روز من هم رسید

esbestan

ارسال های توصیه شده

سلام به همه و آقای علی آقا

من هم بعنوان یک عضو ساده انجمن از شما خواستارم که برگردید و مثل قبل فعالیت کنین

این انجمن به وجود  افرادی مثل شما نیازمنده

با تشکر از زحمات قبلی شما @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

سلام شما که تازه اومده بودید

مارو دست تنها گذاشتید رفتید؟

گفتیم شما مثل شیر هستید فعالیتمون رو کم کنیم که به زندگیمون هم برسیم

لینک به دیدگاه

وای چقدر نوشیدنی واسه هم باز میکنید

یکی هم به من بدین راه گلوم باز بشه یکم سخنرانی کنم خوب :))

داداش علی همه اینا رو خودت تنها نخوریا سردیت میشه

من یکی که خیلی دوست دارم

لینک به دیدگاه

مشگل چیه آخه ؟

چرا همه چیز رو سخت میکنید ؟

اگر روزی مشکلاتی که من داشتم و هر روز صبح که پا میشدم به همشون با خنده سلام میکردم رو داشتین پس چی میگفتید بچه ها

این رو همیشه به یاد داشته باشید مشگلات همیشه هستند

چون ما آدما از خودمون توقع زیادی داریم

یک جورایی این طمع خود ماست که واسمون مشگل میسازه

یکی مثل خود من !

یکی نیست به من بگه نونت نبود

آبت نبود دیگه پست رفتنت کجا بود

گاهی وقتا وقعا آدم از تصمیمی که گرفته پشیمون میشه ولی خوب میگن راه رفته رو تا تهش برو

شاید بقیش خوب باشه

ولی من که تهش رو هم دارم میبینم

خوبی توش نیست

ولی هیچ وقت نه شک کردم و نه میکنم و نه خواهم کرد 

بلکه سعی میکنم اعتمادم به تلاشم باشه و همیشه لبخندم پشتیبانم

به خدا شعار نمیدم

گاهی یک لبخند اینقدر آرامش بهت میده که تو اوج اون آرامش میتونی مشکلت رو راهت حل کنی

پس داداش علی عزیزم

خودت رو ناراحت نکن

:)]]:)]] :)]]

لینک به دیدگاه

اگر پرنده را به قفس بیندازی،
مثل این است که پرنده را قاب گرفته باشی!
و پرنده ی قاب گرفته، فقط تصور باطلی از پرنده است…
منت آب و دانه بر سر او مگذار و امنیت و رفاه را به رخ او نکش…
عشق، طالب حضور است و پرواز،
نه امنیت و قاب …

ان شالله که مشکلاتتتون زودتر رفع شه و برگردین @};-

لینک به دیدگاه

سلام بر دوست و یار فراموش ناشدنی انجمن علی عزیز  @};-

این مطلب رو تازه دیدم از همون اولش که عنوان رو دیدم متوجه شدم دسته گلی دیگر به آب دادی. بگذریم بریم سر اصل مطلب:

به رفاقتمون قسم (بین من و تو بالاتر از این چیزی سراغ ندارم) اون وقت که من رو از این انجمن بلاکم کردند اندازه این شبی که این مطلب رو خوندم ناراحت نشدم. ای کاش قبل از اینکه این تاپیک رو می نوشتی من رو بلاک میکردی تا این مطلب رو نخونم. حاجی داغون داغون شدم یعنی الان چند نخ سیگار رو حلال حلالش کردی برام. 

علی جان زحمت زیادی کشیدی من هم مثل دیگر دوستانی که تشکر کردند وظیفه خودم میدونم ازت کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم. :x

علی جان دوست خیلی خوبی برای من و خیلی های دیگر در انجمن بودی و هستی. درسته اینجا مجازیه ولی دنیایی هم که توش هستیم اونم مجازیه. نیازی به تعریف نیست (همه دیدند و می دونند) ولی از تمام خوبی هایی که به جا گذاشتید مشخصه دوست بامرامی هستید. در یک جمله بگم کارت خیلی درسته داداش. 8-X

خوش به حالت که موقع خدافظی این همه دوستات برات پیغام موفقیت و پیروزی نوشتند. =D>

من چی فکر می کردم و چی شد. هر فکری می کردم جز این تاپیک به این زودی. 

ای کاش سعید همدان، اشکان، سرفراز3، کیداستار، رضا و sari همه رو یک جا از انجمن بیرون می کردند ولی تو می موندی. <):)

من همیشه گفتم و میگم رنگ علی اینجا سفید سفید بود و هست. حقیقت دوستی و هم صحبتی با شما باعث افتخار اینجانب است.

در انتها از صمیم قلب بهترین ها را برای دوست عزیزم علی آرزو می کنم. @};-

لینک به دیدگاه

سلام بر علی عزیز

علی: از اشک گرامی(نکته) که در اوایل ورودم دلش رو شکستم طلب حلالیت می کنم

اشک: دوست عزیزم من از این جمله شرمنده شدم، مطمئن باشید اتفاقی رخ نداده که نیازمند طلب حلالیت باشه.

علی:رفتن من کوچکترین کمبودی ایجاد نمی کنه، انجمن به بنده نیاز نداشته و نداره و کار خودش رو انجام میده ...

اشک: به نظرم که اینچنین نیست و نخواهد بود، هر عضوی از انجمن نقش خاصی در این مجموعه ایفا می کنه که عدم حضورش زود بر اعضاء محرز میشه، شما هم در مدت حضورتون خدمات زیادی در انجمن کرده اید که ان شاء ا... توفیق این باشه که از تجارب شما مجددا استفاده کنیم.

علی: دنیای مجازیه این رو از خیلی ها شنیدم، بله راست هست و صداقت دقیقا جایی نداره . این آزار دهنده هست که بعد از اعتماد به کسانی خلاف اون رو می بینی و این داستان همچنان ادامه داره و ...

اشک: دنیای مجازی یک محیط گذار هست، هرگاه دوستی رو لایق دیدید، به اون دوست توفیق پیوستن به دنیای واقعی خودتون رو بدید، کیفیت یک دوستی مهم تر از کمیت دوستی هست، به نظرم کیفیت دوستی بر تعداد دوستان ارجحیت داره.

علی: مشکلات زندگی شخصی هم مزید بر علت شده که گه گاه چشمه هایی از آن ها متاسفانه در رفتار و گفتارم قابل مشاهده بوده و هست که گریزی نیست

اشک: امیدوارم که مشکلات شما هر چه زودتر حل بشه و اگه کمکی از مجموع دوستان انجمن بر بیاد بی شک دریغ نخواهند کرد.

علی: دوباره رسیدم به همون حرف نیکتاز که این انجمن طوری طراحی شده که افراد به سمت خرید و وی ای پی  و ... البته دفاع های جناب احسان متین هست ولی چه میشه کرد؟

اشک: این انجمن یک محیط تعامل بین قشر فرهیخته هست، طبیعتا کسانی که از رهگذر این انجمن دوستی با همدیگر رو شروع می کنند در مواقع لازم می تونند به دوست خودشون در تهیه ی منابع و مقالات کمک کنند، به عنوان مثال بخشی از مقالات و کتاب های مورد نیاز من توسط دوستان خوبم در انجمن های علمی تامین شده، روابط دوستانه ی خارج از بستر انجمن تناقضی با موازین انجمن نداره و همیشه افراد برای تامین مقالات نیاز به خرید اکانت و وی پی ان نخواهند داشت. من هم طرح هایی رو برای تسهیل سفارش مقاله و کتاب پیشنهاد دادم که تصویب نشد، شاید صحبت در این خصوص از خط قرمز های انجمن هست که من به شخصه دیگه واردش نشدم و نخواهم شد، "چون از روزی واهمه دارم که معترض سیاست های انجمن باشم و بعد مانند دوستان پست و سمتی در این انجمن نصیبم بشه و به کل تمام اعتراض هام از یادم بره (جمله کنایی هست)".

جمله ی آخر: اعتراض و انتقاد و لو اینکه از مجرای منطقی صورت بگیره متاسفانه جایگاهی نداره و این دلیل عمده ی عدم فعالیت اشک در این انجمن هست. گرچه نوشتن این جملات ممکن هست موجی از نارضایتی در بین مدیران ایجاد کنه اما اشک با حق سخن گفته و خواهد گفت و هیچ وقت ملتمس و ثناگوی مدیری برای ارتقا، استفاده و نفع شخصی نبوده و نخواهد بود.

حق را بگویید هرچند به ضررتان باشد.

لینک به دیدگاه

سلام داش علی من دیروز نت نداشتم امروز این متن را خوندم.... @};-

واقعا اعصابم به هم ریخت نمیدونم چرا ولی واقعا به هم ریخت... @};-

در مورد اصل انجمن من یکبار تو یه پستی که سعید گذاشته بود و از همه تشکر کرده بود یه نظری دادم که تقریبا اصل انجمن را خطاب قرار میداد اما به قول خودت چه میشه کرد واقعا من هنوز نتونستم جوابی پیدا کنم... واقعا چی درسته؟ @};-

شاید منم برم نمیدونم واقعا نمیدونم.... @};-

شاید همین روزا ... @};-

به قول سعید:

******  ای کاش سعید همدان، اشکان، سرفراز3، کیداستار، رضا و sari همه رو یک جا از انجمن بیرون می کردند ولی تو می موندی.  <):) *********

دوست دارم علی کاش یه روزی ببینمت هرچند که بعید میدونم چون......

@};- قلبت پر از عشق، چشمت روشن و زندگیت آروم @};- 

همیشه خوش باشی... @};-

ویرایش شده توسط *kid
لینک به دیدگاه

سلام

امیدوارم مشکلاتتون حل بشه و این تصمیمتون عوض بشه و باز هم بتونیم از وجود شما در انجمن استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

عمو علی داشتیم ؟ یهو بذاری بری ؟ :(]]

بابا بچه های ریاضی که استاد جمع کردن پراکندگیها  و مجموعه سازی هستن.

حالا عمو شما که خودت دکتری و استاااااااااااااااد،  یه  مجموعه بساز با ظرفیت  بی نهایت... هرچی نامربوط و ناجور و پراکندگیه بریز تو اون  مجموعه....

اون وقت میتونی دوباره برگردی و حمع ما رو از پراکندگی در بیاری @};- @};- @};-  منتظریم،

ویرایش شده توسط اردیبهشت
لینک به دیدگاه

لطفای شما برا دسترسی به کتابا و مقالات شامل حال منم خیلی شده که برا همشون بینهایت ممنونم @};- @};- @};- @};- ....

منم از ته دل ارزو میکنم نا آرامی خاصی که تو وجودتون هست و تو همه تاپیکا و حرفاتون داد میزنه به ارامش واقــــــــــــعی تبدیل بشه...

ودردی که لابلای کلامتون وجود داره درمان همیشگی پیدا کنه...

صداقت ,  وفاداری ,  درستی و پاک بودن یه کنج ارزشمنده که تو این دور و زمونه تو کم کسی پیدا میشه...واگه بقیه از ارزش طلا بیخبرن معنیش این نیس که طلا بی ارزشه..باید طلا رو به کسی داد که  میشناسدش نه کسی که باهاش بازی کنه بعد دورش باندازه....

مطمئنم باشین اونی که بهش تکیه کردین و همه چی رو ازش میخواین و بعضی وقتا به وجودش شک میکنین همیشه هواتونو داره..اگه محکم گرفتینش و بازم فک میکنین دارین می افتین بدونین که میخواد ببینه تا کی بهش وصلین...اگه ضربه هم دیدین براتون عــــــــــــــــــــالی جبران میکنه...نه مثه ادما....

این حرفا شعار نیس واقعیتیه که تحققش زمان بره...

بازم براتون ارامش و شادی دل ارزو میکنم... @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

الان منظورت از تاکتوم خانم من هستم عایا؟  8-|  اسم من تکتمه نه تاکتوم  ;))

راستی شما کی از قدرت مدیریتت علیه من استفاده کردی که خودم خبر ندارم  >:/  >:/

ماجرا چیه؟ چطوری دلت اومد از قدرت مدیریتت علیه من استفاده کنی  :((

من اصن کاری ندارم که می خوای بری یا نه زودی بیا جوابگوی من باش زودی بعدش اگه خواستی برو  :-w  :-w  :-w  :-w

(ببین یه دلیل واسه برگشتت درست کردم) ;))  ;))  ;))  ;))  ;))  

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.