• اطلاعیه ها

  • Ehsan

   گواهی استفاده مجاز   شنبه, 26 فروردین 1396

   کلیه پسوردها و آی پی های موجود در انجمن صرفا استفاده دانشگاهی جهت دسترسی دانشجویان ایرانی به مقالات تحریم شده خارجی را دارند طبیعتا هیچگونه استفاده دیگری نخواهند داشت.

پست های پیشنهاد شده

سه نوع گروه VIP داریم

گروه VIP1 فقط می‌توانند درخواست مقاله، کتاب و استاندارد بدهند (درخواست دانلود).
گروه VIP2 می‌توانند درخواست مقاله، کتاب و استاندارد بدهند (درخواست دانلود) و همچنین ریپلای در بخش پسوردهای قدرتمند VIP2 (اکانت برای اعضای VIP2).
گروه VIP3 می‌توانند درخواست مقاله، کتاب و استاندارد بدهند (درخواست دانلود) و همچنین ریپلای در بخش پسوردهای قدرتمند VIP2 و VIP3 (اکانت برای اعضای VIP2 و اکانت برای اعضای VIP3).

علاوه بر این اعضای VIP به بخش‌های اکانت برای کاربران رسمی، IP & Port و اکانت ژورنال‌ها و دیتابیس‌ها و اکانت‌ برای اعضای فعال نیز دسترسی دارند (محدودیت‌های ریپلای).

 

 

نکته

برای اعضای VIP بسته به نوع خریدشون مقداری امتیاز شارژ خواهد شد. هر درخواست دانلود مقاله 50 امتیاز، هر درخواست کتاب 150 امتیاز و هر درخواست استاندار نیز 150 امتیاز از مجموع امتیازات کم خواهد کرد.
تعدا درخواست دانلود به میزان امتیاز شما بستگی دارد. چنانچه تعداد درخواست دانلود بیشتری دارید می توانید از روش های جمع آوری امتیاز (ارسال تاپیک، رسیدگی به درخواست دوستان، ارسال پسورد و ...) امتیاز خود را افزایش دهید و متعاقبا درخواست های دانلود جدید داشته باشید.

 

تشویقی

شارژ امتیاز جدای از پاداش های مناسبتی مدیریت و اساتید بخش پسوردها می‌باشد. بنابراین شارژ امتیاز حداقل امتیاز هر کاربر VIP خواهد بود.
کاربر بعد از پایان دوره VIP، به گروه کاربری قبلی خود باز می گردد، کلیه امتیازات کسب شده در حساب وی همواره ذخیره می ماند و امتیازی کسر نمی‌شود.

 

 

باید بدانید که

بعد از پایان عضویت در VIP اگر مایل باشید می توانید عضویت خود را با امتیاز یا نقدی تمدید نمایید.


لازم به ذکر است اعضا VIP، چنانچه درخواست دانلودی را مطرح کنند و جواب مناسبی به درخواست آنها داده نشود، امتیاز کسر شده عودت داده خواهد شد.

 

 

 

 


<<<< عضویت در VIP >>>>

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

 • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

  هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.