-Korea-socks5   می شود وارد ساینس دایرکت شد یا نه من که نشد؟؟

بله متأسفانه پورت مذکور بسته است.

لینک به دیدگاه

بله متأسفانه پورت مذکور بسته است.

اقا البرز من همین را دوباره امتحان کردم  وارد ساینس دایرکت شد ولی سرعتش یه خورده کم بود میگم راستی برای اینکه ip های از نوع socks را پاک کرده همون  no proxy  در فایرکس کافی هس???

لینک به دیدگاه

اینکه تونستین با آی پی پورت غیرفعال وارد ساینس دایرکت بشید، برای اینه که کوکی ایجاد شده از ورود قبلی تون هنوز کار می کنه. 

بله، برای خروج از آی پی تنظیمی در فایر فاکس، کافی است گزینه No proxy رو انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

سلام من یه کمک میخوام

توی پرانتز میخوام بگم

روی الکترود اصلح نشده تقریبا 0.4 و روی الکترودهای اصلاح شده تقریبا روی 0.2

میخوام تو پرانتز کلمه تقریبا به کار ببرم که به هر دو عدد 0.4 و 0.2 بخوره

ایا این درسته؟:

(proximately 0.4 volt on non-adjusted electrode to 0.2 volt on adjusted electrodes).

(به طور تقریبی از 4/0+ بر روی الکترود اصلاح نشده به 2/0+ ولت بر روی الکترودهای اصلاح شده)

کل متن:

In this study, nano electrosynthesis of homo and copolymer of pyrrole and 2,4- dinitroaniline on graphite electrode is studied by cyclic voltametry method in potential range of - 0.2 to 1 Volt in poshphoric acide, including potassium chloride and para toluene sulfonic acid as support electrolyte. To recognize homo and co- polymers electrosynthesized, Fourier transform infrared (FTIR) and Scanning Electron Microscopy (SEM) are used. Then electrocatalytic effect of amforementioned electrodes is examined through voltameter pulse differential method on Fe(III)/Fe(II) solution and a significantly suitable result was observed, in a way that the potential peaks of anodic Fe(III)/Fe(II) has shown negative shift base of around 0.2 volt (proximately 0.4 volt on non-adjusted electrode to 0.2 volt on adjusted electrodes). The measurement done through pulse voltmeterhave indicated the suitable response of pyrrole-Co-2,4-dintroaniline modified electrode to a wide range of Fe(III)/Fe(II) density from 1×10-2 to 5×10-5 molar. The flow of anodiv peaks has got an appropriate liner renge by increasing the density.

در این تحقیق نانوالکتروسنتز همو و کوپلیمر پیرول و 4،2- دی¬نیتروآنیلین بر روی الکترود گرافیت با روش ولتامتری چرخه¬ای در محدوده پتانسیل 2/0- الی 1 ولت در مدیوم اسید فسفریک، شامل پتاسیم کلراید و پاراتولوئن سولفونیک اسید به عنوان دوپانت الکترولیت، مورد بررسی قرار گرفت. شناسایی ساختار همو و کوپلیمر الکتروسنتزشده توسط دستگاه¬های میکروسکوپ الکترونی روبشی(SEM) و طیف¬سنجی مادون قرمز (FTIR) انجام گرفت. سپس اثر الکتروکاتالیتیکی الکترودهای اصلاح شده مذکور توسط روش ولتامتری پالس دیفرانسیلی بر محلول فرو و فریک پتاسیم سیانید مورد مطالعه قرار گرفت و پاسخ بسیار مناسبی مشاهده شد، به طوری که پتانسیل پیک آندی آهن شیفت منفی حدود 2/0 ولت (به طور تقریبی از 4/0+ بر روی الکترود اصلاح نشده به 2/0+ ولت بر روی الکترودهای اصلاح شده) نشان داده است. اندازه¬گیری¬های انجام شده توسط روش ولتامتری پالس دیفرانسیلی نشان¬ دهنده پاسخ مناسب الکترود اصلاح شده با کوپلیمر پیرول و 2،4- دی نیتروآنیلین به رنج وسیعی از غلظت آهن ( M5-10×5 – 2-10×1) بوده است. و جریان موج¬های آندی با افزایش غلظت از رنج خطی مناسبی برخوردار بوده¬ است.

لینک به دیدگاه
  • Ehsan موضوع را غیرمهم کرد
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.