با "پول" آن ضریح "طلا" میتوان چند بخاری گازی خرید؟؟؟؟!!!

ارسال های توصیه شده

والله چی بگم دیگه، حرفی برای گفتن ندارم، خودتون ملاحطه کنید

به همان امام حسین که ضریح برایش درست کردید قسم، میشد تمام مدارس روستاهای ایران را کامل ایمن کرد :

205177_570407462984679_899690382_n.jpg

12079_472862992765850_976162081_n.jpg

بــــا "پــــول" آن ضریح "طلا" میتوان چند بخاری گازی خرید !!!!!

لینک به دیدگاه

واقعا درسته

خیلی چیزهای دیگه هم میشه گفت اما توی انجمن جاش نیست و البته نمیشه

لینک به دیدگاه

موضوع ضریح و بخاری ربطی به هم ندارند

مشکل بی پولی نیست

مشکل سوء مدیریته

دقیقا

لینک به دیدگاه

موضوع ضریح و بخاری ربطی به هم ندارند

مشکل بی پولی نیست

مشکل سوء مدیریته

آخه آخرش می ندازن گردن نبود بودجه

میگی نه یه کم صبر کن تماشا کن

لینک به دیدگاه

البته اگر تمام دخترهاي ايراني راضي شوند كه هزينه هاي گزاف عروسي خود را كناربگذارند آن وقت تمام مدارس تمام دانشگاها و تمام مراكز آموزشي را مي توان مجهز به پكيج كرد! اين كار هم جلوگيري از اسراف است كه عملي خداپسندانه است و هم به اقتصاد مملكت كمك مي كند. البته طلاي ضريح از بين رفتني نيست و فقط يك باره. نظر يكي از كاربران درسته سوء مديريت و چپاول بيت المال مشكل اصليه و مشكل از بي پولي نيست. حضرت رسول(ص): در قلب مومنين حرارتي از محبت حسين است كه هرگز خاموش شدني نيست. اميدوارم اين حرارت در دل شما نيز بوجود آيد تا به ضريح حضرت گير ندهيد!!!

لینک به دیدگاه

البته اگر تمام دخترهاي ايراني راضي شوند كه هزينه هاي گزاف عروسي خود را كناربگذارند...

چرا هر جا کم میارید به ما دخترای بیچاره مظلوم گیری میدین آخه :-S

لینک به دیدگاه

با سلام

اگه اینطوره خوبه بگیم کسی خرج واسه روزهای عزاداری نده و پولش رو بذاریم واسه رفع مشکلات مردم فقیر و کسانی که مشکل دارن!چون آدم فقیر و کسانی که به نان شب محتاجند زیاده.

هر چیز جای خودشه این ضریح نیست این عشقه که داره میره کربلا و خیلی چیزای دیگه طلا و نقره ظاهرشه، در سال 1355 هم همین کار و واسه حضرت ابوالفضل (ع) کردند اون موقع مردم مشکل داشتند یا نه؟مدارس چی مشکل داشتند یا نه؟

ما چقدر خیرین مدرسه ساز داریم؟فکر کردین این مدراس رو دولت ساخته؟؟مردم ما کم گذاشتن واسه همدیگه؟هر جا رسیده کمک کردن حتی بیشتر از توانشون.تو همین زلزله ورزقان مردم بیشتر کمک کردن یا دولت؟

مردم ما هر چی دارن از امام حسین (ع) دارن حتی همین که شما نشستی راحت پشت سیستمتون و دارین کار می کنید پس نیاید حرف یه عده که میخوان به هر نحوی به حضرت سید الشهدا (ع) ضربه بزنند رو ترویج کنید

گاهی با خدشه وارد کردن به عزاداری و گاهی با نقد احمقانه و مقرضانه بر قیام عاشورا

اینا حرفای یه مشت وهابیه از شما که بچه شیعه هستین انتظار نمیره مگه اون پیر سفر کرده نفرمود ما هر چه داریم از محرم و صفر است و همینه که اسلام رو زنده نگه داشته

افتخار و اثبات شیعه به علی و اولاد بزرگوارش است

هر چه کنیم خاری است در چشم اونها چون نمیتونند ببیند و همیشه در صدد خراب کردن این اماکن هستند

هر کار توی این زمینه بشه کمه چون کار عاشورا با هیچ چیز قابل قیاس نیست

مشکل مردم رو باید دولت رسیدگی کنه که معلوم نیست...........نمیشه هر حرفی رو زد!!

لینک به دیدگاه

من نمی دونم چرا همینکه میخاییم یه کار مذهبی انجام بدیم یاد هم وطن آذربایجانی و نبود امکانات در اونجا و تجهیز مدارس و همشهری فقیرمون و گداهای سر چهاراه ها میفتیم !!!!!

همین که موقع حج میشه یاد فقرا میفتیم ! یاد زلزله زدگان ورزقان و ....

همین که عاشورا میشه بیاد ساخت بیمارستان و گشنگی همسایه ها .....

همین که یه ضریح ساخته میشه بیاد چراغی که به خانه رواست میفتیم

یه سوال

چرا تا بحال به این فکر نکردیم که همون هایی که میگن بجای رفتن به یه کشور عربی مثل عربستان و ریختن پول ما تو شکم اونا بهتر نیست مدرسه بسازیم و گشنه ها رو سیر کنیم - وقتی خودشون میرن دبی ، وقتی میرن اروپا وقتی ویلای چند میلیاردی می سازن و ... بیاد گشنه ها نیستن ! بیاد مدرسه ساختن نیستن ! چرا اصلا این آدم ها رو نمی بینیم ؟ !!!! چرا فقط پولی که برای دین خرج میشه بزرگ میشه ؟ !!!!!!

یا مثلا اینایی که هی ایرانی آریایی و عرب ملخ خور و وحشی و ... میگن وقتی میرن دبی یادشون میره اینا عربن !!! چیه فقط مکه عرب داره ! ابوظبی فارس هستن ؟ !!! نخیر - اینا با عرب جماعت مشکل ندارن اینا با دین مشکل دارن وگرنه که همین عمارات (دبی ) هست که هر از چندی ادعای مالکیت جزایر سه گانه رو داره ؟ چرا دوستان با اون مشکل ندارن !!! اگه پولتو ببری مکه هزینه کنی بده ولی چند برابر اونو بری تو عمارات عیاشی بکنی خوبه این کردار نیک و پندار نیک بشمار میاد !

واقعا اشتباه بزرگیه که فکر کنیم هدف و مقصود نویسندگان این نوع مطالب دلسوزی برای کشور و مردمه ! مشکل اینا فقط دینه - فقط --- البته یه عده هم بی اطلاع منتشر می کنن این مدل مطالبو

لینک به دیدگاه

چراغی که به خونه رواست به مسجد حرومه! تا وقتی فقر که به گفته پیامبر و امامان و بزرگانمون بزرگترین دشمن دین و ایمان مردم داره بیداد میکنه، هر کسی چه دولت و چه مومنین پول‌دار جای دیگه‌ای جز برای تخفیف یا حذف فقر از جامعه‌مون سرمایه‌گذاری کنن نشون میدن که اولویت شناس نیستن! امامان و پیامبر ما تمام عمر شریفشون رو به ساده زیستی و در سطح پایین جامعه سپری کردن حتما الان هم از اینکه گنبد و مقبرشون طلایی باشه در حالیکه درصد بزرگی از شیعیانشون محتاج نون شب باشن راضی نیستن!

تا جایی حرفی زده میشه منطقی و با استدلال حرف بزنید، تهمت وهابی بودن یا اینکه عشق به امامان ندارن و اینها نزنید که خدا قهرش میاد و چوب خدا صدا نداره!

دخترها و پسرها و هر کسی که بی‌مبالات اسراف میکنه هم کار اشتباهی میکنه، اون رو هم فکر نکنم هیچ آدم منصفی تایید کنه!

لینک به دیدگاه

همیشه مطالبی که انتقادی هستن و به مذهب مربوط میشن خیلی زود توی اینترنت و از طریق ایمیل پخش می شه بدون اینکه طرف یه کم روش فکر کنه که اصلا این ایمیله و این نظره منطقی هست یا نه!!!!!!!!!

یه مورد مشابه ای هم بود در مورد " این قوم به حج رفته "

حالا چطوره که ما هر وقت گرفتاریی برامون پیش میاد میریم سراغ امام حسین و ... و خدا و قرآن و نذر می کنیم .........

نباید مسایل رو قاطی کنیم

خیلی جالبه که توی هندوستان این همه مکاتب و مذاهب مختلف داره ولی همه دارن در کنار هم زندگی می کنند و به هم گیر نمی دن

مثلا حتما همه دیدین که توی برخی از ایالت ها گاو میاد وسط خیابون و ترافیک میشه ولی کسی کاریش نداره

حتی کسانی که تو اون فرقه نیستن

لینک به دیدگاه

ساخت ایی ضریح با کمک های مردمی و پول مردم بوده و کاملا از روی اختیار این مبالغ اهدا شده، لطفا حق و باطل رو به هم قاطی نکنید،

لینک به دیدگاه

چراغی که به خونه رواست به مسجد حرومه! تا وقتی فقر که به گفته پیامبر و امامان و بزرگانمون بزرگترین دشمن دین و ایمان مردم داره بیداد میکنه، هر کسی چه دولت و چه مومنین پول‌دار جای دیگه‌ای جز برای تخفیف یا حذف فقر از جامعه‌مون سرمایه‌گذاری کنن نشون میدن که اولویت شناس نیستن! امامان و پیامبر ما تمام عمر شریفشون رو به ساده زیستی و در سطح پایین جامعه سپری کردن حتما الان هم از اینکه گنبد و مقبرشون طلایی باشه در حالیکه درصد بزرگی از شیعیانشون محتاج نون شب باشن راضی نیستن!

تا جایی حرفی زده میشه منطقی و با استدلال حرف بزنید، تهمت وهابی بودن یا اینکه عشق به امامان ندارن و اینها نزنید که خدا قهرش میاد و چوب خدا صدا نداره!

دخترها و پسرها و هر کسی که بی‌مبالات اسراف میکنه هم کار اشتباهی میکنه، اون رو هم فکر نکنم هیچ آدم منصفی تایید کنه!

این حرف شما حرف خیلی از آدم های اهل اندیشه هست

ولی یه سوال

کشوری مثل آمریکا که کشور اول دنیا بشمار میاد - کشوری رو مثال زدم که دیگه مشکل نداشته باشین باهاش

گشنه داره یا نداره ؟

فقیر داره یا نداره ؟

خوب میدونم که گشنه داره ولی خیلی هم هزینه میکنه واسه سیر کردن شکم اونا و خیلی هم بفکر اونا هست - خب تا اینجا که مشکلی نداریم ؟

آیا الان با این همه تلاش دولت آمریکا همه سیر شدن ؟

همه خونه دار شدن و دیگه گشنه نیست ؟ خب میدونیم که هست و همچنان خیلی ها فقیرن - کمتر از ایران ....

خب پس چرا امریکا هزینه های دیگه میکنه ؟ مثلا بودجه های نطامی هنگفتی داره ؟ بودجه های تحقیقاتی زیادی داره ؟ چرا پول تحقیقاتو واسه سیر کردن شکم گشنه ها هزینه نمی کنه ؟ !

جواب چیه ؟ !!!! حتما میگید تحقیقات جای خود، کارهای نظامی جای خود ، سیر کردن شکم فقرا جای خود

دقیقا مثل بحث الانمون هست

هر هزینه ای جای خود ! ساخت ضریح جای خود - شکم گشنه سیر کردن جای خود

یه نکته دیگه

چرا فکر میکنیم باید تالار ها و کاباره ها و دیسکو ها باید شیک و قشنگ باشن ؟ چرا اون هزینه ها رو نمی بینیم ؟

بله مسجد هم باید شیک و تمیز باشه -

حرم امامان هم باید از بهترین ها ساخته بشه

لینک به دیدگاه

فکر میکنم در بیشتر موارد این ضرب المثل «

چراغی که به خونه رواست به مسجد حرومه

» در جای نامناسب استفاده میشه، اینجا هم یکی از اون جاهاست

مثلا هنگام کمک به مردم فلسطین از این ضرب المثل استفاده میکنن که یعنی تا وقتی تو ایران فقیر داریم نباید به فکر فلسطینیها باشیم

در حالی که این فقط یه ضرب المثله،

در مقابل این ضرب المثل فکر میکنم حدیثی از پیامبر رو داریم که میگه « کسی که شب سیر بخوابه و همسایش گرسنه باشه مسلمان نیست »

لینک به دیدگاه

البته اگر تمام دخترهاي ايراني راضي شوند كه هزينه هاي گزاف عروسي خود را كناربگذارند آن وقت تمام مدارس تمام دانشگاها و تمام مراكز آموزشي را مي توان مجهز به پكيج كرد! اين كار هم جلوگيري از اسراف است كه عملي خداپسندانه است و هم به اقتصاد مملكت كمك مي كند. البته طلاي ضريح از بين رفتني نيست و فقط يك باره. نظر يكي از كاربران درسته سوء مديريت و چپاول بيت المال مشكل اصليه و مشكل از بي پولي نيست. حضرت رسول(ص): در قلب مومنين حرارتي از محبت حسين است كه هرگز خاموش شدني نيست. اميدوارم اين حرارت در دل شما نيز بوجود آيد تا به ضريح حضرت گير ندهيد!!!

واقعا ------ البته اگر تمام دخترهاي ايراني راضي شوند كه هزينه هاي گزاف عروسي خود را كناربگذارند آن وقت تمام مدارس تمام دانشگاها و تمام مراكز آموزشي را مي توان مجهز به پكيج كرد! چرا به این فکر نمی کنیم ! حقا که حرف حساب جواب نداره

like1000

لینک به دیدگاه

به نظر من این ضرب المثل اشتباهه که میگن «

»

مثلا هنگام کمک به مردم فلسطین از این ضرب المثل استفاده میکنن که یعنی تا وقتی تو ایران فقیر داریم نباید به فکر فلسطینیها باشیم

در مقابل این ضرب المثل فکر میکنم حدیثی از پیامبر رو داریم که میگه « کسی که شب سیر بخوابه و همسایش گرسنه باشه مسلمان نیست »

البته میدونید که ما به فکر مردم فلسطین نیستم - بلکه اونا خط مقدم ما بحساب میان

و معمولا پولی که به اونا داده میشه از بودجه کمیته امداد و غیره نیست بلکه از بودجه نطامی کشور می باشد -

لینک به دیدگاه

این حرف شما حرف خیلی از آدم های اهل اندیشه هست

ولی یه سوال

کشوری مثل آمریکا که کشور اول دنیا بشمار میاد - کشوری رو مثال زدم که دیگه مشکل نداشته باشین باهاش

گشنه داره یا نداره ؟

فقیر داره یا نداره ؟

خوب میدونم که گشنه داره ولی خیلی هم هزینه میکنه واسه سیر کردن شکم اونا و خیلی هم بفکر اونا هست - خب تا اینجا که مشکلی نداریم ؟

آیا الان با این همه تلاش دولت آمریکا همه سیر شدن ؟

همه خونه دار شدن و دیگه گشنه نیست ؟ خب میدونیم که هست و همچنان خیلی ها فقیرن - کمتر از ایران ....

خب پس چرا امریکا هزینه های دیگه میکنه ؟ مثلا بودجه های نطامی هنگفتی داره ؟ بودجه های تحقیقاتی زیادی داره ؟ چرا پول تحقیقاتو واسه سیر کردن شکم گشنه ها هزینه نمی کنه ؟ !

جواب چیه ؟ !!!! حتما میگید تحقیقات جای خود، کارهای نظامی جای خود ، سیر کردن شکم فقرا جای خود

دقیقا مثل بحث الانمون هست

هر هزینه ای جای خود ! ساخت ضریح جای خود - شکم گشنه سیر کردن جای خود

یه نکته دیگه

چرا فکر میکنیم باید تالار ها و کاباره ها و دیسکو ها باید شیک و قشنگ باشن ؟ چرا اون هزینه ها رو نمی بینیم ؟

بله مسجد هم باید شیک و تمیز باشه -

حرم امامان هم باید از بهترین ها ساخته بشه

جالبه که با پیش داوری در مورد من و عقایدم میای سوال مطرح میکنی! :) از قول من و افکارم حرف میزنی و بعد سوال مطرح میکنی!

فکر کنم هدف ما شیعیان تشکیل یا حداقل نزدیک شدن به ایده‌آل‌های پیامبرمون (مدینه فاضله) باشه، از غربی‌ها باید چیزای خوبشون رو یاد گرفت ولی مسلمه که ایده‌آل ما اون نیست که شما ما رو با اون مقایسه می‌کنی!

به نظر من این ضرب المثل اشتباهه که میگن «

»

کجای این حدیث مخالف این ضرب‌المثل هست؟! من برداشتم اینه که اگر من دستم به دهنم میرسه و شیکم زن و بچه‌م سیره باید به فکر همسایه‌ام هم باشم! درست نیست همشهریت گرسنه باشه تو بری سراغ یکی دیگه اون‌ور دنیا! جنوب لبنان در عرض چند ماه بازسازی بشه ولی خرمشهر و بم و ... چند دهه!

لینک به دیدگاه

برداشت من از این حدیث اینکه تا جایی که میتونم باید به بقیه کمک کنم، حتی اگه شب خودم گرسنه بخوابم، میدونم شعاری شد ولی فکر میکنم باید اینطور باشه

سوال من از شما اینه که با چه سند و مدرکی میگید که ساخت و ساز جنوب لبنان با پول ایران انجام گرفته، مگه لبنان خودش دولت و ملت نداره؟

فکر میکنم حتی اگه ایران کمک هم کرده باشه نه تنها به وظیفه دینی و انسانیش انجام داده بلکه به امنیت خودش کمک کرده، چون اونهایی که به مردم بی دفاع لبنان و فلسطین رحم نمیکنند، پس از تموم شدن کارشون جبهه عملیاتیشون رو به مرزهای جغرافیایی ایران نزدیکتر خواهند کرد و سراغ ما و شما هم خواهند اومد

لینک به دیدگاه

جالبه که با پیش داوری در مورد من و عقایدم میای سوال مطرح میکنی! :) از قول من و افکارم حرف میزنی و بعد سوال مطرح میکنی! ------------------- درمورد افکارشما صحبت نکردم - کلی گفتم - اگه یه همچین مفهومی داشت عذر میخام

فکر کنم هدف ما شیعیان تشکیل یا حداقل نزدیک شدن به ایده‌آل‌های پیامبرمون (مدینه فاضله) باشه، از غربی‌ها باید چیزای خوبشون رو یاد گرفت ولی مسلمه که ایده‌آل ما اون نیست که شما ما رو با اون مقایسه می‌کنی! ------ --------------همین مثال منو در مورد ایران (نه آمریکا )استفاده بفرمایید مشکل حل میشه /:)

......................................................................

درست نیست همشهریت گرسنه باشه تو بری سراغ یکی دیگه اون‌ور دنیا! جنوب لبنان در عرض چند ماه بازسازی بشه ولی خرمشهر و بم و ... چند دهه! چرا ملت فکر میکنن پیمانکار ایرانی وقتی میره لبنان مفت کار میکنه

وقتی میره ونزوئلا و عراق و امثال اینا مفت مفتی کار میکنه ؟ ! چرا فکر میکنن وقتی ماهی و چایی و سیمان صادر میکنیم عراق مفتیه ؟ عزیزان تولید کننده ایرانی براش بیشتر درآمد داره که بعضی از تولیداتشو بفرسته خارج از کشور و دلار بگیره-

داداش گل وقتی یه کشور با یه کشور دیگه روابط خوبی داره پروژه های اون کشورو میتونه راحتتر از کشور های دیگه بگیره

لینک به دیدگاه

برداشت من از این حدیث اینکه تا جایی که میتونم باید به بقیه کمک کنم، حتی اگه شب خودم گرسنه بخوابم، میدونم شعاری شد ولی فکر میکنم باید اینطور باشه

سوال من از شما اینه که با چه سند و مدرکی میگید که ساخت و ساز جنوب لبنان با پول ایران انجام گرفته، مگه لبنان خودش دولت و ملت نداره؟

فکر میکنم حتی اگه ایران کمک هم کرده باشه نه تنها به وظیفه دینی و انسانیش انجام داده بلکه به امنیت خودش کمک کرده، چون اونهایی که به مردم بی دفاع لبنان و فلسطین رحم نمیکنند، پس از تموم شدن کارشون جبهه عملیاتیشون رو به مرزهای جغرافیایی ایران نزدیکتر خواهند کرد و سراغ ما و شما هم خواهند اومد

همونجور که خودتون هم گفتید برداشت شما شعاری هست! ولی منطقی‌تره که بگیم مسلمون بعد از اینکه مایحتاج معقول خودش و خونوادش رو مرتفع کرد (به گفته بزرگامون تو ضرب‌المثل) حواسش به همسایش هم باشه (به گفته حدیث)! طبق آموزه‌های دین و مذهبمون همسایه و همشهری حقی به گردن آدم دارن که کسه دیگه جای دیگه نداره!

درباره کمک ایران تو بازسازی لبنان، هم سیدحسن تشکر کرد هم که تلویزیون خودمون مستند در موردش پخش کرد! حالا اگر کلا اینها معتبر باشن و بشه بهشون ارجاع داد!

من نمی‌گم کمک کردن به فلسطین یا لبنان یا هر جای دیگه کلا اشتباهه و هیچ موقع تو هیچ شرایطی نباید صورت بگیره! حرفم اینه که جهاد اکبر تو خونه خودت مهم‌تر از جهاد اصغر چند هزار کیلومتر اون‌ورتره! دولت و مردم باید خیلی بیشتر از اینها حواسشون به گسترش فقر و بی‌فرهنگی و به تبع اون فاصله گرفتن مردم از معنویات و ناامیدیشون از دین و حکومت دینی باشه! ما تو جهاد اکبرمون موندیم داریم برای اصغرش جان فشانی میکنیم!

لینک به دیدگاه

تو این حدیث نگفه شکمت سیر شد برو شکم همسایت رو سیر کن، در روش پیامبر و امامان دینمون هم همینطور بوده و با شکم گرسنه میخوابیدن ولی در عین حال به فکر تهیدستان هم بودند، این یعنی ما هم باید یاد بگیریم اینطور باشیم، من چون خودم رو دور دیدم گفتم شعاری شده، ولی تو این روزگار باز هستند کسانی که اینطور باشند

وقتی از دید یه شهر نگاه کنیم همسایه میشه همسایه های کوچمون، از دید بزرگتر و یه کشور نگاه کنیم همسایمون کی میشه؟

...باز هم این بیان در مستند نشان دهنده کمک مجانی نبود،

با دید شما هیچ وقت نباید به انسان ها در دیگر کشور ها کمک کرد، چون محال به نظر میرسه بشه صد در صد ریشه فقر رو در یک کشور سوزوند

لینک به دیدگاه

جالبه که با پیش داوری در مورد من و عقایدم میای سوال مطرح میکنی! :) از قول من و افکارم حرف میزنی و بعد سوال مطرح میکنی! ------------------- درمورد افکارشما صحبت نکردم - کلی گفتم - اگه یه همچین مفهومی داشت عذر میخام

فکر کنم هدف ما شیعیان تشکیل یا حداقل نزدیک شدن به ایده‌آل‌های پیامبرمون (مدینه فاضله) باشه، از غربی‌ها باید چیزای خوبشون رو یاد گرفت ولی مسلمه که ایده‌آل ما اون نیست که شما ما رو با اون مقایسه می‌کنی! ------ --------------همین مثال منو در مورد ایران (نه آمریکا )استفاده بفرمایید مشکل حل میشه /:)

......................................................................

درست نیست همشهریت گرسنه باشه تو بری سراغ یکی دیگه اون‌ور دنیا! جنوب لبنان در عرض چند ماه بازسازی بشه ولی خرمشهر و بم و ... چند دهه! چرا ملت فکر میکنن پیمانکار ایرانی وقتی میره لبنان مفت کار میکنه

وقتی میره ونزوئلا و عراق و امثال اینا مفت مفتی کار میکنه ؟ ! چرا فکر میکنن وقتی ماهی و چایی و سیمان صادر میکنیم عراق مفتیه ؟ عزیزان تولید کننده ایرانی براش بیشتر درآمد داره که بعضی از تولیداتشو بفرسته خارج از کشور و دلار بگیره-

داداش گل وقتی یه کشور با یه کشور دیگه روابط خوبی داره پروژه های اون کشورو میتونه راحتتر از کشور های دیگه بگیره

پس میگم این دولتمردامون رو بفرستیم اونجا از سیدحسن پول درآوردن یاد بگیرن که نفت و گاز و صنعتی نداره ولی این همه پول درمیاره! اینا که کلی نفت و گاز و ... میفروشن باز هم میگن بودجه نداریم که بسازیم! :))

تو این حدیث نگفه شکمت سیر شد برو شکم همسایت رو سیر کن، در روش پیامبر و امامان دینمون هم همینطور بوده و با شکم گرسنه میخوابیدن ولی در عین حال به فکر تهیدستان هم بودند، این یعنی ما هم باید یاد بگیریم اینطور باشیم، من چون خودم رو دور دیدم گفتم شعاری شده، ولی تو این روزگار باز هستند کسانی که اینطور باشند

...باز هم این بیان نشان دهنده کمک مجانی نبود،

برادر من همه که امام و امام‌زاده نیستن که سه روز بتونن پشت سر هم روزه بگیرن! خدا آدمها رو با ظرفیت‌های کم و زیاد خلق کرده! طرف زن و بچه‌اش گشنه‌اند و نون و حقش رو تو جیب کسی میبینه که تسبیح دستش هست و گردنش کلفته! بعد کی میخواد حالی این بکنه که چی و چی؟!

لینک به دیدگاه

وقتی از دید یه شهر نگاه کنیم همسایه میشه همسایه های کوچمون، از دید بزرگتر و یه کشور نگاه کنیم همسایمون کی میشه؟

...باز هم این بیان در مستند نشان دهنده کمک مجانی نبود،

با دید شما هیچ وقت نباید به انسان ها در دیگر کشور ها کمک کرد، چون محال به نظر میرسه بشه صد در صد ریشه فقر رو در یک کشور سوزوند

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.