• اطلاعیه ها

  • Ehsan

   گواهی استفاده مجاز   شنبه, 26 فروردین 1396

   کلیه پسوردها و آی پی های موجود در انجمن صرفا استفاده دانشگاهی جهت دسترسی دانشجویان ایرانی به مقالات تحریم شده خارجی را دارند طبیعتا هیچگونه استفاده دیگری نخواهند داشت.

پست های پیشنهاد شده

عرض شود که جهت مشخص کردن دیتابیس های تحت پوشش پسوردهای ارسال شده (دانشگاه ها) لازم است تاپیک ها برچسب گذاری شوند. تلاش شده است این مورد با برچسب های از پیش آماده شده برای عزیزان ارسال کننده پسورد آسان شود. لذا از کلیه عزیزان پسوردگذار خواهشمندیم طبق آموزشی که در  این تایپیک توضیح داده شده، دسترسی ها را چک کرده و تاپیک خود را به برچسب های لازم مجهز (!) کنند. بدیهی است این سیستم جایگزین بسیار کاملتری برای جستجو خواهد بود چرا که با این روش می توان دسترسی دانشگاه ها را بر اساس برچسب هایشان لیست کرد.

کاربران انجمن می توانند با کلیک بر روی هر کدام از این برچسب ها، لیست پسوردهایی که به پایگاه مورد نظرشان دسترسی مناسب دارد را مشاهده کنند. برای مثال برای پیدا کردن دانشگاه های با دسترسی مناسب به مقالات AIAA با کلیک بر روی همین لینک این نتایج را مشاهده می کنیم (بزودی لیست این برچسب ها برای استفاده عموم ارائه می شود):

 

aiaa.png

 

 

امتیاز تشویقی:

اساتید بخش پسورد برای پسوردهایی که سطح دسترسیشان بصورت کامل چک شده و با ذکر دیتابیس و برچسب های مناسب ارسال شوند، تا سقف 100 امتیاز مثبت در نظر می گیرند.

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

 • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

  هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.