• 0

دانلود از سایت irandoc.ac.ir

gameloft2

سوال

14 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

دوست عزیز این پایگاه ایرانی هست و دسترسی فقط از طریق دانشگاهها امکان پذیر هست اون هم فقط میتونید مشاهده کنید و قابل دانلود نیست (بهشون حق بدید چطور میان حاصل زحمت یکی دو سال یه نفر رو میذارن واسه دانلود)

تا جایی که من اطلاع دارم با عضویت در این پایگاه فقط 15صفحه از پایان نامه مورد نظر بهتون فروخته میشه (بین 15 و 45 شک دارم). اون هم به این صورت که فایل پرینت شده براتون ارسال میشه

حالا راه حل:

شما توی پروفایلتون زدید دانشجوی در حال تحصیل، اینو خوبه بدونید که یه تبادلی بین کتابخونه های دانشگاههای مختلف وجود داره، شما کافیه مشخصات پایان نامه رو در بیارید و به کتابخونه ی دانشگاهتون مراجعه کنید و ازشون بخواید که از دانشگاه مورد نظر بخوان پایان نامه رو بفرستن واستون

یه راه حل دیگه اینکه یه جوری نویسنده رو پیدا کنی و ازش بخوای فایل رو واستون بفرستن

[info=از طریق این فروم به فکر منابع فارسی نباش چون خلاف قوانینه][/info]

ویرایش شده توسط محسن.
لینک به دیدگاه
  • 0

من خیلی دنبال دانلود از این سایت بودم

نتیجه : به دلیل اختلافات بین دانشگاه ها و این سایت که وابسته به وزارت است هیچ دانشگاهی در حال حاضر به این سایت جهت دانلود پایان نامه دسترسی نداره

هیچ تبادلی هم بین کتابخانه های دانشگاه ها برای پایان نامه وجود ندارد

ویرایش شده توسط joojoooo.2011
لینک به دیدگاه
  • 0

من خیلی دنبال دانلود از این سایت بودم

نتیجه : به دلیل اختلافات بین دانشگاه ها و این سایت که وابسته به وزارت است هیچ دانشگاهی در حال حاضر به این سایت جهت دانلود پایان نامه دسترسی نداره

هیچ تبادلی هم بین کتابخانه های دانشگاه ها برای پایان نامه وجود ندارد

دوست عزیز جهت اطلاعتون بد نیست که این مطلب رو بخونید (طرح امین)

http://irandoc.ac.ir/amin/intro-amin.html

لینک به دیدگاه
  • 0

شما اگه از این روش ها تونستی پایان نامه بگیری پیش من جایزه داری

این ها همش تخیلی ه عزیز عین خیلی مسایل دیگه تو کشور

داداش حرف آقا محسن کاملا درست است...

من با طرح غدیر وارد یک دانشگاه دیگه شدم... و پایان نامه ها را مشاهده کردم... حتی می تونستم ببرم و ازش پرینت بگیرم...

یکی از دوستانم حتی بدون طرح غدیر هم رفت یک دانشگاه دیگر و چند صفحه از پایان نامه ها را هم کپی کرد...

نمی شه پایان نامه را گرفت برای خودت ولی می تونی بری توی دانشگاه مقصد و پایان نامه ها را مشاهده کنی و اگر هم خواستی می تونی کپی کنی...

همه دانشگاه ها پایان نامه ها را برای دانشجویان خودشان قرار می دهند...

لینک به دیدگاه
  • 0

[success=دوست عزیز در مورد سایت های ایرانی نباید همچین کاری کرد کاملا خلاف قوانین هست][/success]

اشتباه اشتباهه.

کاری به قوانین انجمن ندارم کلی عرض میکنم.

اگه قراره علم بدون مانع در دسترس همه قرار بگیره ایرانی و خارجی نداره. @};-

لینک به دیدگاه
  • 0

یعنی هیچ راهی نیست ؟

داداش....

اگر به تاپیک های بالا توجه کنید می بینید که همه دارن راهی را به شما پیشنهاد می دهند...

به صورت خلاصه این شد:

1- می تونی طرح غدیر بگیری و بری دانشگاه مقصد و پایان نامه را ببینی و پرینت بگیری البته بعضی دانشگاه ها حتی اجازه پرینت را هم نمی دهند... بنابراین می توانی عکس بگیری..

2- می تونی بدون طرح قدیر بری دانشگاه اصلا کی به کی هست... و وارد کتابخونش بشوی و پایان نامه را ببینی ولی نمی توانی کپی کنی باید عکس بگیری...

3- به خود کسی که پایان نامه را گرفته ایمیلی پیامی بزی و ازش درخواست کنی که فایل را یا یک گوشه ای از آن را بهتون بدهد...

در کل اگه منظورتون این است که از ایرانداک می شه یا نه؟؟؟ به صراحت می گویم که اصلا و ابدا نمی شه... همون طور که دوستمون گفتن شاید بتونی فقط صفحات اول را بگیری.. ولی نمی تونی تمامش را بگیری... در کل فقط چکیده و تا مقدمه اش قابل دریافت هست.. به نظرم... اون موقع که می خواستم پایان نامه ام را ارسال کنم این ها را جداگانه دوباره باید می فرستادم...

در کل اولین فردی هستی که من دیده ام علاقه وافری به پایان نامه های فارسی داری.... من که با طرح غدیر وارد اون دانشگاه شدم و پایان نامه ها را دیدم چیز خاصی مشاهده نکردم که ارزش پرینت داشته باشد... بهرحال....

ویرایش شده توسط سیمرغ
لینک به دیدگاه
  • 0

من اگر می تونستم مراجعه کنم به یکی از دانشگاههای مادر که  می کردم 

منظوره من اینه که کسی IP  یکی از دانشگاههایی که عضو این سایت هستن رو نداره معرفی کنه تا من بتونم استفاده کنم 

لینک به دیدگاه
  • 0

دوست عزیز علاوه بر آی پی وپورت دانشگاه به یوزرنیم و پسورد دانشجو هم نیاز داره (با این چیزها در مجموع میتونی صفحات پایان نامه رو مشاهده کنی اونم به صورت کاملا محاظت شده به طوری که واسه خوندن هر سطرش یه ذره بین با حرکت موس میره سمت خط و اون خط درشت میشه و میتونی بخونی)

سیستم خریدش هم واسه دانشجوهای اون دانشگاه به صورتی هست که دانشگاه به هر دانشجو امتیاز مشخصی میده و با اون امتیاز میتونه خرید رو انجام بده علاوه بر اون اینم باید بدونید که فقط چکیده و مقدمه را اکثرا میفروشن و قسمت نتایج رو بعید میدونم

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.