weare & فیلترینگ!!!

niktaz69

ارسال های توصیه شده

سلام

فقط واسه من فیلتر شده یا واسه شما هم همچنین اتفاقی افتاده؟؟؟!!!

25 اسفند 92 ، ساعت صفر بامداد!!

filter.png

لینک به دیدگاه

دقیق یادم نیست ولی چیزی احساس نکردم  :-?  شاید توی اون بازه سایت رفرش نکرده باشم ولی شکار خوبی بود من میگم سایت منحرفیه کسی باور نمیکرد :))  :> :>

لینک به دیدگاه

ولی شکار خوبی بود من میگم سایت منحرفیه کسی باور نمیکرد :))  :> :>

عجب جمله ادبی پر معنایی بود! کنایه و ایهام ات واقعا مثال زدنی است :)

لینک به دیدگاه

الانم روی آی اس پی من فیلتره، احتمالا بخاطر vpn هاییه که برای لاگین به کتابخونه دانشگاه ها گذاشته شده، قبلا هم یکی از پست هام رو فیلتر کرده بودن!

لینک به دیدگاه

الان هم برای isp محترم من ، که ارادت قلبی ام قبلها طی یک مورد بخصوص بهش ثابت شده بود!، متاسفانه انجمن فیلتره!

ولی فکر کنم کار مهمی داره اینجا انجام میشه... همین claim ها ، راهنمایی های دوستان و بقیه ماجرا نتیجه ش میشه: کمک به ارتقاء سطح علمی کشور و ان شاء الله پیشرفت های علمی بیشتر... من که فکر نمیکنم به خاطر  یه vpn ساده بوده باشه (الان هم که اکثرشون الحمدلله جواب نمیدن!!!)... ممکنه البته به این بهانه ها باشه ... الله اعلم

ویرایش شده توسط سیروان
لینک به دیدگاه

شوخی کثیفی بود که دوستان فیلترینگ با قشر فرهیخته و جویای علم انجام دادن 

ولی خدا رو شکر به اشتباه شون پی بردن

خدایا شکرت =D>  :)]]

لینک به دیدگاه

ای بابا چرا اخه فیتر؟!! واسه منم فیلتره. ساعت 5 بعداز ظهر 

مدیران محترم پیگیری کنن مشکل رو حل کنن. بابا دولت تدبیر و امید ها 

لینک به دیدگاه

الانم روی آی اس پی من فیلتره، احتمالا بخاطر vpn هاییه که برای لاگین به کتابخونه دانشگاه ها گذاشته شده، قبلا هم یکی از پست هام رو فیلتر کرده بودن!

من فکر نمیکنم بخاطر پست های وی پی ان بوده. چون همین الان دو تا سایت دیگه شبیه انجمن خودمون رو که اونام وی پی ان میذارن چک کردم فیلتر نبودن.

من حدسم روی ای پی پورت ها دانشگاهی که باهاش سایت هایه دیگرم میشه باز کزد. قبلا هم مثه اینکه سر این ای پی پورت ها مشکل پیش اومده بوده.

مدیران محترم پیگیری کنن ایشالا مشکل حل میشه

لینک به دیدگاه

من فکر نمیکنم بخاطر پست های وی پی ان بوده. چون همین الان دو تا سایت دیگه شبیه انجمن خودمون رو که اونام وی پی ان میذارن چک کردم فیلتر نبودن.

من حدسم روی ای پی پورت ها دانشگاهی که باهاش سایت هایه دیگرم میشه باز کزد. قبلا هم مثه اینکه سر این ای پی پورت ها مشکل پیش اومده بوده.

مدیران محترم پیگیری کنن ایشالا مشکل حل میشه

البته با همه آی-پی ها هم نمیشه عبور کرد... فقط باید ساکس باشه. ساکس ها هم که خیلی محدودن توی انجمن و معمولا عمرشون پایین!!! یعنی اگه میخوان سدی برای عبور بذارن، که باید جلوی نرم افزار چایفون3  :x  رو بگیرن، نه فعالیت بخش آی-پی ها و البته مسدود کردن انجمن!!!

فکر کنم این فیلترینگ اگر در دراز مدت باشه! ماهیت اصلی انجمن و فعالیت صحیح اون رو نشون میده!!! که البته امیدوارم سریعتر برطرف شه و دوستان اذیت نشن  :|

لینک به دیدگاه

عجب... یه روز ما نبودیم ببین چی کار کردند این بچه های سایبری.

آقا لینک انجمن تصحیح شد بجای forum بذارید forums یعنی

forums.weare.ir

کلا هر موقع موردی برای انجمن پیش اومد سایت اصلی را ببینید.

لینک به دیدگاه

forums.weare.ir

واقعا دست شما درد نکنه ادمین گرامی

ان شاء الله که بار اول و آخرشون باشه

نگرانم این حرف s به حروف دیگه یا اعداد هم تبدیل بشه!!! که به امید خدا این اتفاق نمی افته

اگه اینجا مسدود شد سایت هم ممکنه مسدود بشه! "علمی ، تاریخی و سرگرم کننده" هم مورد داره!!!

براتون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم

لینک به دیدگاه

forums.weare.ir

آقا احسان سلام و خدا قوت

ولی خودمونیم، چه کیفی داشت با آی پی upenn به انجمن دسترسی پیدا کردن! 8-}

بعیدم نیست همین روزا EX Proxy  انجمن تو سایت های زیر زمینی اونور خرید و فروش بشه، خدا رو چه دیدین! :))

ویرایش شده توسط alborz
لینک به دیدگاه

آقا احسان سلام و خدا قوت

ولی خودمونیم، چه کیفی داشت با آی پی upenn به انجمن دسترسی پیدا کردن! 8-}

بعیدم نیست همین روزا EX Proxy  انجمن تو سایت های زیر زمینی اونور خرید و فروش بشه، خدا رو چه دیدین! :))

وای نه

خدانکنه

اینجا تنها امیدمون برا گرفتن مقاله و پیشرفت علمیه

خواهشا نذارین ادامه پیدا کنه

[-O<

لینک به دیدگاه

پای این سایت به فیلترینگ باز شده دیگه کاریش نمیشه کرد... :)) :)) :))

واقعا دست شما درد نکنه ادمین گرامی

ان شاء الله که بار اول و آخرشون باشه

نگرانم این حرف s به حروف دیگه یا اعداد هم تبدیل بشه!!! که به امید خدا این اتفاق نمی افته

اگه اینجا مسدود شد سایت هم ممکنه مسدود بشه! "علمی ، تاریخی و سرگرم کننده" هم مورد داره!!!

براتون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم

دوستان عزیز اگه بازم مشکل پیش اومد کم کم حروف sarfraz3 بهش اضافه کنید اول به صورت تکی بعد دو تا دوتا بعد 3 تا 3تا و همینطور تا جایگشتا تموم بشه  :))  :>  :>  

لینک به دیدگاه

پای این سایت به فیلترینگ باز شده دیگه کاریش نمیشه کرد... :)) :)) :))

دوستان عزیز اگه بازم مشکل پیش اومد کم کم حروف sarfraz3 بهش اضافه کنید اول به صورت تکی بعد دو تا دوتا بعد 3 تا 3تا و همینطور تا جایگشتا تموم بشه  :))  :>  :>  

فکر کنم باید پیشنهاد دوستمون roze رو دربارت عملی کنم! دیگه شدیدا نیاز به بروز رسانی داری؟!!  :>

فعلا یه دسترسی بهم بده! فکر کنم پلتفرمت هم معیوب باشه!!! خیلی باگ می بینم!  8-}

نسخه ای هم که برات در نظر دارم sarfraz2014 هست!  *-:) البته قول بروزرسانی دوره ای هم بهت میدم!  :-j ... حالا راضی هستی که؟  :-

لینک به دیدگاه

فکر کنم باید پیشنهاد دوستمون roze رو دربارت عملی کنم! دیگه شدیدا نیاز به بروز رسانی داری؟!!  :>

فعلا یه دسترسی بهم بده! فکر کنم پلتفرمت هم معیوب باشه!!! خیلی باگ می بینم!  8-}

نسخه ای هم که برات در نظر دارم sarfraz2014 هست!  *-:) البته قول بروزرسانی دوره ای هم بهت میدم!  :-j ... حالا راضی هستی که؟  :-

-2-06-.gif-2-06-.gif-2-06-.gif شما اختیار دارید سیروان عزیز، دوستمون منظورش یه چیز دیگه بود فک کنم  ، اونم که دیدی باگ نبود کیف پولم بود :)) ، کاری نکن باگ های  priv8 تو پابلیک کنم بین بچه ها  -2-06-.gif :> :>

لینک به دیدگاه

-2-06-.gif-2-06-.gif-2-06-.gif شما اختیار دارید سیروان عزیز، دوستمون منظورش یه چیز دیگه بود فک کنم  ، اونم که دیدی باگ نبود کیف پولم بود :)) ، کاری نکن باگ های  priv8 تو پابلیک کنم بین بچه ها  -2-06-.gif :> :>

دوستمون اگه منظورش یه چیز دیگه بود که حتما میومد و توضیح میداد!

باز هم میبینم که عدم آشنایی با ادبیات، باعث شد که از پست من سوء برداشت کنی!!!  8-}

سرفراز جان، من باگ (سوء تفاهم نشه: bug) های شما رو نمی تونم ببینم! یعنی اصلا نمی تونم دسترسی داشته باشم!  :)]]

منظورم از جمله قبل اینه که بر اساس عملکرد و پست هات ممکنه bug داشته باشی!!!  :-

شما فقط یه راه داری برای بروزرسانی ... اونم باید به برنامه نویس اصلی  :x مراجعه کنی...  

البته این مورد به خودت بر میگرده! آیا باگی حس می کنی؟! ... در هر صورت یک مراجعه برای همه مون بی نتیجه نیست و نخواهد بود.  @};-

لینک به دیدگاه

دوستمون اگه منظورش یه چیز دیگه بود که حتما میومد و توضیح میداد!

باز هم میبینم که عدم آشنایی با ادبیات، باعث شد که از پست من سوء برداشت کنی!!!  8-}

سرفراز جان، من باگ (سوء تفاهم نشه: bug) های شما رو نمی تونم ببینم! یعنی اصلا نمی تونم دسترسی داشته باشم!  :)]]

منظورم از جمله قبل اینه که بر اساس عملکرد و پست هات ممکنه bug داشته باشی!!!  :-

شما فقط یه راه داری برای بروزرسانی ... اونم باید به برنامه نویس اصلی  :x مراجعه کنی...  

البته این مورد به خودت بر میگرده! آیا باگی حس می کنی؟! ... در هر صورت یک مراجعه برای همه مون بی نتیجه نیست و نخواهد بود.  @};-

ای بابا سیروان جان تو هم فقط ما رو درگیر ادبیات میکنی ، نمیدونم از کجا فهمیدی که ادبیاتم ضعیفه(  :-? ) ! به هرحال خودم آخره ادبیاتم ولی کسی کشفم نکرده هنوز  :)) 

برنامه نویس اصلی که آخرین ورژن نهادینه کرده گفته برو خوش باش دمی به شادمانی گذران :>

هر جا که سری بردم در پــرده تو را دیدم

تو پرده نشینی و من هـرزه ی هر جایی

بیدار تو تا بـــــودم رویای تو می دیدم

بیدار کن از خوابم ای شاهد رویایی

از چشم تو می خیزد هنگامه ی سر مستی

وز زلف تو می زایـد انگیزه ی شیدایی

هر نقش نگارینــت چــون منظره ی خورشید

مجموعه ی لطف است و منظومه ی زیبایی

چشمی که تماشاگر در حسن تو باشد نیست

در عشق نمی گنجد این حسن تماشـایی

لینک به دیدگاه

ای بابا سیروان جان تو هم فقط ما رو درگیر ادبیات میکنی ، نمیدونم از کجا فهمیدی که ادبیاتم ضعیفه(  :-? ) ! به هرحال خودم آخره ادبیاتم ولی کسی کشفم نکرده هنوز  :))

برنامه نویس اصلی که آخرین ورژن نهادینه کرده گفته برو خوش باش دمی به شادمانی گذران :>

هر جا که سری بردم در پــرده تو را دیدم

تو پرده نشینی و من هـرزه ی هر جایی

بیدار تو تا بـــــودم رویای تو می دیدم

بیدار کن از خوابم ای شاهد رویایی

از چشم تو می خیزد هنگامه ی سر مستی

وز زلف تو می زایـد انگیزه ی شیدایی

هر نقش نگارینــت چــون منظره ی خورشید

مجموعه ی لطف است و منظومه ی زیبایی

چشمی که تماشاگر در حسن تو باشد نیست

در عشق نمی گنجد این حسن تماشـایی

میگم ادبیاتت ضعیفه تو میگی نه! ... بفرما:

برنامه نویس اصلی لطف کردن و آخرین ورژن سخت افزاری رو به من و شما دادن...

در مورد نسخه نرم افزاری چی؟! آپدیت و رفع باگ نیاز نیست؟!! ...

اصلا فکر کنم مشکل از شما نباشه! مشکل از ادبیات پارسیه  :-j

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.