• اطلاعیه ها

  • Ehsan

   گواهی استفاده مجاز   شنبه, 26 فروردین 1396

   کلیه پسوردها و آی پی های موجود در انجمن صرفا استفاده دانشگاهی جهت دسترسی دانشجویان ایرانی به مقالات تحریم شده خارجی را دارند طبیعتا هیچگونه استفاده دیگری نخواهند داشت.
Ehsan

قوانین خرید و فروش پسورد

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

دوستان عزیز در نظر داشته باشید در بخش خرید و فروش می توانید پسوردهای خوب خود را برای فروش قرار دهید و امتیازات لازم را برای دیگر مبادلات انجمن کسب کنید. توجه داشته باشید که تنها پسوردهایی در این بخش مجاز به فروش هستند که دیتابیس نسبتا خوب داشته باشند.

نکته:

قبل از ارسال هر پسورد با جستجوی قسمتی از پسورد در کل انجمن، از غیرتکراری بودن آن اطمینان حاصل کنید.


فروشندگان پسورد
با توجه به قیمت پسورد خود (50، 100، 200، 300، 500 و ...)، در بخش مربوطه تاپیکی را با عنوان نام دانشگاه ایجاد کنید. لینک ورود و خروج، دیتابیس دانشگاه و یوزر و پسورد را در تاپیک قرار دهید. توجه داشته باشید که یوزر و پسورد باید در فیلد مخفی قرار گیرد. برای اینکار بر روی آیکن hide.png واقع در گزینه های ویرایشگر کلیک کرده و یوزر و پسورد را درون آن کپی کنید.
بعد از ارسال پاسخ توسط کاربرها به تاپیک شما، امتیاز از حساب کاربری آنها کسر و به شما افزوده می شود.

قابل توجه فروشندگان

بهتر است دیتابیس دانشگاه را در تاپیک خود ذکر کنید اما در صورت زیاد بودن و یا دیگر مشکلات، لینک به دیتابیس کفایت می کند.
قیمت عادلانه ای را برای پسورد خود انتخاب کنید.
ملاک سیستم برای امتیاز دهی آغاز کننده تاپیک است. لذا برای فروش هر پسورد باید تاپیک جداگانه بزنید و شما شروع کننده تاپیک باشید. از ارسال پسورد در زیر درخواست دوستان اجتناب کنید. عواقب ناشی از رعایت نکردن این موضوع بر عهده شخص خاطی می باشد.
پسورد های ارسالی شما بعد از تست و تایید توسط اساتید بخش پسورد منتشر خواهند شد.
پسوردهایی که دیتابیس خوبی ندارند را در این بخش قرار ندهید، تایید نخواهند شد.


خریداران پسورد
در بخش خرید و فروش پسورد، پسوردهایی جهت فروش قرار دارد. اگر شما مایل به استفاده از این پسوردها هستید تنها کافی است پاسخی (Reply) در تاپیک مورد نظر ارسال کنید. بعد از ارسال پاسخ در صورت کافی بودن امتیاز شما، امتیاز ار حساب شما کسر شده و پسورد نمایان می شود. در غیر این صورت با پیامی خطایی مبنی بر عدم کافی بودن امتیاز مواجه خواهید شد.

کسب امتیاز

جهت کسب امتیاز می توانید در سایت فعالیت داشته باشید... برای آگاهی از اینکه چه فعالیت هایی شامل امتیاز می شود اینجا را ببینید.
و یا امتیاز لازم را به صورت نقدی خریداری کنید. جهت آگاهی از تعرفه خرید نقدی امتیاز اینجا را ببینید.

 

نکته

مدیریت مجاز است در صورت صلاحدید قیمت پسوردهای ارسالی را تغییر دهد، به بخش های دیگر منتقل کند یا کلا پسورد را تایید نکند.

پسند شده توسط hirad، gohartaban، mariya و 3 کاربر دیگر

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

چگونگی گزارش پسوردهای سوخته و تقاضای بازگشت امتیاز

در صورتی که پسورد خریداری شما سوخته و از کار افتاده است با استفاده از لینک گزارش آن را سریعا گزارش دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید.
خرید و فروش IP:PORT ها

اینگونه موارد به شرط اورجینال بودن و داشتن دیتابیس مناسب و وجود همه اطلاعات لازم که در تاپیک قوانین ارسال IP:PRORT ها موجود است، فقط در بخش فروش 25 و 50 امتیازی قابل تایید می باشند (غیر اورجینال تایید نخواهد شد).

پسند شده توسط hirad، WwW، Safir و 3 کاربر دیگر

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال

چند نکته:

 • در قسمت خرید و فروش نیز محدودیت ریپلای وجود دارد که در قسمت محدودیت‌های ریپلای توضیح داده شده است.

 • دوستان عزیز باید در تاپیک ارسالی خود، یوزر پسورد را قرار بدهند تا قابلیت چک کردن و ارزش‌گذاری آن وجود داشته باشد. در غیر اینصورت تایید نخواهد شد.

 • اکانتی اورجینال محسوب می‌شود که اولا، به دست آوردن آن کار خود شخص ارسال کنند باشد و ثانیا، مخصوص این انجمن باشد و در انجمن‌های دیگر نباید شیر گردد.

 • پسوردهای ارسالی باید دارای محدودیت پاسخ باشند. برای پسوردهای 300 و بالای 300 امتیازی، محدودیت اکانت‌های شیر، 1 نفر و محدودیت اکانت‌های اورجینال، حداکثر 2 نفر است.

 •  برای پسوردهای 150 و زیر 150 امتیازی، محدودیت اکانت‌های شیر، حداکثر 2 نفر و محدودیت اکانت‌های اورجینال، حداکثر 3 نفر است.

 • اگر محدودیت پاسخ توسط ارسال کننده پسورد مشخص نشده باشد، مدیریت مجاز است خود در این مورد تصمیم بگیرد.

 • پسورد رومینگ از پایگاه‌های Wiley Online Library, Springer, ASME, SPIE, EBSCOhost, Web of Knowledge, MD Consult, Up-To-Date Online, ProQuest نمی‌توانند در قسمت خرید و فروش پسورد قرار بگیرند، مگر به درخواست خریدار.

 • خرید بیش از یک پسورد سالم از یک دانشگاه ممنوع است و خاطیان 5 اخطار و  500 امتیاز جریمه خواهند شد. این قانون شامل ریپلای در بخش اکانت‌های VIP نیز خواهد بود.

 • هر کاربر مجاز است حداکثر 3 اکانت در طول یک هفته (7 روز) در قسمت خرید و فروش، خریداری کند. هر خرید اضافه مشمول 1000 امتیاز جریمه خواهد شد.

پسند شده توسط matis، Ehsan، mohsencivileng و 2 کاربر دیگر

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال بسته شده است.

 • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

  هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.