• 0
8620143

لطفا راهنمایی کنید!! مدیران و همکار های بخش پسوورد

سوال

با سلام و تسکر از تمامی دوستان به خصوص دوستان بخش پسوورد های دانشکاهی

می خواستم بدونم بهترین راه برای اتصال و دریافت مقاله از سایت Scopus کدام است؟ پسوورد دانشگاهی و یا اتصال از طریق ip & port؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

6 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

پست های پیشنهاد شده

• 0

با سلام و تسکر از تمامی دوستان به خصوص دوستان بخش پسوورد های دانشکاهی

می خواستم بدونم بهترین راه برای اتصال و دریافت مقاله از سایت Scopus کدام است؟ پسوورد دانشگاهی و یا اتصال از طریق ip & port؟

با سلام خدمت شما

اسکوپوس مستقیما مقاله ای نمیدهد

اسکوپوس مقالات را از ژورنالهای مختلفی لیست میکند و اگر پسورد دانشگاهی یا ip شما دسترسی داشته باشد میتونید مقاله مورد نظرتون رو دانلود کنید

البته بهترین روش پسورد دانشگاهی می باشد

ویرایش شده در توسط SixSigma

لینک به ارسال
  • 0

ممنون بابت راهنمایی اما مشکلی که هست در صفحه اول این سایت از شما یوزر و پسوورد می خواد که باید یا از امکانات FTP (اینترانت داخل دانشگاهی) یا پسوورد مهتبر در اختیار داشت!. تا وقتی که این پسوورد را نداشته باشید حتی نمی تونید جستجو ساده را در اون انجام بدین

لینک به ارسال
  • 0

ممنون بابت راهنمایی اما مشکلی که هست در صفحه اول این سایت از شما یوزر و پسوورد می خواد که باید یا از امکانات FTP (اینترانت داخل دانشگاهی) یا پسوورد مهتبر در اختیار داشت!. تا وقتی که این پسوورد را نداشته باشید حتی نمی تونید جستجو ساده را در اون انجام بدین

بله صحیح میفرمایید

باید یوزرو پس دانشگاهی داشته باشید

شما بالا همین موضوع رو پرسیدید که یوزر و پس بهتر هست یا آیپی که در صورت داشتن هر دو پسورد راحت تر می باشد

باید توجه داشت که تمام دیتابیسهای دانشگاه مورد نظر از طریق آیپی آن قابل دسترسی نیست

یوزرو پس هر دانشگاهی از آیپی آن دانشگاه به پایگاههای بیشتری دسترسی دارد.

در صورت نداشتن آیپی و پسورد ، موتور جستجوی http://academic.research.microsoft.com/ خیلی مفید و کار راه انداز هست

لینک به ارسال
  • 0

دوست عزیز

سلام

در ارتباط با پاسخ سؤالتون پیشنهاد می کنم مطالب آموزشی زیر را در موضوع «جستجوی مقالات علمی» مطالعه کنید:

قسمت اول، قسمت دوم، قسمت سوم، قسمت چهارم

لینک به ارسال
  • 0

برای پیدا کردن دسترسی نکته ای به توضیحات دوستان اضافه کنم، اسکوپوس از طریق انواع پروکسی ها (شامل IP Port، MD، EZ ،VPN) و همچنین اکانت مستقیم اسکوپوس قابل دسترسی هست. راحت ترین راه برای شما IP Port هست. به این دلیل عرض میکنم که اکانت مستقیم رو من تو انجمن ندیدم و EZ ــی که این پایگاه در دیتابیسش باشه فکر نمی کنم در بخش عمومی موجود باشه.

اگر آی-پی مناسبی نبود، از روشهای پیدا کردن آی-پی، که دو تا آموزش خوب توی انجمن هست، استفاده کنید و آی-پی که به این پایگاه دسترسی داره حتما پیدا خواهید کرد.

در نظر هم داشته باشید که سرعت آی-پی اهمیتی نداره و به محض تشکیل کوکی در مرورگر میتونید آی-پی رو از ست خارج کرده و تا زمانی که مرورگر رو نبستید از اسکوپوس استفاده کنید. همونطور که دوستون هم گفتن، از اسکوپوس نمیشه مقاله دانلود کرد و فقط چکیده و اطلاعات مفید برای سرچ علمی رو میشه دریافت کرد. البته لینک به ناشر در بالای صفحه تعبیه شده که باید به سایت ناشر برید و با دردسرهای مرتبط با دانلود مقاله مواجه بشید!

ویرایش شده در توسط سیروان

لینک به ارسال