معجزه ای دیگر

هامان

ارسال های توصیه شده

سبحان الله...

این آقا پسر اسمش علیه. 

تو روسیه به دنیا اومده.

بعد از یه تب شدید آیات قرآن رو بدنش ظاهر میشه. 

که همین باعث شده اطرافیانش همه مسلمون بشن.

مادر این نوزاد می گوید هر دوشنبه و جمعه کودکش دچار تب ۴۰ درجه ای می شود و پس از ان آیاتی از کلام الله مجید روی پوست او نقش می بندد و در مدت سه روز هم دیگر اثری از آن نوشته ها باقی نمی ماند. در مقابل “لودمیلا لوس” رییس بخش علمی انستیتوی ایمنی شناسی روسیه گفت: نوشته هایی از قرآن کریم که بر روی پوست بدن نوزاد نه ماهه داغستانی پدیدار می شود،به احتمال قوی از طریق تاثیر مکانیکی و یا شیمیایی بر روی پوست وی بوجود می آیند.

رئیس جمهوری داغستان – موخو علی اف – نیز به منزل این کودک و والدین او رفته است.

والدین نوزاد می گویند قصد نداشتند به مردم در این باره چیزی بگویند تا زمانی که بر روی بدن کودک جمله “حدیث مرا به مردم نشان دهید” بوجود آمد و انها از تصمیم خود منصرف شدند.

خانم یعقوبو می گوید: علی فرزند دوم ماست. برای دخترم این مسئله پیش نیامده بود.

اینم لینک کلیپش

لینک به دیدگاه

من که زبون روسی بلد نیستم.

اما یه سوال دارم. چرا کلا معجزاتی که ادعا میشه رخ داده چه الان چه تو کل تاریخ برای افرادی رخ میده که منتظر معجزه نیستن؟ چرا برای افرادی که تقاضای معجزه دارن معجزه رخ نمیده؟ :))

لینک به دیدگاه

اما یه سوال دارم. چرا کلا معجزاتی که ادعا میشه رخ داده چه الان چه تو کل تاریخ برای افرادی رخ میده که منتظر معجزه نیستن؟ چرا برای افرادی که تقاضای معجزه دارن معجزه رخ نمیده؟ :))

تا چی رو معجزه حساب کنیم وگرنه معجزه تو زندگی خیلی ها پیش میاد اگه بخوان ببیننش. @};-

لینک به دیدگاه

تا چی رو معجزه حساب کنیم وگرنه معجزه تو زندگی خیلی ها پیش میاد اگه بخوان ببیننش. @};-

از وقتی دوربین عکاسی اختراع شد هیچ معجزه ای رخ نداده است! @};-

لینک به دیدگاه

معجزه رو باید فهمید، دیدنش کمکی به کسی نمیکنه، انسان فراموش کارتر از این حرفهاست. @};-   

لینک به دیدگاه

معجزه رو باید فهمید، دیدنش کمکی به کسی نمیکنه، انسان فراموش کارتر از این حرفهاست. @};-   

به حرفی که زدی یه مقدار بیشتر فکر کن... @};-

لینک به دیدگاه

به حرفی که زدی یه مقدار بیشتر فکر کن... @};-

:-? !!! 

آدم چیزی رو که میبینه فراموش میکنه ولی چیزی رو که میفهمه فراموش نمیکنه.

بعد اون هم معجره بوده، اگه خودت هم دنبالش بگردی و در موردش فکر کنی شاید قبول داشته باشی ! @};-

لینک به دیدگاه

داداش معجزه (به فرض پذیرفتن) برای اثبات حقانیت یک دعوته و مختص پیامبراس.

موارد دیگه (به فرض وجود) اهل عرفان و طریقت میگن کرامات اولیاء خدا (یا چیزای مشابه) است که به نظر من، دیدی هم باور نکن! :D

لینک به دیدگاه

شما دوست داری چه معجزه ای اتفاق بیفته؟ یه مثال بزن :-?

لینک به دیدگاه

داداش معجزه (به فرض پذیرفتن) برای اثبات حقانیت یک دعوته و مختص پیامبراس.

موارد دیگه (به فرض وجود) اهل عرفان و طریقت میگن کرامات اولیاء خدا (یا چیزای مشابه) است که به نظر من، دیدی هم باور نکن! :D

:-bd

نمیدونم چرا نمیتونم این ویدیو درک کنم 8->  واقعا عجیب

برا منم همینطوره، دقیقا به همون دلیلی که دوستمون گفته، حتی اگه هم باشه حداقل برا من چیزی نیست که بتونم بهش استناد کنم و بپذیرمش.  @};-

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.