کتاب مهم

m.naderi

ارسال های توصیه شده

Title: LEAME Software and User's Manual: Analyzing Slope Stability by the Limit Equilibrium Method

Author: By Yang H. Huang

Journal or Ebook Name: ASCE

Volume, Issue, Year and Pages : 2014

Link: ...

لینک به دیدگاه

با سلام

نمی دونم چرا بعضی از دوستان برای اینکه دانلودرها اجر بیشتری ببرند (بخوانید: زجر بیشتری بکشند) اطلاعات منبع درخواستی شون رو، تیمناً و تبرکاً، نصفه نیمه و ناقص (و حتی بعضی موقع ها با نکته انحرافی) پر می کنن!

Title: Slope Stability Analysis by the Limit Equilibrium Method: Fundamentals and Methods

Link: http://ascelibrary.org/doi/book/10.1061/9780784412886

لینک به دیدگاه

تشکر از گوشزد شما، اما این لینکی که گذاشتین کتاب درخواستی من نیست!!! @};-

عزیز دل برادر! حالا نمی شه یه راهنمایی کوچیک بکنین؟! 

ولی ... خودم پیدا کردم

کتاب درخواستی شما راهنمای استفاده از نرم افزار LEAME و زوج کتابی است که لینکش رو گذاشته بودم.

لینک کتابتون هم اینه:

http://ascelibrary.org/doi/book/10.1061/9780784477991

شمه ای از کتاب رو که در پیوست کتاب اصلی اومده براتون می ذارم:

http://uploadboy.com/7rsv3id4i68o.html

لینک به دیدگاه

شما اول نمک بودین بعد دست و پا درآوردین :))

خارج از شوخی ممنون از شما و پیگیریتون @};-

از دوستان خوبم ، افرادی که به کتابای این پایگاه دسترسی دارن زحمتشو بکشن

ممنون از همه دوستان @};-

لینک به دیدگاه

شما اول نمک بودین بعد دست و پا درآوردین :))

این متلک تون هم مثل درخواست تون بی سرو ته بود!

دوست عزیز! باید برای وقت کاربرایی که برای کمک به شما و دیگران در این انجمن زحمت می کشن (خودم رو عرض نمی کنم) ارزش قائل باشین. کسی از دانلودرها هم از سر بیکاری یا به انگیزه جمع امتیاز به این انجمن سر نمی زنه. من سعی کردم این نکته بدیهی رو که باید در درخواست تون اطلاعات کامل کتاب و به خصوص لینک دانلود رو وارد کنین با مطایبه به شما یادآوری و در عین حال کارِ نکرده ی شما رو جبران کنم. ولی از پاسخی که دادین بوی طلبکاری میاد! گمان نمی کنم هیچ کدوم از دوستای خوبتون که به کتاب مورد نظر دسترسی دارن رویه شما رو تأیید کنن.

لینک به دیدگاه

دوست خوب من، گفته ی شما کاملا درست ومنطقیه، و منم گفتم توی درخواست های بعدی منظور میشه

قصد بی احترامی نداشتم و از شما هم بی نهایت سپاسگزارم @};-

همه اینجا هستیم تا به دیگری حتی اندک کمک برسونیم.

لینک به دیدگاه

alborz جان عزیز

مثل اینکه جواب من باعث شد، بعضی دوستان از من ناراحت شن که من اصلا وبه هیچ وجه اینو نمی خوام و به خدا جواب من اصلا از روی توهین و بی ادبی به شما نبود ( فقط یک شوخی فیسبوکی بود)

به خاطر همین من رسما از شما عذرخواهی می کنم و امیدوارم منو ببخشید. @};-

از همه دوستان عزیزم نیز که ناراحتشون کردم، پوزش میخوام @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

نه دوست عزیز، بحث من شخصی نبود و نیازی هم به عذرخواهی نیست. با این توضیح شما هم، به گمانم دیگه دلیلی برای ناراحتی دوستان باقی نمی مونه. این انجمن جای کمک به همدیگه و ایجاد دوستی هاست نه خدای نکرده ناراحتی. البته باید خود ما هم برای حفظ جایگاه و شأن این انجمن مراقبت بیشتری بکنیم.

لینک به دیدگاه

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.