• 0

بدست آوردن ip دانشگاه

mahdiano

سوال

با سلام

کسی میدونه چجوری میشه آیپی یک دانشگاه خاص رو پپیدا کرد که با بشه رنج آیپی اون دانشگاه رو بدست آورد که بشه پورت فعال رو شناسایی کرد

مثلا محدوده آیپی دانشگاه هاروارد رو چجوری میشه بدست آورد در صورتیکه هیچ پورت اولیه از اون دانشگاه در دست ندارم؟

لینک به دیدگاه

22 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

بهترین روش همونه که جناب msnn فرمودن. وارد سایت ipindex.homelinux.net بشو اسم دانشگاه رو سرچ کن، رنج آی‌پی رو بهت میده.

یه راه دیگه هم اینه که رو فایرفاکس افزونه flagfox رو نصب کن، وارد هر سایتی بشی، آی‌پیشو بهت نشون میده. اون آی‌پی رو در who.is سرچ کن، رنج آی‌پی رو بهت میده.

لینک به دیدگاه
  • 0

بهترین روش همونه که جناب msnn فرمودن. وارد سایت ipindex.homelinux.net بشو اسم دانشگاه رو سرچ کن، رنج آی‌پی رو بهت میده.

یه راه دیگه هم اینه که رو فایرفاکس افزونه flagfox رو نصب کن، وارد هر سایتی بشی، آی‌پیشو بهت نشون میده. اون آی‌پی رو در who.is سرچ کن، رنج آی‌پی رو بهت میده.

لینک اولی ک گذاشتین انگار مشکل داره

اینو برا نوشت:

Access denied. Sorry, your IP-Adress 0000000000 is listed on a public available open-proxy-blacklist. Either your Computer is infected with a trojan or the proxy you using is misconfigured (wich means, thats it a open proxy).

فک کنم فنا شدیم

لینک به دیدگاه
  • 0

به این سایت برو:

http://ipindex.homelinux.net

اسم دانشگاه مورد نظرتون رو قسمت چپ وارد کنید مثلا ( university of tehran ) و محدوده اون رو دریافت کنید.

یه کار دیگه که میتونید بکنید:

در run بنویسید مثلا: ping www.ut.ac.ir

این دستور IP دانشگاه تهران رو بهتون میده

حالا برید تو whois و طیف اون رو دریافت کنید

خیلی خلاصه و مفید عرض کردم.

صادقانه بگم:  نفس در وجودم می گوید که نگو! تو که اینها رو راحت بدست نیاوردی!! اما به خود میگویم. دانسته های تو به اندازه پرکاهی بیش نیست !!!

پس بگذار تا از تجربیات تو شاید کسی استفاده ای کند و تنها چیزی که برایت می ماند همان ثواب این عمل است. یا علی

از هر دو بزرگوار بسیار سپاسگذارم

انشالله هر چی از  خدا میخواید و صلاحتونه نصیبتون بشه @};-:x

لینک به دیدگاه
  • 0

لینک اولی ک گذاشتین انگار مشکل داره

اینو برا نوشت:

Access denied. Sorry, your IP-Adress 0000000000 is listed on a public available open-proxy-blacklist. Either your Computer is infected with a trojan or the proxy you using is misconfigured (wich means, thats it a open proxy).

فک کنم فنا شدیم

فک میکنم باید با فیل-تر شکن وارد بشید. برای من هم همین پیغام رو داد. بعد با فیلت-ر شکن وارد شدم ، درست شد.

ویرایش شده توسط s.math
لینک به دیدگاه
  • 0

ببخشید من هم یه سوالی دارم. اینکه مثلا رنج آی پی رو بدست میاریم خب انجام میدیم. بعدش از کجا بفهمیم کدومشون و روی کدوم پورت کار میکنن؟؟ بعضی سایتها هستن که مثلا یه پورت خاص رو بنویسی میگه مثلا باز هست یا نه. ولی اونطوری که نمیشه.

از بین این همه آی پی و این همه پورت چطوری اونی که لازمه رو پیدا کنیم؟

لینک به دیدگاه
  • 0

ببخشید من هم یه سوالی دارم. اینکه مثلا رنج آی پی رو بدست میاریم خب انجام میدیم. بعدش از کجا بفهمیم کدومشون و روی کدوم پورت کار میکنن؟؟ بعضی سایتها هستن که مثلا یه پورت خاص رو بنویسی میگه مثلا باز هست یا نه. ولی اونطوری که نمیشه.

از بین این همه آی پی و این همه پورت چطوری اونی که لازمه رو پیدا کنیم؟

استاد نیکتاز جواب کاملتون رو اینجا قرار دادن

https://forums.weare.ir/index.php/topic/21100-%DA%86%D8%B7%D9%88%D8%B1-%D9%85%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%A2%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-%D9%88-%D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%AA-%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D8%B5-%D8%B1%D8%A7-%D8%AF%D9%86%D8%A8%D8%A7%D9%84-%DA%A9/#entry158736

لینک به دیدگاه
  • 0

ممنون. یک سوال دیگه. آیا برای همه دانشگاه ها  میشه از آی پی و پورت استفاده کرد؟ یعنی حتما امکانش هست؟

لینک به دیدگاه
  • 0

ممنون. یک سوال دیگه. آیا برای همه دانشگاه ها  میشه از آی پی و پورت استفاده کرد؟ یعنی حتما امکانش هست؟

فکر نکنم برای همه دانشگاهها بشه

من دنبال آیپی دانشگاه هاروارد بودم ولی هرجوری گشتم نتونستم آیپی ای از این دانشگاه پیدا کنم

لینک به دیدگاه
  • 0

فکر نکنم برای همه دانشگاهها بشه

من دنبال آیپی دانشگاه هاروارد بودم ولی هرجوری گشتم نتونستم آیپی ای از این دانشگاه پیدا کنم

فقط ‌آی پی رو میگید نتونستید پیدا کنید؟ تو همون سایتی که تو همین تاپیک گفتن میشه پیدا کرد.

محتوای مخفی شده
شما قادر خواهید بود محتوای مخفی شده را مشاهده نمایید، در صورتی که 1 پاسخ در این موضوع ارسال نمایید.

من منظورم این هست که  واسه هر دانشگاه دلخواهی حتما یکی از اینها وجود داره که جواب بده؟ پیدا میشه کرد حتما؟

لینک به دیدگاه
  • 0

فقط ‌آی پی رو میگید نتونستید پیدا کنید؟ تو همون سایتی که تو همین تاپیک گفتن میشه پیدا کرد.

محتوای مخفی شده
شما قادر خواهید بود محتوای مخفی شده را مشاهده نمایید، در صورتی که 1 پاسخ در این موضوع ارسال نمایید.

من منظورم این هست که  واسه هر دانشگاه دلخواهی حتما یکی از اینها وجود داره که جواب بده؟ پیدا میشه کرد حتما؟

منظورم این بود که توی گوگل به فرمتی که تو اون تاپیک گفته شده بود ، یا از دانشگاه مورد نظر آیپی و پورت فعال پیدا نمیشد یا اینکه آیپی و پورتی که پیدا میشد کار نمیکرد.

با این روشها تعداد معدودی دانشگاه میشه پیدا کرد. برای تمام دانشگاهها کاربرد ندارد

لینک به دیدگاه
  • 0

منظورم این بود که توی گوگل به فرمتی که تو اون تاپیک گفته شده بود ، یا از دانشگاه مورد نظر آیپی و پورت فعال پیدا نمیشد یا اینکه آیپی و پورتی که پیدا میشد کار نمیکرد.

با این روشها تعداد معدودی دانشگاه میشه پیدا کرد. برای تمام دانشگاهها کاربرد ندارد

معمولا دانشگاه ها به مقاصد خاصی آی-پی پورت بدون پسورد ست میکنن، و الا هیچ دانشگاهی من سراغ ندارم که فقط راه دسترسیش آی-پی باشه!

شما اگه بدونین چه دانشگاهی در حال حاضر آی-پی داره، یه راه که من می دونم اینه که با نرم افزارهای خاصی مثل (ipscan یا p*ro*xy hunter و ...) با معرفی رنج یا رنج های آی-پی اون دانشگاه و با تعیین یک یا چند پورت (به دلخواه خودتون مثلا 80، 8080، 3128، 8000 و ...) کار کشف آی-پی رو انجام بدین. اگه وقت داشتین برین، ایشالا که نتیجه بگیرید، ولی اگه نتیجه نگرفتین من بی تقصیرم!

سایت ها و انجمن هایی که روزانه آی-پی میذارن، احتمالا بصورت هماهنگ از انتشار عمومی آی-پی های قدرتمند خودداری می کنن و بصورت خصوصی در جایی مثه اینجا منتشرشون می کنن تا عمر بیشتری داشته باشن.

لینک به دیدگاه
  • 0

nice

لینک به دیدگاه
  • 0

با سلام وعرض خسته نباشید

ip @port  دانشگاه calgary   که در سایت موجوده عبارت است از  136.159.51.170:21320  ولی فک کنم دیگر کارنمی کنم و ژورنالی را که هم می خواستم در این دانشگاه موجود است خیلی تلاش کردم که  ip  ان را دنبال کنم ولی نشد می خواستم ببینم می شود کمکم کنید تا ip @port  دیگری برای این دانشگاه بیابیم

ممنون از لطف شما

لینک به دیدگاه
  • 0

من نیاز به اخذ IP  و PORT فعال این سایت دارم :

https://www-lib-polyu-edu-hk.ezproxy.lb.polyu.edu.hk/databases/ihs-standards-expert-goldfire

کسی میتونه بنده را راهنمائی کنه ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.