نقطه آبی کمرنگ

whisper sky

ارسال های توصیه شده

ویدیو  دیدنی از Carl Sagan که ارزش حداقل یک بار دیدن را دارد.

http://hn6.asset.aparat.com/aparat-video/95db7c211f8f3a08d16ff54a3a5658ab2351504-360p__11966.mp4 

main_1.jpg

1_1.jpg

0_1.jpg

8_1.jpg

6_1.jpg

13_1.jpg

22_1.jpg

17_1.jpg

لینک به دیدگاه

ای بابا ای بابا

کی تو گوشش میره این چیزا

انسان اگه بدی نکنه که انسان نیست فرشته است :> :>

:D  :D  :D

خووووووووب آدم که از خطا و اشتباه مبرا نیست ولی بد نیست گاهی یه نگاه به خودش بکنه ببینه چیه، حداقل هم میتونه یه بدی هایی رو نداشته باشه. :)]]  ;)

لینک به دیدگاه

همین که با حرفامون همدیگر نرنجونیم بهترین شکل بدی نکردن 8->  ولی متاسفانه همین کار ساده هم نمیتونن بعضیا انجام بدن /:)

ویدیو قشنگی بود. دوست داشتم @};-

لینک به دیدگاه

همین که با حرفامون همدیگر نرنجونیم بهترین شکل بدی نکردن 8-> ولی متاسفانه همین کار ساده هم نمیتونن بعضیا انجام بدن /:) گل گفتی ولی یکم شل گفتی :-)

همین که با حرفامون همدیگر نرنجونیم بهترین شکل بدی نکردن 8-> ولی متاسفانه همین کار ساده هم نمیتونن بعضیا انجام بدن /:)

ویرایش شده توسط roze
لینک به دیدگاه

همین که با حرفامون همدیگر نرنجونیم بهترین شکل بدی نکردن 8->  ولی متاسفانه همین کار ساده هم نمیتونن بعضیا انجام بدن /:)

گل گفتی  یکم اما شل گفتی :)]]@};-

لینک به دیدگاه

:D  :D  :D

خووووووووب آدم که از خطا و اشتباه مبرا نیست ولی بد نیست گاهی یه نگاه به خودش بکنه ببینه چیه، حداقل هم میتونه یه بدی هایی رو نداشته باشه. :)]]  ;)

چشم

لینک به دیدگاه

متاسفانه همینطوره، آدم ها گاهی بیش از اندازه خودخواه و بی ملاحضه برخورد میکنند. @};-  @};-  @};-

چشم

:D  :D  ;)

لینک به دیدگاه

به به میبینم ویدئو از کارل ساگان (خداناباور) میزارید... @};-

کارتون درسته ادامه بدید... @};-

من بارها تو سخنرانی های قبلییه خودم ام گفتم که از این اقدامات حمایت میکنم... :>  :x

نواراشم موجوده... :>

ویرایش شده توسط *kid
لینک به دیدگاه

به به میبینم ویدئو از کارل ساگان (خداناباور) میزارید... @};-

کارتون درسته ادامه بدید... @};-

من بارها تو سخنرانی های قبلییه خودم ام گفتم که از این اقدامات حمایت میکنم... :>  :x

نواراشم موجوده... :>

من توجه نکردم چه عقیده ای داره چون حرف قابل تامل از زبون هرکسی که باشه ارزش شنیدن و فکر کردن داره...

درضمن حرف هایی هم که زده باعث شد من بیشتر به خدا فکر کنم تا قبولش نداشته باشم، برداشت آدم ها از داده هایی که دارن میتونه متفاوت باشه. @};-

ویرایش شده توسط whisper sky
لینک به دیدگاه

من توجه نکردم چه عقیده ای داره چون حرف قابل تامل از زبون هرکسی که باشه ارزش شنیدن و فکر کردن داره...

درضمن حرف هایی هم که زده باعث شد من بیشتر به خدا فکر کنم تا قبولش نداشته باشم، برداشت آدم ها از داده هایی که دارن میتونه متفاوت باشه. @};-

دقیقا همینطور که شما گفتید @};- @};-

وجود خدا مسئله غیر قابل انکاری.حتی اونایی که میگن خداناباور هستن فقط اینو به زبون میارن.مثل  ساگان که حتی تو دل حرفاش حضور خدا لمس و احساس میشه با وجود اینکه زبانن خلاف اینو بیان میکنه.

ویرایش شده توسط urban planner
لینک به دیدگاه

وجود خدا مسئله غیر قابل انکاری.حتی اونایی که میگن خداناباور هستن فقط اینو به زبون میارن.مثل  ساگان که حتی تو دل حرفاش حضور خدا لمس و احساس میشه با وجود اینکه زبانن خلاف اینو بیان میکنه.

مرسی حرفی که زدم رو کامل تر کردید. :-bd  @};-

لینک به دیدگاه

پس تو از دل ساگان هم خبر داری!!!

لینک به دیدگاه

ذهن هر انسانی به نحوی هست که قضایا را اونجوری که خودش میخواد تحلیل میکنه. @};-

ساگان یک خداناباور بوده و مفهوم حرفاش هم همگی در همین زمینه هست...چند بار ویدئو را با دقت نگاه کن تا به جملاتی که ساگان میگه و موید اعتقادات اون به خداناباوری اون هست برسی (شما تنهایید و هیچ چیزی به شما کمک نمیکند، روزی میرسد که زمین را ترک میکنیم و .....) @};-

حالا این که شما از حرفاش به وجود خدا پی یبرید، اون برداشت ذهنی شما است. @};-

ویرایش شده توسط *kid
لینک به دیدگاه

پس تو از دل ساگان هم خبر داری!!!

من از دل کسی خبر ندارم.منظورم بطن حرفاشون بود.

محال که خالقی برای این همه نظم و پیچیدگی وجود نداشته باشه و همه چی خود به خوی باشه و محال که زندگی به پوچی منتهی بشه.

البته باور آدما باهم متفاوت...

لینک به دیدگاه

ساگان یک خداناباور بوده و مفهوم حرفاش هم همگی در همین زمینه هست...چند بار ویدئو را با دقت نگاه کن تا به جملاتی که ساگان میگه و موید اعتقادات اون به خداناباوری اون هست برسی (شما تنهایید و هیچ چیزی به شما کمک نمیکند، روزی میرسد که زمین را ترک میکنیم و .....) @};-

زمین رو ترک میکنیم به کجا؟ @};-

تنهایی این طور تعبیر شده که هیچ نشانه کمکی برای نجات از دست خودمون نیست. (موافقم چون اینجا بهشت نیست، ما با امکاناتی که بهمون داده شده داریم امتحان میشیم ) 

در ضمن از هزاران دین مطمئن حرف زده که خدا در آنها مورد قبول هست و بر پایه حضور خدا هست، پس کاملا حضور خدا رو رد نمیکنه و حرف دوستمون که میگه حضور خدا احساس میشه درست به نظر میرسه.

انسان متکامل ترین موجود روی زمین هست و همین آدم ذره ای کم از این جهان هستش (چیزی که آدم خلقش نکرده) و قدرت مبارزه با چیزی هم که خدا بخواد در موردش اراده بکنه رو نداره ولی با این حال بهش اجازه داده شده در مورد یه چیزهایی تلاش کنه و بسازش.

لینک به دیدگاه

کید بابا کوتاه بیا

باور کن (شک نکن حتی یه لحظه)  اگه الان گیر سربازان گمنام بیفتی اول همه خدا رو یاد میکنی :)) :)) :))

لینک به دیدگاه

زمین رو ترک میکنیم به کجا؟ @};-

تنهایی این طور تعبیر شده که هیچ نشانه کمکی برای نجات از دست خودمون نیست. (موافقم چون اینجا بهشت نیست، ما با امکاناتی که بهمون داده شده داریم امتحان میشیم ) 

در ضمن از هزاران دین مطمئن حرف زده که خدا در آنها مورد قبول هست و بر پایه حضور خدا هست، پس کاملا حضور خدا رو رد نمیکنه و حرف دوستمون که میگه حضور خدا احساس میشه درست به نظر میرسه.

انسان متکامل ترین موجود روی زمین هست و همین آدم ذره ای کم از این جهان هستش (چیزی که آدم خلقش نکرده) و قدرت مبارزه با چیزی هم که خدا بخواد در موردش اراده بکنه رو نداره ولی با این حال بهش اجازه داده شده در مورد یه چیزهایی تلاش کنه و بسازش.

=D>

نیاز به پرستش تو همه موجودات هست پس پرستش شونده هم باید وجود داشته باشه. برای اثبات وجود خدا لازم نیست به جهان و کهکشان نگاه کنید کافی فقط خود انسان مشاهده کنید که با چه تدبیر و دقتی خلق شده (پس در جهان بیرون یه خالقی هست). شاید فکر کردن زیادی در مورد خدا و آفرینش باعث رسیدن به یه پوچی و تهی شدن بشه و این هم احتمالا به خاطر محدود بودن ما در جهان ماده است. :)]]

لینک به دیدگاه

کید بابا کوتاه بیا

باور کن (شک نکن حتی یه لحظه)  اگه الان گیر سربازان گمنام بیفتی اول همه خدا رو یاد میکنی :)) :)) :))

:))  :))  :))

لینک به دیدگاه

=D>

نیاز به پرستش تو همه موجودات هست پس پرستش شونده هم باید وجود داشته باشه. برای اثبات وجود خدا لازم نیست به جهان و کهکشان نگاه کنید کافی فقط خود انسان مشاهده کنید که با چه تدبیر و دقتی خلق شده (پس در جهان بیرون یه خالقی هست). شاید فکر کردن زیادی در مورد خدا و آفرینش باعث رسیدن به یه پوچی و تهی شدن بشه و این هم احتمالا به خاطر محدود بودن ما در جهان ماده است. :)]]

مرسی :-bd  @};-

با اینکه وجود خدا رو از راههای مختلفی میشه پذیرفت ولی از بهترین راههاش برگشتن به خود انسان هست =D>

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.