• 0

علت تغییر کامنت از سمت راست به سمت چپ در ورد

tmb_91

سوال

با سلام خدمت همه دوستان

بنده ویندوزم رو عوض کردم، ولی وقتی دوباره ورد رو نصب کردم، متوجه شدم تمام کامنت ها و تغییرات ایجاد شده قبلی که در سمت راست بودن، به سمت چپ منتقل شدن و چون مطالب فارسی هست یکم سخته برم سمت چپ کامنت بزارم، کسی میدونه مشکل کجاست؟

متشکرم..

لینک به دیدگاه

11 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

سلام تنظیمشو بلد نیستین یا علت رو میخواین

تو ورد قسمت بالا

ی علامتی هست شبیه پرچم سیاه

متن رو انتخاب کنید اون رو بزنید متن میره سمت راست

لینک به دیدگاه
  • 0

سلام

اگر منظورتون از کامنت، پاورقی هستش این مسیر رو توی ورد 2013 برین :

Files > option > advancesd

Numerical رو روی context یا hindi قرار بدین و ببینین توی کدوم حالت درست میشه

context: فقط اعدادی که فارسی تایپ شدن رو بصورت فارسی و از راست به چپ نشون میده

hindi: تمام اعداد چه فارسی و چه انگلیسی رو بصورت فارسی نشون میده

لینک به دیدگاه
  • 0

ممنون دوستان، ترک چنچ رو که توی ورد میدونین کجاست، منظورم پاورقی نیست، وقتی یک کامنت رو به متن اضافه میکنم، مثلا یک سوالی رو در مورد یک پاراگراف توی نیو کامنت مینویسم، اینها سمت راست بوده میرن سمت چپ، حالا میخوام مثل اولش بشه و بره سمت راست که نمیدونم چکار کنم..

مرسی..

لینک به دیدگاه
  • 0

منظورم متن نوشته شده درون کامنت نیست، این رو بلدم چطور تغییر بدم ، خود کامنت از سمت راست میره سمت چپ...

لینک به دیدگاه
  • 0

سلام روژین جان @};-

ببین راه حل این موضوع اینه که تو همون سربرگ review کشویی گزینه Track change را باز کنی و بعد گزینه change tracking option را انتخاب کنی.

تو پنجره باز شده تو آخرین بخش یعنی بخش balloons باید کشویی margin را باز کنی و گزینه left را به جای right انتخاب کنی.

قربانت. @};-

ویرایش شده توسط *kid
لینک به دیدگاه
  • 0

سلام روژین جان @};-

ببین راه حل این موضوع اینه که تو همون سربرگ review کشویی گزینه Track change را باز کنی و بعد گزینه change tracking option را انتخاب کنی.

تو پنجره باز شده تو آخرین بخش یعنی بخش balloons باید کشویی margin را باز کنی و گزینه left را به جای right انتخاب کنی.

قربانت. @};-

ممنون داداش کید، بله همون موقع یکم باهاش کار کردم و درست شد، خیلی خیلی ممنون، برقا رفت و نتونستم بگم درست شد.. :)]] @};-

لینک به دیدگاه
  • 0

سلام روژین جان @};-

قربانت. @};-

دقیقا منظورم همین بود :D  البته 2013 هست واسه من یکم فرق داره :))

اینم عکس سرافراز خان، نگاه کنین میبینین کامنت سمت چپ هست و من میخام بره سمت راست..

آخه این هم شد مشکل ؟ :-?  حالا از راست اومده چپ ، خب کاری که با کسی نداره یه پنجره هست دیگه :D بد خط که ننوشته ، از راست اومده چپ :))

لینک به دیدگاه
  • 0

دقیقا منظورم همین بود :D  البته 2013 هست واسه من یکم فرق داره :))

آخه این هم شد مشکل ؟ :-?  حالا از راست اومده چپ ، خب کاری که با کسی نداره یه پنجره هست دیگه :D بد خط که ننوشته ، از راست اومده چپ :))

بله خب برای من فرق داره دوست دارم سمت راست باشه، /:) میبینی داداش کید این سرافراز خان من رو اذیت میکنه :(]]

لینک به دیدگاه
  • 0

بله خب برای من فرق داره دوست دارم سمت راست باشه، /:) میبینی داداش کید این سرافراز خان من رو اذیت میکنه :(]]

چیکارش کنم مدیر داخلیه دیگه...بچه بششین سرجات اینقدر آبجی ما را اذیت نکن.. /:)  :))  @};-

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.