niktaz69

تاپیک آزاد : کاربران تازه وارد درخواست ها و سوالات خود را اینجا بپرسند

پست های پیشنهاد شده

سلام دوست عزیز.

به انجمن خوش آمدید. اتفاقاً سوالات خود را باید همین جا مطرح کنید.

دسترسی به کتابهای آمازون از سه طریق ممکن است. بخشی از آنها در سایتهای دریافت کتاب رایگان موجود است (در این انجمن چند راهنما برای این سایتها موجود است). بخشی دیگر از کتابها بوسیله اکانت های دانشگاهی قابل دسترس است (تعدادی از این این اکانت ها بصورت رایگان در انجمن قرار دارد و برای دریافت تعدادی دیگر، باید امتیاز داشته باشید). بخش دیگری از این کتابها از راههای تخصصی تر قابل دسترس است و تعدادی از کتابهای آمازون فقط قابل خرید بوده و دسترسی به آنها تقریباً ناممکن است. لذا اکانت مستقیم برای همه کتابهای آمازون وجود ندارد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، booker گفته است :

سلام دوست عزیز.

به انجمن خوش آمدید. اتفاقاً سوالات خود را باید همین جا مطرح کنید.

دسترسی به کتابهای آمازون از سه طریق ممکن است. بخشی از آنها در سایتهای دریافت کتاب رایگان موجود است (در این انجمن چند راهنما برای این سایتها موجود است). بخشی دیگر از کتابها بوسیله اکانت های دانشگاهی قابل دسترس است (تعدادی از این این اکانت ها بصورت رایگان در انجمن قرار دارد و برای دریافت تعدادی دیگر، باید امتیاز داشته باشید). بخش دیگری از این کتابها از راههای تخصصی تر قابل دسترس است و تعدادی از کتابهای آمازون فقط قابل خرید بوده و دسترسی به آنها تقریباً ناممکن است. لذا اکانت مستقیم برای همه کتابهای آمازون وجود ندارد.

ممنونم از پاسخ شما

غیر از اکانت های دانشگاهی که در انجمن در دسترس هستند آیا به اون راه های تخصصی تر هم که فرمودید می توان دسترسی پیدا کرد؟

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، booker گفته است :

سلام و عرض ادب

من خیلی عذرخواهی میکنم اگر سوال تکراری میپرسم، از اونجا که تاپیک برای تازه واردها بود گفتم اینجا مطرح کنم

آیا اکانتی هست که با خریدش بشه به کتاب های آمازون دسترسی پیدا کرد؟ یا برای درخواست کتاب ها باید در انجمن و بخش VIP درخواست بدم؟

میخام ببینم اکانت های دانشگاهی یا سایت هایی مثل proquest اینکارو انجام میدن یا اکانت های دیگه ای باید تهیه کنم؟

ممنونم از شما

سلام دوست عزیز

میتوانید با خرید اشتراک vip علاوه بر دسترسی به پسوردهای ویژه ,در بخش درخواست "کتب و مقالات و استاندارد"درخواست خود را ثبت کنید.

خرید اشتراک vip

ویرایش شده در توسط sciencedirect

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان

من تازه با سایت آشنا شدم و یک سوال داشتم

اکانت سایت pluralsight.com رو دیدم.میخواستم ببینم باخرید این اکانت چه دسترسی ای برای من قرار میگیره؟این سایت ایران را تحریم کرده  و به ما دسترسی به دوره هاش رو نمیده میخواستم بدونم من اکانت رو از اینجا بخرم چه دسترسی هایی به من داده میشه؟آیا امکان دانلود فیلمهاش یا دسترسی به ویدئوهای آنلاینش باز میشه یا خیر؟

ممنون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.