تفاوت مقاله همایشی و کنفرانسی در چیست

tmb_91

ارسال های توصیه شده

سلام بر همه دوستان

تفاوت امتیاز مقاله کنفرانسی و همایشی در چیه و کدوم یکیشون معتبر تره؟

با تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز 

ببينيد مقاله كنفرانسي مقاله هست كه در يك كنفرانس ارائه شده و نتيجه و يا تكست اون مقاله به چند صورت معمولا منتشر ميشه 

يا تنها انتشار اون به صورت چاپ پروسيدينگ هست كه همه چكيده مقالات ارائه شده و چاپ ميكنند 

يا هم چاپ هست و هم انتشار الكترونيكي اون كه اين ميتونه بواسطه ي يكي از ناشران مطرح مانند الزيور يا . . . صورت بگيره (كه خود اين هم كه چه ناشري و تحت چه عنواني يعني فقط پروسيدينگ يا مقاله كامل رو چاپ كنه امتيازهاي متفاوتي داره )

يا اينكه فقط به صورت الكتروني هست كه باز خودش ميتونه يا به صورت پروسيدينگ يعني چكيده مقالات باشه و يا كل مقالات 

مقالات همايشي در حد چاپ نيستند معمولا و فقط در حد مرور متدها و روشهاي جديد هستند كه بيشتر دانشجوها و اساتيد يك منطقه يك ايالت و يا كشور ازش بهره مند بشوند 

و منظورشون اي برگزاري همايش چاپ مقالات به صورت الكترونيكي نيست 

البته اين كليه و من از ايران اطلاعي ندارم 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز 

ببينيد مقاله كنفرانسي مقاله هست كه در يك كنفرانس ارائه شده و نتيجه و يا تكست اون مقاله به چند صورت معمولا منتشر ميشه 

يا تنها انتشار اون به صورت چاپ پروسيدينگ هست كه همه چكيده مقالات ارائه شده و چاپ ميكنند 

يا هم چاپ هست و هم انتشار الكترونيكي اون كه اين ميتونه بواسطه ي يكي از ناشران مطرح مانند الزيور يا . . . صورت بگيره (كه خود اين هم كه چه ناشري و تحت چه عنواني يعني فقط پروسيدينگ يا مقاله كامل رو چاپ كنه امتيازهاي متفاوتي داره )

يا اينكه فقط به صورت الكتروني هست كه باز خودش ميتونه يا به صورت پروسيدينگ يعني چكيده مقالات باشه و يا كل مقالات 

مقالات همايشي در حد چاپ نيستند معمولا و فقط در حد مرور متدها و روشهاي جديد هستند كه بيشتر دانشجوها و اساتيد يك منطقه يك ايالت و يا كشور ازش بهره مند بشوند 

و منظورشون اي برگزاري همايش چاپ مقالات به صورت الكترونيكي نيست 

البته اين كليه و من از ايران اطلاعي ندارم 

خب این جمله "البته اين كليه و من از ايران اطلاعي ندارم  " اول میذاشتی دیگه داش یونس ..... :D

این همه رو خوندم اخرش نوشتی از ایران خبر ندارم ، کلی انرژی مصرف کردم ، فعلا یه شیرینی میزنم بحسابت تا جبران بشه :D :D :D

لینک به دیدگاه

خب این جمله "البته اين كليه و من از ايران اطلاعي ندارم  " اول میذاشتی دیگه داش یونس ..... :D

این همه رو خوندم اخرش نوشتی از ایران خبر ندارم ، کلی انرژی مصرف کردم ، فعلا یه شیرینی میزنم بحسابت تا جبران بشه :D :D :D

:))  :))  :))

من ميدونستم شما ميخواي بخوني سرفراز جان اصلا كلا همه رو مخفف مينوشتم 

كه مصرف انرژيت در حد A++++ كاهش پيدا كنه 

:))

لینک به دیدگاه

:))  :))  :))

من ميدونستم شما ميخواي بخوني سرفراز جان اصلا كلا همه رو مخفف مينوشتم 

كه مصرف انرژيت در حد A++++ كاهش پيدا كنه 

:))

:))  :-bd

بعد مدتها گفتیم یه پست علمی بخونیم تا یکم بار علمی اضاف بشه ، متاسفانه بعضی افراد   پست علمی نما گذار   نمیزارن ،نام نمیبرم تا ریا نشه :D :D :D

لینک به دیدگاه

ما که آخرش از گپ و گفت دوستان چیزی عایدمون نشد  8->  اما انچه که مهم تو ایران کنفرانس و همایش کشک چون هرچی براشون بفرستی قبول میکنن انگار یه دورهمی که میخوان خوش باشن :)]]

لینک به دیدگاه

بله دوستان من نمیخوام بگم همایشها و کنفرانسهای ایران کیفیتش چطوریه...

تعریف کنفرانس و همایش رو میدونم.

فقط یخوام بدونم توی رزومه مقاله همایشی امتیاز بیشتری داره یا کنفرانسی؟

ممنونم.

لینک به دیدگاه

کنفرانس بالاتره ولی در کل همایش و کنفرانس و سمینار ارزش امتیازی پایینی دارند و در مقابل مقالات ISI دیده نمیشه.

البته همه این ها در کل فرمالیته هست چیزای دیگه ای در واقع مهمه

لینک به دیدگاه

کنفرانس بالاتره ولی در کل همایش و کنفرانس و سمینار ارزش امتیازی پایینی دارند و در مقابل مقالات ISI دیده نمیشه.

البته همه این ها در کل فرمالیته هست چیزای دیگه ای در واقع مهمه

خیلی ممنونم از پاسختون @};-  یک پاسخ کوتاه و مفید.. :)]]

ویرایش شده توسط rojin
لینک به دیدگاه

البته برا رزومه شفاهی بیشتر از پوستر امتیازداره و اکثرا برا پوستر امتیازی قائل نیستن. البته اینا همه الکی :>

لینک به دیدگاه

خیلی ممنونم از پاسختون @};-  یک پاسخ کوتاه و مفید.. :)]]

خواهش میکنم، البته باز من امروز از چندتا استاد پرسیدم که نظراتشون متفاوت بود ولی در کل رزومه پر کنه و میگفتن هر جا براتون راحت تره و هزینه و ... در کل تفاوتی از نظر ارزشی نداره ولی اگه بین المللی باشه باشه بهتره ولی در کل تفاوتی از نظر ارزشی برای دانشجو میگفتن نداره و امتیاز خاصی هم نداره به قول mohad الکی هستن.

@};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم، البته باز من امروز از چندتا استاد پرسیدم که نظراتشون متفاوت بود ولی در کل رزومه پر کنه و میگفتن هر جا براتون راحت تره و هزینه و ... در کل تفاوتی از نظر ارزشی نداره ولی اگه بین المللی باشه باشه بهتره ولی در کل تفاوتی از نظر ارزشی برای دانشجو میگفتن نداره و امتیاز خاصی هم نداره به قول mohad الکی هستن.

@};-  @};-  @};-

:-?  :-?  :-?

لینک به دیدگاه

post-10700-0-22666500-1445883293_thumb.png

سلام،

از نظر امتیاز تفاوت چندانی بین مقالات کنفرانسی و همایشی وجود ندارد. برای مثال یک نمونه رزومه ای که برای مصاحبه های الکی به بنده دادند و داشتم رو اینجا قرار دادم. همانطور که ملاحظه میکنید در قسمت پایین نوشته شده که منظور از گردهمایی همان کنفرانس ها یا همایش ها یا سمی ناهارها می باشد و همه ی آنها در یک رده قرار گرفتند...

البته اینجا دیگه خیلی باحال بوده و امتیاز کنفرانس های داخلی و خارجکی رو یکی میدونسته.

لینک به دیدگاه

ها، به چی فکر میکنی، مشکوکی عایا    :-:D:P

خب شیرینی که میدن خیلی هم الکی نیست :D

شیخ همواره در تدبر، تفکر، تامل، تعقل، تعامل و ... می باشد. @};-

لینک به دیدگاه

ها، به چی فکر میکنی، مشکوکی عایا    :-:D:P

خب شیرینی که میدن خیلی هم الکی نیست :D

یه درخواستی داشتم ؟ چیشد ؟ بکجا رسوندی ؟ موفق شدی ؟ :D

لینک به دیدگاه

یه درخواستی داشتم ؟ چیشد ؟ بکجا رسوندی ؟ موفق شدی ؟ :D

الان این قسمت سوالیه " یه درخواستی داشتم ؟" نه درخواستی نداشتی :- جواب بقیه سوال ها هم باتوجه به سوال اول مشخصه :D 

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.