طول عمر مرتبط با سایز کفش است!

ارسال های توصیه شده

طول عمر مرتبط با سایز کفش است!

در مطالعه‌ای دانشمندان توانستند رابطه‌ای بین سایز کفش و طول عمر احتمالی افراد کشف کنند که میان زنان و مردان متفاوت است.

4140456_308.jpg
 طی مطالعه‌ای که در دو سال انجام شد، دانشمندان داده‌های 3400 مرد و زن مرده را جمع‌آوری و بررسی کردند و رابطه‌ای نزدیکی را بین طول عمر بیماران مرده و اندازه پا افراد پیدا کردند.

آن‌ها به این نتیجه رسیدند که اندازه بدن افراد و چاقی و لاغری آن‌ها ممکن است رابطه‌ای با طول عمر آن‌ها نداشته باشد اما اندازه پایشان می‌تواند با طول عمرشان ارتباط مستقیم داشته باشد.

تا کنون دلیل اصلی ارتباط بین اندازه پا و طول عمر کشف نشده است اما دانشمندان توانستند جدولی از اندازه پا زن‌ها و مردها و طول عمر احتمالی آن‌ها ارائه دهند. استفاده از این جدول برای کودکان هم مفید است زیرا سایز پا آن‌ها روز به روز بیشتر رشد می‌کند و آن‌ها می‌توانند با استفاده از آن طول عمر خود را تخمین بزنند.

زن‌ها

سایز : 35 طول عمر: 64 تا 69 سال

سایز: 36 طول عمر: 70 تا 76

سایز: 37 طول عمر: 77 تا 82

سایز: 38 طول عمر: 78 تا 84

سایز: 39 طول عمر: 73 تا 75

سایز: 40 طول عمر: 70 تا 72

سایز: 41: طول عمر: 67 تا 70

سایز: 42 طول عمر: 66 تا 69

مردها

سایز : 38 طول عمر: 66 تا 69 سال

سایز: 39 طول عمر: 67 تا 72

سایز: 40 طول عمر: 72 تا 75

سایز: 41 طول عمر: 73 تا 77

سایز: 42 طول عمر: 75 تا 82

سایز: 43 طول عمر: 74 تا 79

سایز: 44: طول عمر: 67 تا 72

سایز: 45 طول عمر: 66 تا 69

ویرایش شده توسط hasan2011
لینک به دیدگاه

ای بابا، سایز کدومه، عمر دست خداست... من رو 120 تا با 20 تا نتیجه حساب باز کردم و برنامه ها ریختم... :-bd

لینک به دیدگاه

ای بابا، سایز کدومه، عمر دست خداست... من رو 120 تا با 20 تا نتیجه حساب باز کردم و برنامه ها ریختم... :-bd

ایتو که نمیشه داش سعید ، یعنی بعد 120 سال نمیخوای ثمره کار 20 تا نتیجه هاتو ببینی ؟؟؟ :-?   و نتیجه نتیجهاشون ؟؟؟   :D

ویرایش شده توسط sarfraz3
لینک به دیدگاه

ایتو که نمیشه داش سعید ، یعنی بعد 120 سال نمیخوای ثمره کار 20 تا نتیجه هاتو ببینی ؟؟؟ :-?   و نتیجه نتیجهاشون ؟؟؟   :D

:)) :)) :))

نه دیگه، بعد 120 سال فکر نکنم چشام سویی داشته باشن تا ثمره کار نتیجه و نتایج نتیجه ها رو ببینم.

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.