ﺧﺎﮐﺴﭙﺎﺭﯼ حافظ

haneye

ارسال های توصیه شده

خیلی جالبه که عرفای ما همه اهل شراب بودن

بعضیا میگن شراب معنی عرفانی داشته تو شعراشون ولی در حقیقت شراب مینوشیدند

منم برم یه تست کنم شاید عارف شدم :)) :)) :))

لینک به دیدگاه

به به ، ترویج جام و می و ساغر و ساقی و ....... در روز روشن :D میدونی با اینکارت چقدر تقاضا بالا میره و هزینه ها زیاد میشه ، اخلال در نظام اقتصادی کشور ! ؟ به خطر انداختن امنیت جامعه !؟

ز راه میکده یاران عنان بگردانید.....

rg_2111.jpg

:)) :)) :))

ویرایش شده توسط sarfraz3
لینک به دیدگاه

به به ، ترویج جام و می و ساغر و ساقی و ....... در روز روشن :D میدونی با اینکارت چقدر تقاضا بالا میره و هزینه ها زیاد میشه ، اخلال در نظام اقتصادی کشور ! ؟ به خطر انداختن امنیت جامعه !؟

rg_2111.jpg

13860724011.jpg

جون من واسه این میرفتم می خونه؟

لینک به دیدگاه

قشنگ بود، خوشم آمد. @};-

rg_2111.jpg

=))  =))  =))  

لینک به دیدگاه

بله قطعا همینطور بوده منتهی بعضیا نمیخوان بپذیرن انگار..... :))

تازه یه سری اعمال دیگه هم بوده که ...... :))

لینک به دیدگاه

بله قطعا همینطور بوده منتهی بعضیا نمیخوان بپذیرن انگار..... :))

تازه یه سری اعمال دیگه هم بوده که ...... :))

اون یکسری اعمالو دیگه بی خیال شید  همون آب شنگولی کافیه :D :D :D

لینک به دیدگاه

خیلیا هم هستن شراب میل میکنن ولی عارف مارف نمیشنا... :>

به هر حال بسته به شانس طرف داره، گاهی اوقات طرف با این کار عارف میشه گاهی اوقات هیچی نمیشه گاهی اوقات هم... 8-}

لینک به دیدگاه

خیلیا هم هستن شراب میل میکنن ولی عارف مارف نمیشنا... :>

به هر حال بسته به شانس طرف داره، گاهی اوقات طرف با این کار عارف میشه گاهی اوقات هیچی نمیشه گاهی اوقات هم... 8-}

آنگاه که سعید همدان لباس  اهل سیرت را بانداختی و  لباس اهل صورت به تن کردی :- :-

لینک به دیدگاه

آنگاه که سعید همدان لباس  اهل سیرت را بانداختی و  لباس اهل صورت به تن کردی :- :-

داشتیم عارفانی که لباس اهل سیرت را نانداختن ولی در نهایت لباس اهل صورت را بانداختن

بابا طاهر عُریان :-

ویرایش شده توسط saeidehamedan
لینک به دیدگاه

داشتیم عارفانی که لباس اهل سیرت را نانداختن ولی در نهایت لباس اهل صورت را بانداختن

بابا طاهر عُریان :-

البته اینا که هی لباس عوض بدل میکردن عارف نبودنا :>

بابا طاهر که کلا لباسی نداشت که بندازه یا نندازه :)) :)) :))

لینک به دیدگاه

البته اینا که هی لباس عوض بدل میکردن عارف نبودنا :>

بابا طاهر که کلا لباسی نداشت که بندازه یا نندازه :)) :)) :))

به هر حال من همینطور که داشتم جواب دوستان رو میخوندم متوجه شدم که دارند سختی های کار رو به دوستانی که میخوان عارف بشن گوشزد کنن...

حالا اینا همش قسمت خوب ماجرا بوده میترسم بعضی ها که میخوان عارف شن بیان مثل اون شیخی بشن (اسمش یادم نیست) که داستانش تو کتابای مدرسه بود و میگفتش "انا الحق" و بعد مردم سنگسارش کردن یا آتیشش زدن و این بلاهایی رو سرش آبردن که خیلی یادم نیس....

این رو دیگه نمیشه هیچ جوره باهاش کنار اومد. خلاصه باید خیلی مراقب بود :>

لینک به دیدگاه

به هر حال من همینطور که داشتم جواب دوستان رو میخوندم متوجه شدم که دارند سختی های کار رو به دوستانی که میخوان عارف بشن گوشزد کنن...

حالا اینا همش قسمت خوب ماجرا بوده میترسم بعضی ها که میخوان عارف شن بیان مثل اون شیخی بشن (اسمش یادم نیست) که داستانش تو کتابای مدرسه بود و میگفتش "انا الحق" و بعد مردم سنگسارش کردن یا آتیشش زدن و این بلاهایی رو سرش آبردن که خیلی یادم نیس....

این رو دیگه نمیشه هیچ جوره باهاش کنار اومد. خلاصه باید خیلی مراقب بود :>

ملسی به فکل مایی :- :-

اسمش حلاج بود که دست و پاشو بریدن

البته مردم به کشتنش ندادن یه عارف نمایی بود که اون روز لباس اهل سیرتو درآورد و لباس اهل صورتو پوشید و علیهش فتوا داد

لینک به دیدگاه

ملسی به فکل مایی :- :-

اسمش حلاج بود که دست و پاشو بریدن

البته مردم به کشتنش ندادن یه عارف نمایی بود که اون روز لباس اهل سیرتو درآورد و لباس اهل صورتو پوشید و علیهش فتوا داد

حسین حلاج ، درسترش ابوالمغیث عبدالله بن احمد بن ابی طاهر مشهور به حسین بن منصور حلاج :D

بلاخره مردم هم تایید کردن پس بکشتنش دادن ، تعداد نگاه کن اگه این تعداد به همون مقدار کیفیت داشت اجازه نمیدادن :D

ویرایش شده توسط sarfraz3
لینک به دیدگاه

حسین حلاج ، درسترش ابوالمغیث عبدالله بن احمد بن ابی طاهر مشهور به حسین بن منصور حلاج :D

بلاخره مردم هم تایید کردن پس بکشتنش دادن ، تعداد نگاه کن اگه این تعداد به همون مقدار کیفیت داشت اجازه نمیدادن :D

آره درسته ولی من فعلا رو لباس فوکوس کردم :D :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

میگم سرفراز این مث اینکه قصد داشته کل حروف الفبای فارسی رو تو اسمش جا بده ثبت احوال مانع شده :)) :))

لینک به دیدگاه

rg_2111.jpg

اینقدر به شیرازی ها گیر ندید.

با وجود اینکه دخترم شیرازی نیست و فقط شیرازی زاده است بعضی وقتها منو بیدار می کنه می گه بابایی بیا منو غلط بده حوصلم نمیشه غلط بزنم

لینک به دیدگاه

با وجود اینکه دخترم شیرازی نیست و فقط شیرازی زاده است بعضی وقتها منو بیدار می کنه می گه بابایی بیا منو غلط بده حوصلم نمیشه غلط بزنم

قلت نه غلط /:)

لینک به دیدگاه

=)) =)) =))

دادا منظوری نداشتم با رفیق شفیقیمون داش حافظ شوخی میکردم :D

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.