تاپیک آزاد : کاربران تازه وارد درخواست ها و سوالات خود را اینجا بپرسند

ارسال های توصیه شده

سلام من یه کمک میخوام

توی پرانتز میخوام بگم

روی الکترود اصلح نشده تقریبا 0.4 و روی الکترودهای اصلاح شده تقریبا روی 0.2

میخوام تو پرانتز کلمه تقریبا به کار ببرم که به هر دو عدد 0.4 و 0.2 بخوره

ایا این درسته؟:

(proximately 0.4 volt on non-adjusted electrode to 0.2 volt on adjusted electrodes).

(به طور تقریبی از 4/0+ بر روی الکترود اصلاح نشده به 2/0+ ولت بر روی الکترودهای اصلاح شده)

دوست عزیز سلام

به نظرم سؤال خود را جای درستی مطرح نکردید ولی اگر جمله مورد نظر به شکل از ... تا ... است، می شود آن را به این شکل هم نوشت:

from nearly 0.4 volt on non-adjusted electrode to about 0.2 volt on adjusted electrode

ویرایش شده توسط alborz
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 637
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

niktaz69

با سلام و بی مقدمه:   از آنجا که سیستم انجمن برای کاربران تازه کار کمی گنگ و پیچیده است،با وجودی که در تایپیک‌های مجزا توضیح داده شده، خیلی از کاربران تازه کار در نحوه کار با انجمن برای دسترسی به منابع علمی با مشکل مواجه می شوند، این تایپیک رو باز کردم که کاربران تازه وارد تمامی درخواست ها و سوالات خود را ( هر چند تکراری و بارها پاسخ داده شده باشد) بپرسند. مسلما با پاسخ سریع کاربران فعال مشکلشون برطرف میشه.   سیستم تایپیک "چت مانند" است و کاربران تازه کار می‌توانند بدون مطالعه سایر پست های

Unknown

سلام  برای دسترسی به ساینس میتونین از کوکی استفاده کنین که اموزش اون رو میتونین توی این تاپیک پیدا کنی: https://forums.weare.ir/index.php/topic/15439-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B1%D8%B9%D8%AA-%D9%88-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AF%D8%A7/?hl=%DA%A9%D9%88%DA%A9%DB%8C%20%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3   و کوکی های مورد نیاز رو از    https://forums

mahdiano

تو این بالا ریپلای کنید من الآن امتحان کردم خوب بود https://forums.weare.ir/index.php/topic/19135-universidad-tecnica-federico-santa-maria/?hl=200.1.19.130 دسترسیش محشره به پایگاههای زیر دسترسی عالی داره ScienceDirect Springer IEEE Xplore Taylor & Francis MathScience ISI Web of Knowledge EBSCOHOST آموزش استفاده https://forums.weare.ir/index.php/forum-98/announcement-5-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85-ip-port-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B1%DA%AF

تصاویر ارسال شده

دوستان من هر آی پی که استفاده میکنم تو هر مرورگری کلا هیچ صفحه ای باز نمیشود دیگر (تقریبا انگار کانکشنش قطع میشه)قبلا این مشکل را نداشتم اگر یک نفر سریع راهنمایی کنه ممنونش میشم

لینک به دیدگاه

دوستان من هر آی پی که استفاده میکنم تو هر مرورگری کلا هیچ صفحه ای باز نمیشود دیگر (تقریبا انگار کانکشنش قطع میشه)قبلا این مشکل را نداشتم اگر یک نفر سریع راهنمایی کنه ممنونش میشم

لینک به دیدگاه

یدونه از ip &port بزار ببینیم مشکل شاید از ip باشه

لینک به دیدگاه

یدونه از ip &port بزار ببینیم مشکل شاید از ip باشه

137.229.161.50:21320

این هم اروری که میده

cannot display the webpage

This problem can be caused by a variety of issues, including:

• Internet connectivity has been lost.
  • The website is temporarily unavailable.
  • The Domain Name Server (DNS) is not reachable.
  • The Domain Name Server (DNS) does not have a listing for the website's domain.
  • There might be a typing error in the address.
  • If this is an HTTPS (secure) address, click Tools, click Internet Options, click Advanced, and check to be sure the SSL and TLS protocols are enabled under the security section.
لینک به دیدگاه

137.229.161.50:21320

این هم اروری که میده

cannot display the webpage

This problem can be caused by a variety of issues, including:

• Internet connectivity has been lost.
  • The website is temporarily unavailable.
  • The Domain Name Server (DNS) is not reachable.
  • The Domain Name Server (DNS) does not have a listing for the website's domain.
  • There might be a typing error in the address.
  • If this is an HTTPS (secure) address, click Tools, click Internet Options, click Advanced, and check to be sure the SSL and TLS protocols are enabled under the security section.

این پورت با این آی پی بسته شده

Port 21320 is closed on 137.229.161.50

لینک به دیدگاه

میشه لطف کنید یکی از آی پی ها که فعال هست رو معرفی کنید برا sciensedirect

خیلی آی پی ها موجود تست کردم اما متاسفانه همه همین مشکل داشتن

لینک به دیدگاه

میشه لطف کنید یکی از آی پی ها که فعال هست رو معرفی کنید برا sciensedirect

خیلی آی پی ها موجود تست کردم اما متاسفانه همه همین مشکل داشتن

https://forums.weare.ir/index.php/topic/22653-universidad-de-antioquia/?p=173358

لینک به دیدگاه

با سلام وعرض خسته نباشید

می خواستم بدونم شما اطلاع دارید به ژورنال (Geotechnical testing journal (GTJ  از پایگاه ASTM international  چگونه میتوان دسترسی داشت اخه همه مقاله هایش پولی هس. ممنون می شم از راهنماییتان در ضضمن لینکش هم این است.

http://www.astm.org/DIGITAL_LIBRARY/JOURNALS/GEOTECH/gtj_issues.html

لینک به دیدگاه

با سلام وعرض خسته نباشید

می خواستم بدونم شما اطلاع دارید به ژورنال (Geotechnical testing journal (GTJ  از پایگاه ASTM international  چگونه میتوان دسترسی داشت اخه همه مقاله هایش پولی هس. ممنون می شم از راهنماییتان در ضضمن لینکش هم این است.

http://www.astm.org/DIGITAL_LIBRARY/JOURNALS/GEOTECH/gtj_issues.html

سلام، شما هم بهمچنین

ASTM هم مثل ساینس دایرکت یه پایگاه هست.

آیا از آی-پی های عمومی استفاده کردید؟! اگر نه، سعی و خطا کنید ببینید با کدوم دانشگاه میشه گرفت.

اگه منظورتون اینه که کدوم دانشگاه بهش دسترسی داره که بفرمایید تا چک کنیم!

لینک به دیدگاه

سلام، شما هم بهمچنین

آیا از آی-پی های عمومی استفاده کردید؟! اگر نه، سعی و خطا کنید ببینید با کدوم دانشگاه میشه گرفت.

سلام راستیاتش من چند تا دانشگاه IP  هاشون را چک کردم ولی هیچ کدومشون به این ژورنال دسترسی نداشتند گفتم شاید شما یه دانشگاهی سراغ داشته باشد که دسترسی اش به این پایگاه خوب باشه . ممنون می شم.

لینک به دیدگاه

سلام، شما هم بهمچنین

دوباره سلام

می شه اگه زحمتی نباشه یک  IP  یا EZ برای من پیدا کنید که به پایگاه ASTM  و بخصوص ژورنال     (Geotechnical testing journal (GTJ   دسترسی داشته باشه اخه من  فقط این ژورنال را لازم دارم . خود هم دارم امتحان می کنم ولی فعلا چیزی  پیدا نکرده ام.

خیلی ممنون می شم کمکم کنید.

لینک به دیدگاه

دوباره سلام

می شه اگه زحمتی نباشه یک  IP  یا EZ برای من پیدا کنید که به پایگاه ASTM  و بخصوص ژورنال     (Geotechnical testing journal (GTJ   دسترسی داشته باشه اخه من  فقط این ژورنال را لازم دارم . خود هم دارم امتحان می کنم ولی فعلا چیزی  پیدا نکرده ام.

خیلی ممنون می شم کمکم کنید.

ubc.ca

از اینجا

لینک به دیدگاه

ubc.ca

از اینجا

سلام

ببخشید من تو این ادرسی که دادید می رم ولی می زنه 

Access Denied   

و بعدشم می زنم قسمت HOME و می رم تو ژورنال مربوطه یعنی     (Geotechnical testing journal (GTJ   ولی باز این ژورنال پولی هست نمی شه دانلودش کرد دسترسی نداره.

لینک به دیدگاه

سلام

ببخشید من تو این ادرسی که دادید می رم ولی می زنه 

Access Denied   

و بعدشم می زنم قسمت HOME و می رم تو ژورنال مربوطه یعنی     (Geotechnical testing journal (GTJ   ولی باز این ژورنال پولی هست نمی شه دانلودش کرد دسترسی نداره.

باید با اکانت دانشگاهی برید

University of British Columbia-ubc.ca دسترسی داره

لینک به دیدگاه

سلام دوستان سال نو مبارك باشه

اول يه تشكر ويژه از تمامي عزيزاني كه اين سايت و بقولي مرجع راه اندازي كردن جناب آقاي مهندس احسان فريدون نژاد و بقيه مديران عزيز كه براي دانشجويان و تمامي كساني كه دنبال مقالات به روز و كتب علمي هستند جدا خدمت بزرگيه دستتون درد نكنه و دمتون گرم

اگه اجازه بديد به عنوان يه عضو تازه كار و كوچك يه چند تا (نميشه گفت انتقاد بيشتر) پيشنهاد داشتم حقيقتا بعد از چند سال تجربه عضويت در انواع و أقسام فرومها يه كوچولو تجربه پيدا كردم

دوستان من اولين موردي كه بعد عضويت كاربران باهاش مواجه ميشند عدم دسترسي به متن مخفيه! كه راه حلشو خب همه ميدن زدن پست، اما يه چند لحظه تأمل كنيد محتوا پستها چيه ؟! ( تنكسسسس، Tanx ، ممنون، اگه اين بار كار كنه ،......) به اينا جور پستها كه بيشتر در فرومهاي رده پايين براي بالا آوردن تاپيك استفاده ميشه چي ميگن ؟! وقتي پستي محتوايي نداره آيا همون اسپم نيست؟!

اين فروم ارزش كار بيشتر از اينه كه با پستهاي اسپم پر بشه

به نظرم دوستان اجازه بدن كاربران در مورد هر تاپيك نظرشونو بگن باور كنيد اين كار بسيار كاربردي تره و در زمان جستجو بقيه بسيار صرفه جويي ميشه

من الان خودم دو روز تموم براي يه مقاله springer كه نميدونم به كار مياد يا نه سردرگم شدم آي پي عوض كن و پسورد و يوزر و .....

من به عنوان يه كاربر كه تنها بدنبال يه مقاله ميگرده وارد فروم شما شدم انتظار دارم كه شما بنده رو جذب كنيد كه بتونم كم كم تبديل به يه كاربر VIP بشم نه اينكه دلسرد از جستجو بيخيال بشم حالا اگه بسته ها عضويت شما رو هم بخرم آيا به نتيجه ميرسم ؟!

با تشكر

لینک به دیدگاه

اول يه تشكر ويژه از تمامي عزيزاني كه اين سايت و بقولي مرجع راه اندازي كردن جناب آقاي مهندس احسان فريدون نژاد و بقيه مديران عزيز كه براي دانشجويان و تمامي كساني كه دنبال مقالات به روز و كتب علمي هستند جدا خدمت بزرگيه دستتون درد نكنه و دمتون گرم

اگه اجازه بديد به عنوان يه عضو تازه كار و كوچك يه چند تا (نميشه گفت انتقاد بيشتر) پيشنهاد داشتم حقيقتا بعد از چند سال تجربه عضويت در انواع و أقسام فرومها يه كوچولو تجربه پيدا كردم

دوستان من اولين موردي كه بعد عضويت كاربران باهاش مواجه ميشند عدم دسترسي به متن مخفيه! كه راه حلشو خب همه ميدن زدن پست، اما يه چند لحظه تأمل كنيد محتوا پستها چيه ؟! ( تنكسسسس، Tanx ، ممنون، اگه اين بار كار كنه ،......) به اينا جور پستها كه بيشتر در فرومهاي رده پايين براي بالا آوردن تاپيك استفاده ميشه چي ميگن ؟! وقتي پستي محتوايي نداره آيا همون اسپم نيست؟!

به نظرم دوستان اجازه بدن كاربران در مورد هر تاپيك نظرشونو بگن باور كنيد اين كار بسيار كاربردي تره و در زمان جستجو بقيه بسيار صرفه جويي ميشه

من الان خودم دو روز تموم براي يه مقاله springer كه نميدونم به كار مياد يا نه سردرگم شدم آي پي عوض كن و پسورد و يوزر و .....

من به عنوان يه كاربر كه تنها بدنبال يه مقاله ميگرده وارد فروم شما شدم انتظار دارم كه شما بنده رو جذب كنيد كه بتونم كم كم تبديل به يه كاربر VIP بشم نه اينكه دلسرد از جستجو بيخيال بشم حالا اگه بسته ها عضويت شما رو هم بخرم آيا به نتيجه ميرسم ؟!

با تشكر

با سلام خدمت شما دوست عزیز

باید سیستمی وجود داشته باشه که بشه افرادی که پسوردها رو ریپلای میکنند مشخص شوند چون بعضی از اعضا با سوء استفاده پسوردهای سایت را در فروم های دیگر نشر میکنند

اگر شما راهکار بهتری میشناسید بفرمایید که اگر امکان پدیر باشد اعمال شود

بعد از تعطیلات بفرمایید دسترسی به کدام پایگاه معروف رو میخواهید که اگر میشناختم معرفی کنم ریپلای کنید

پسورد و آیپی های سایت در بخش عمومی برای پایگاههای معروف خیلی خوب است. بخش ویژه هم دسترسی بهتری به پایگاههای بیشتری دارد

لینک به دیدگاه

با تشكر

با سلام

من هم سال نو رو به شما و سایر دوستان تبریک می گم و برای همه در سال جدید آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

انتقادی که دوستمون مطرح می کنن انتقاد درستیه. مشکل اینجاست که پروکسی های زیادی در انجمن هست که دیگه کار نمی کنن، یعنی به فاصله چند روز بعد از انتشارشون بسته شدن، در حالیکه هنوز می شه به اونها ریپلای کرد. می دونید که چک کردن تک تک اینها وقت زیادی رو از کاربر می گیره. اگه امکانات نرم افزاری انجمن اجازه بده، پیشنهاد دوستمون برای گذاشتن کامنت های کاربردی توسط کاربران پیشنهاد مناسبیه. دست کم باید سازوکاری رو ایجاد کرد که پروکسی های سوخته خیلی سریع گزارش داده بشن یا از دسترس خارج شن.

در مورد مشکل دسترسی به اسپرینگر هم امیدوارم پروکسی دانشگاه Case Western  کارساز باشه.

لینک به دیدگاه

سلام من نیاز به دانلود مقالات از heinonline دارم اونجوری که سرچ کردم برای این کار نیاز به حدود هزار و پانصد امتیاز دارم . خوب حالا چه کار میتونم بکنم؟ از طریق خریدن حدود 48000 هزار چوق آب میخوره البته اگه درست متوجه شده باشم. خوب الان راه دیگه ای داره؟

لینک به دیدگاه

سلام من نیاز به دانلود مقالات از heinonline دارم اونجوری که سرچ کردم برای این کار نیاز به حدود هزار و پانصد امتیاز دارم . خوب حالا چه کار میتونم بکنم؟ از طریق خریدن حدود 48000 هزار چوق آب میخوره البته اگه درست متوجه شده باشم. خوب الان راه دیگه ای داره؟

سلام

اگر بخواهید خرید نقدی انجام بدین 25000 تومان میشه 1500 امتیاز

یا می تونید با فعالیت در سایت امتیاز جمع کنید مثل دانلود مقاله،کتاب،ارسال پسورد..

لینک به دیدگاه

سلام

اگر بخواهید خرید نقدی انجام بدین 25000 تومان میشه 1500 امتیاز

یا می تونید با فعالیت در سایت امتیاز جمع کنید مثل دانلود مقاله،کتاب،ارسال پسورد..

البته از یکی از کاربران هم می تونم 500 امتیاز بهتون هدیه بدم

لینک به دیدگاه
  • Ehsan موضوع را غیرمهم کرد
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.