hasan2011

طول عمر مرتبط با سایز کفش است!

پست های پیشنهاد شده

طول عمر مرتبط با سایز کفش است!

در مطالعه‌ای دانشمندان توانستند رابطه‌ای بین سایز کفش و طول عمر احتمالی افراد کشف کنند که میان زنان و مردان متفاوت است.

4140456_308.jpg
 طی مطالعه‌ای که در دو سال انجام شد، دانشمندان داده‌های 3400 مرد و زن مرده را جمع‌آوری و بررسی کردند و رابطه‌ای نزدیکی را بین طول عمر بیماران مرده و اندازه پا افراد پیدا کردند.

آن‌ها به این نتیجه رسیدند که اندازه بدن افراد و چاقی و لاغری آن‌ها ممکن است رابطه‌ای با طول عمر آن‌ها نداشته باشد اما اندازه پایشان می‌تواند با طول عمرشان ارتباط مستقیم داشته باشد.

تا کنون دلیل اصلی ارتباط بین اندازه پا و طول عمر کشف نشده است اما دانشمندان توانستند جدولی از اندازه پا زن‌ها و مردها و طول عمر احتمالی آن‌ها ارائه دهند. استفاده از این جدول برای کودکان هم مفید است زیرا سایز پا آن‌ها روز به روز بیشتر رشد می‌کند و آن‌ها می‌توانند با استفاده از آن طول عمر خود را تخمین بزنند.

زن‌ها

سایز : 35 طول عمر: 64 تا 69 سال

سایز: 36 طول عمر: 70 تا 76

سایز: 37 طول عمر: 77 تا 82

سایز: 38 طول عمر: 78 تا 84

سایز: 39 طول عمر: 73 تا 75

سایز: 40 طول عمر: 70 تا 72

سایز: 41: طول عمر: 67 تا 70

سایز: 42 طول عمر: 66 تا 69

مردها

سایز : 38 طول عمر: 66 تا 69 سال

سایز: 39 طول عمر: 67 تا 72

سایز: 40 طول عمر: 72 تا 75

سایز: 41 طول عمر: 73 تا 77

سایز: 42 طول عمر: 75 تا 82

سایز: 43 طول عمر: 74 تا 79

سایز: 44: طول عمر: 67 تا 72

سایز: 45 طول عمر: 66 تا 69

ویرایش شده در توسط hasan2011

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

یعنی پیک عمر 85 هست !!!! :-?  یه چندتا استثنا بزار حداقل ، 85 که هنوز اوج جوانیه  :D

لینک به ارسال

پس قرار ما چند سالی دیگه بیشتر زنده نباشیم  :-?  ما که هنوز زندگی نکردیم  /:)

لینک به ارسال

ای بابا، سایز کدومه، عمر دست خداست... من رو 120 تا با 20 تا نتیجه حساب باز کردم و برنامه ها ریختم... :-bd

لینک به ارسال

باز خوبه تووو بالاترین رنج عمر قرار گرفتم #:-S

سایز: 38 طول عمر: 78 تا 84

لینک به ارسال

ای بابا، سایز کدومه، عمر دست خداست... من رو 120 تا با 20 تا نتیجه حساب باز کردم و برنامه ها ریختم... :-bd

ایتو که نمیشه داش سعید ، یعنی بعد 120 سال نمیخوای ثمره کار 20 تا نتیجه هاتو ببینی ؟؟؟ :-?   و نتیجه نتیجهاشون ؟؟؟   :D

ویرایش شده در توسط sarfraz3

لینک به ارسال

ایتو که نمیشه داش سعید ، یعنی بعد 120 سال نمیخوای ثمره کار 20 تا نتیجه هاتو ببینی ؟؟؟ :-?   و نتیجه نتیجهاشون ؟؟؟   :D

:)) :)) :))

نه دیگه، بعد 120 سال فکر نکنم چشام سویی داشته باشن تا ثمره کار نتیجه و نتایج نتیجه ها رو ببینم.

لینک به ارسال