کارت عروسی

varesh

ارسال های توصیه شده

اگه اون کارتم چاپ نمیکردن و علت کارشون را هم توضیح نمیدادن اون موقع بیشتر میتونستم باهاش کنار بیام...این که شد خودنمایی... :))  :))  @};-

دیگه اونا که خودبخود میفهمیدن ، کارت عروسی که به هرکسی نمیدن ، حالا یه نصیحت به فک و فامیلش کرده بد کرده ؟:D

منم همینو میگم ، بجا ریختوپاش پولشو بدن به خودم ، والا خودم نیازمندشو پیدا میکنم :D

دوستان میتونن برای اینکار خیر و برای اینکه ریا نشه از طریق پیام خصوصی منو در جریان قرار دهند :)) :)) :))

اجرکم عندالله .....

لینک به دیدگاه

جالب بود ولی به نظر من نیازی نیست ادم به  خاطر کارهاش به دیگران توضیحبده

لینک به دیدگاه

بهتر بود جای اینکه پول بدهند و کارت عروسی چاپ کنند چند تا پاکت نامه میگرفتن و پول کارت عروسی رو هم به جوونای دیگه میدادند...

این متنی که نوشته توی کدوم کارت عروسی جا میشه آخه؟؟؟

@};-

لینک به دیدگاه

@};-  :-bd

آقا اصلا ما یک سری از رسم هامون از پایه ایراد فنی داره.

کلا معنی رسم و رسوم یعنی چی؟ یعنی این که یه سری کاری که جد و آباد ما انجام میدادند به هر دلیلی ما هم همونا را تکرار کنیم.

حالا یه عده ای این روزا یه مقدار روشن فکر تر شدن میخوان این رسم و رسومات را به سبک خودشون انجام بدن.

ولی یکی نیست بگه کلا تقلید کار اشتباهیه حتی تقلید کار درست.

لینک به دیدگاه

کلا معنی رسم و رسوم یعنی چی؟ یعنی این که یه سری کاری که جد و آباد ما انجام میدادند به هر دلیلی ما هم همونا را تکرار کنیم.

حالا یه عده ای این روزا یه مقدار روشن فکر تر شدن میخوان این رسم و رسومات را به سبک خودشون انجام بدن.

در مورد رسومات دست و پا گیر (در همه مسائل) که انجام دادنش زحمته و فقط به دلیل رسمه گفتم اونم اینکه اگه کسی نخواست انجام بده زیر سوال نبریمش و انقدر مهم جلوش ندیم نه اینکه حالا کلا بخوام بگم کسی انجام نده و بر بیفته! هر کسی هر جوری راحته..

به نظر منم تقلیدی که فهمی توش نباشه در حالی که آن موضوع قابل درکه خوشایند نیست و کار ضعیفی هست ولی اگه حداقل مطمئنه کار درستی هستش انجام دادنش بهتر از ندادنشه هر چند شاید بی ارزش باشه، ولی شاید حداقل به نتیجه درستی برسه   @};-

لینک به دیدگاه

جالب بود ولی به نظر من نیازی نیست ادم به  خاطر کارهاش به دیگران توضیحبده

آدما دائما در حال قضاوت کردن و قضاوت شدن هستن. بهتره کاراشونو توجیه کنن تا قضاوت درست صورت بگیره.

لینک به دیدگاه

بهتر بود جای اینکه پول بدهند و کارت عروسی چاپ کنند چند تا پاکت نامه میگرفتن و پول کارت عروسی رو هم به جوونای دیگه میدادند...

این متنی که نوشته توی کدوم کارت عروسی جا میشه آخه؟؟؟

@};-

توی یه برگه آچار

http://sobherabor.ir/wp-content/uploads/2015/04/IMG_8020-e1428815091656.jpg

لینک به دیدگاه

سبک دختر زرماکارون

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

ادم های بزرگ قامتشان بلند تر نیست
خانه شان بزرگ تر نیست
ثروتشان هم بیشتر نیست
انها قلبی بزرگ و نگاهی مهربان دارند....
  @};-

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.