• 0

استفاده از سوپر کامپیوتر اوهایو

marzi

سوال

سلام دوستان من امیدوارم کسی تو این سایت بتونه مشکل من رو حل کنه.

من میخوام از supercomputer مرکز اوهایو که رایگانه استفاده کنم منتها جوابی که برام فرستادن اینه که مجوز ندارن به کشورهای لیست تحریم اجازه ی استفاده بدن.

من اول تو سایت nees.org عضو شدم که عضویتش برای همه رایگان و آزاده بعد تو قسمت tools and resources گزینه ی supercomputing request رو انتخاب کردم و بعد ثبت نام کردن این جواب رو برام فرستادن. یه بار هم از نرم افزارای تغییر ip استفاده کردم همه ی مراحل رو انجام دادم همون جوابو فرستادن .یه بارم از آنتی فیلتر استفاده کردم بازم نشد.میشه یه نفر یه لطفی به من بکنه بره یه بار ثبت نام کنه بعد روششو یا نرم افزار مورد استفاده شو به من بگه منم مشکلم حل بشه.من اگه مدلمو بخوام خودم بزارم ران بشه نزدیک به 500 ساعت وقت لازمه.در ضمن من از نرم افزار ANSYS استفاده میکنم.

من مطمئم شما میتونید به من کمک کنید. 

راستی اگه سوپرکامپیوتر دیگه ای رو هم میشناسید که رایگان باشه یک دنیا ممنون میشم که روش استفاده شو از ایران بهم بگید

با تشکر خیلی زیاد

سایت nees.org.pdf

لینک به دیدگاه

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

سلام

از نرم افزار  تور استفاده کنید.

محتوای مخفی شده
شما قادر خواهید بود محتوای مخفی شده را مشاهده نمایید، در صورتی که 1 پاسخ در این موضوع ارسال نمایید.

لینک به دیدگاه
  • 0

متاسفانه ارور داد

We're sorry but your IP address is blacklisted. We can whitelist your IP address or organization's network upon request; please email our support address. The reason for the

blacklisting could be because your computer is infected and participates in a spam botnet. If you're using a shared access point (e.g., wireless), or your organization uses web proxies, it's possible that the IP address of that access point/proxy has been banned because someone else's computer is infected. You can find the IP address of that device by going to http://whatismyipaddress.com/ . You can find the reason for blacklisting the address by going to http://www.spamhaus.org/lookup/ . You will regain full access after correcting the situation and removing the IP address from the blacklist. Sorry for the inconvenience.

آدرس ip  با نرم افزار تور این بود

37.130.227.133

به سایتایی که گفته مراجعه کردم ولی واقعا سر در نمیارم که CBL چیه که ارور داشته

اگه میشه کمکم کنید

لینک به دیدگاه
  • 0

دوست عزیز من تونستم با وی پی ان ثبت نام کنم و مشکلی هم در مورد آی پی نداشتم چون آی پی وی پی ان من از آمریکا بود.

اینم عکسش که نشون میده میتونم درخواست محاسبه را بدم:

1.JPG

لینک به دیدگاه
  • 0

سلام تونستم درخواستمو بفرستم مشکلاتی که قبلا داشتم حل شد :-bd  فعلا که جواب درخواستمو ندادن ولی ایشالا حله ممنونم از اینکه کمکم کردین @};-

یه تشکر ویژه هم از ... :x  :x  :x

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.