• اطلاعیه ها

• Ehsan

گواهی استفاده مجاز   شنبه, 26 فروردین 1396

کلیه پسوردها و آی پی های موجود در انجمن صرفا استفاده دانشگاهی جهت دسترسی دانشجویان ایرانی به مقالات تحریم شده خارجی را دارند طبیعتا هیچگونه استفاده دیگری نخواهند داشت.

سوال

سلام...

این تاپیک هم یک مسابقه و هم یک سرگرمی جزمی است.

لطفا دانشگاه مورد علاقه خود را همراه با دلیل اینکه چرا آن دانشگاه مورد علاقه شما است، ذکر کنید.

دانشگاه مورد علاقتون را همراه با نام و یوآرال دانشگاه ذکر کنید. مثلا به این شکل: Victoria Uni-Australia -vu.edu.au

جایزه هم برای این مسابقه در نظر گرفته شده است.

+200 امتیاز هدیه ناقابلی به همه افرادی که در این مسابقه شرکت کردند اهدا شد...

ویرایش شده در توسط سیمرغ
پسند شده توسط mohad، shina27، sarina99 و 15 کاربر دیگر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

26 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

چراغ را خودم روشن کنم

دانشگاه های مورد علاقه من دوتا ست

Swiss Federal Institute of Technology in Zurich-ethz.ch

علاقه شخصی من به کشور سوییس اولین دلیله دوما به علت یه دانشمند که کارهای بزرگی انجام داده و من کارهای ایشون را دنبال میکنم، اخرین دلیل دسترسی فوق العاده این دانشگاس.

Institute for Advanced Study-usa-ias.edu

دومی یه موسسه تحقیقاتیه که خیلی کشورها سعی دارند ازش کپی کنند افراد بزرگی عضو این موسسه بودند و هستند مثله انیشتین و...

این موسسه تو نیوجرسی قرار داره نزدیک دانشگاه پرینستون.

پسند شده توسط b4Ran، saeidehamedan، NYZ4LI و 9 کاربر دیگر

لینک به ارسال
  • 0

دانشگاه مورد علاقه من:

KCLlogo130.gif

King's College London- kcl.ac.uk

راستش دلیل خاصی وجود ندارد.... فقط همین رو می تونم بگم که این دانشگاه اولین دانشگاهی هست که به دستم رسید... شور و ذوق زیادی برای استفاده از این دانشگاه برایم ایجاد شد... به اکثر دیتابیس ها دسرسی داشت حالا زیاد دسریش خوب نبود ولی دسرسی داشت و مقدمه ای بود برای ورود به حوضه مقاله و هم چنین ایبوک...

ماندگاریش عالی هست! بعد از دوسال هنوز سالمه... علاوه بر این دانشگاه خیلی با کلاسی هست، توی سایت کتابخونه اش و موارد اون به این نکته پی خواهید برد.

پسند شده توسط mehrdadazary، maximus781، sarina99 و 10 کاربر دیگر

لینک به ارسال
  • 0

سلام

university of california berkeley   -   berkeley.edu

اولین دانشگاه با دسترسی مناسب بود که تا مدت ها اکانتش برام کار کرد.

پسند شده توسط sarina99، Cloudpusher، ashk و 9 کاربر دیگر

لینک به ارسال
  • 0

از دانشگاه های MIT و Stanford و Michigan و اینا که بگذریم به ویسکانسین-مدیسن چون زمینه ای که کار میکنم استاد های خفنی داره توش

wisc.edu 8->

به دانشگاه های آلبرتا و بریتیش کلمبیا و تورنتو هم یه کوچولو علاقه دارم چون برای رفتن به اون دانشگاه ها GRE لازم نیست! :>

پسند شده توسط Unknown، ashk، whisper sky و 10 کاربر دیگر

لینک به ارسال
  • 0

دانشگاه مورد علاقه من...

ضمن تشکر از سیمرغ عزیز، دوست خوبم بابت این تاپیک

دانشگاه مورد علاقه من، بیشتر به خاطرات من برمیگرده

یادمه اولین اکانتی که من ریپلای کردم سال 1385 بود در انجمن قدیمی و خاطره انگیز گیگاپیپر، که هنوز هم بعد این سالها سوخته این اکانت را نگه داشتم

این اکانت یک دانشگاه آفریقایی بود که مدیر محبوب گیگاپیپر   @};-   NYZ4LI   @};-  اون را توی بخش عمومی گذاشته بود

http://ezproxy.uwc.ac.za/
http://ezproxy.uwc.ac.za/login?url=http://www.sciencedirect.com/

2363520      /////////////////////////////       19820217
http://ezproxy.uwc.ac.za/logout

اون زمانها امتیازم کم بود و فقط اکانت های بخش عمومی را ریپلای میکردم :)]]

اولین اکانت آمریکایی که بدست آوردم و خیلی باهاش تجربه خوبی از نظر دسترسی داشتم. اکانت دانشگاه Wisconsin–Madison بود که یکی از مدیرای انجمن گیگاپیپر به نام کاربری    @};-   زاهد نسب   @};-  به یاد رحلت حضرت آیت الله بهجت توی سال 1388 توی بخش عمومی گذاشته بود. که هنوز چون برام خاطره انگیزه سوخته این اکانت را نگه داشتم

https://wiscvpn.doit.wisc.edu/+CSCOE+/logon.html

Hidden content
aeklein2 ///// Notsure!

یادش بخیر دوران خوبی بود...   @};- @};- @};-

ویرایش شده در توسط ذوالکفل
پسند شده توسط b4Ran، NYZ4LI، mohad و 13 کاربر دیگر

لینک به ارسال
  • 0

سلام و عرض ادب @};-

1.   اولین دانشگاهی بود که تونستم باهاش به دیتابیس ها دسترسی داشته باشم University of Auckland  - auckland.ac.nz

2. دسترسی بی نظیر و عالیش به اکثر دیتابیس ها.......Swiss Federal Institute of Technology in Zurich  -  ethz.ch

پسند شده توسط mohad، Unknown، NYZ4LI و 10 کاربر دیگر

لینک به ارسال
  • 0

با تشکر از سیمرغ عزیز

از 1385 میدونستم ایپی چیه ولی سایت 1390 اینا بود که فهمیدم ایپی دانشگاه چیه بعد از ایپی رفتم فروم های خارجی و تونستم با پخش ایپی امتیاز بگیرم و اکانت بخرم و تجربه کسب کنم راجع به اکانت ها .

اولین دانشگاه این بود wanfangdata.com.hk و parkland ولی دانشگاه های خوبی که داشتم که بقیه

جزو بهترین هایی که داشتم Calgary.ca بود که دیتابیسش خوب بود manchester.ac.uk خوب بود.

بهترین آیپی هم آیپی دانشگاه شریف بود که باز بود اون موقع سال 92 تا چندین ماه باز بود که باهاش دسترسی نامحدود داشتیم به civilica :x

پسند شده توسط sarina99، NYZ4LI، ashk و 9 کاربر دیگر

لینک به ارسال
  • 0
دانشگاه مورد علاقه‌ی من Maastricht هست چرا که اولین اکانتی بود که توی وی‌آر ریپلای کردم. دقیقاً یادم هست 300 امتیازی هم بود.

دومین دانشگاه مورد علاقه‌ی من دانشگاه کالیفرنیا برکلی هست، که استاد نیکتاز به من معرفی کردند. و با اون مقالات مورد نظرم رو پیدا کردم. بسیار دانشگاه شریف و عزیزی هست این برکلی.

www.berkeley.edu/

ممنون از سیمرغ عزیز بابت این پست و تشکر از استاد بزرگ ذوالکفل برای خاطره‌ی خوب  @};-  @};-  @};-

پسند شده توسط Unknown، mech2، salam21 و 11 کاربر دیگر

لینک به ارسال
  • 0

سلام

دانشگاه یورک کانادا

http://www.yorku.ca/index.html

اولین اکانت اوریجنالی که از این دانشگاه داشتم به حدود سال 1386 مربوط میشه با اینکه پسوردش رو ریسیت کردیم هنوز هم فعال هستش که بطور اشتراکی با یکی از دوستان هنوز هم ازش داریم استفاده میکنیم.

اولین پسورد MD که داشتم و باهاش خیلی خیلی سالو کردم

Jiao Tong University

http://lib.sjtu.edu.cn/   

اولین دسترسیم به ساینس فایندر از این دانشگاه بود 

http://www.wright.edu/

روزگاری روزگاری داشتیم        فارغ از رنج عنان روزگار

.....

پسند شده توسط سیمرغ، Unknown، Cloudpusher و 12 کاربر دیگر

لینک به ارسال
  • 0

سلام بر همه ی عزیزان

هر چند از اون روزهای قشنگ و طلایی سالو و رقابت با عزیزانمون در انجمن بسیار محبوب گیگاپیپر میگذره

اما

من هم مثل استاد بزرگوارم " @};- anamis1983 @};- اولین اکانت رو از دانشگاه یورک کانادا

http://www.yorku.ca/index.html

وبا لطف ایشون داشتم. خیلی از اون روزها فاصله گرفتم. 

یاد باد آن روزگاران یاد باد :)]] 

شاد، سلامت و افتخار افرین باشید ان شاءالله @};- 

پسند شده توسط salam21، ذوالکفل، mohad و 10 کاربر دیگر

لینک به ارسال
  • 0

سلام به دوستای خوبم

یکی از دانشگاه هایی که دوست دارم caltech.edu بود چون اکانتش زمان زیادی برام کار کرد و مهمتر از اون اوایل عضویتم رضای عزیز (unbongars) از امتیاز خودشون به راهنمایی جناب سفیر این دیتابیس برام ریپلای کردن. محبت دوستای خوبم بهترین خاطره است. @};-  @};-

پسند شده توسط maximus781، salam21، whisper sky و 7 کاربر دیگر

لینک به ارسال
  • 0

سلام

دانشگاه مورد علاقه من به خاطر اولین اکانتی که باهاش تونستم مقاله دانلود کنم دانشگاه برگن بود

Universitetet i Bergen -- uib.no

خیلی دوست دارم دوباره ازش پسوردی داشتم

HTTP pr*oxy : www-cache.uib.no // 129.177.30.18
Port : 81
us*er: ub
Pa*ss: merinfo

دو سه سالیه که سوخته

دانشگاه دیگه ای دوسش دارم دانشگاه کارولینسکای سوئد هست به خاطر دسترسی خوبش به بنتهام و ...، ki.se

دانشگاه بولونیا ایتالیا برای دسترسی به IHS و ایزو unibo.it

پسند شده توسط هامان، ذوالکفل، سیمرغ و 8 کاربر دیگر

لینک به ارسال
  • 0

دانشگاه مورد علاقه من ایالتی میشیگان هست:

Michigan State University - msu.edu

اولین دانشگاهی هست که تو بخش عمومی انجمن گیگا با 5 امتیاز ریپلای کردم (شخصی هم که اکانت رو قرار داده بود نام کاربری nazanin داشت، واقعا که انسان نازنینی بود چون بهترین دانشگاهها را از سایت های چینی میگرفت و با کمترین امتیاز در بخش های مختلف قرار میداد) با اینکه اکانت رو دوازده نفری ریپلای کرده بودیم بیشتر از یک سال فعال بود. اون موقع که برای دانلود مقالاتی مجبور میشدم به دانشگاه شریف برم و از کتابخونه اش ژورنال مورد نظرم رو پیدا کنم و بعد فتوکپی بگیرم (چون سایت دانشگاه شریف به تعداد زیادی از مقالات ساینس دایرکت آنلاین دسترسی نداشت) داشتن اکانت ایالتی میشیگان خیلی حس خوبی داشت. به یاد ایام ...

پسند شده توسط salam21، ذوالکفل، سیمرغ و 8 کاربر دیگر

لینک به ارسال
  • 0

درود بر شما اساتید

یکی از دانشگاه ای محبوبم پلی تکنیک هنگ کنگ بود که دسترسی های خاصی داشت که باقی دانشگاها نداشتن

دانشگاه فدرال زوریخ و برکلی و اوکیناوای ژاپن هم از دانشگاه های مورد علاقه بودن بخاطر دسترسی های فوق العادشون

یادش بخیر...

پسند شده توسط whisper sky، Unknown، سیمرغ و 8 کاربر دیگر

لینک به ارسال
  • 0

خب برنده مشخص شد فک کنم ، احتمال زیاد نفر اول برنده هست ، فردا جایزه بهش داده خواهد شد  :-  :))

پسند شده توسط ashk و whisper sky

لینک به ارسال
  • 0

سلام

اوایل هر دانشگاهی که به IEEE دسترسی داشت، از نگاه من بهترین دانشگاه بود. مخصوصا وقتی لوگو اون دانشگاه رو بالای IEEE میدیدم، کلی ذوق میکردم!

الان هر دانشگاهی که دسترسی های خاص داشته باشه

پسند شده توسط سیمرغ، salam21، ashk و 11 کاربر دیگر

لینک به ارسال
  • 0

سلام خدمت دوستان. یادمه به استانداردها خیلی علاقه داشتم. یه اکانت دانشگاه آلبرتا از جناب سفیر گرفتم. داخل که شدم رفتم سراغ IHS . کفم برید. یه عالمه استاندارد  API  و ASME .... کلی حال کردم. چند شب و روز پشت سر هم تا تونستم دانلود کردم.... . آخرش هم سوخت.  :)]] 

یه آیپی پورت هم از MIT داشتم که با proxy hunter گرفته بودمم خیلی خوب بود.

پسند شده توسط μοησεν، هامان، ashk و 7 کاربر دیگر

لینک به ارسال
  • 0

اولین پسوردی که داشتم حدود سال 88 دانشگاه ایالتی میشیگان هستش که یکی از دوستان بهم داده بود. بعدش چند تایی از این داشنگاه رو هم خودم پیدا کردم و فک می کردم همشون سوختن. چند ماه پیش امتحان کردم یکیشون هنوز سالم بود.

اکانت بعدی که خیلی ازش خوشم می اومد و میاد موناش هستش به دلیل دسترسی بی دردسرش.

و اما دانشگاهی که حس خوبی بهم میده UBC هستش هم به خاطر دسترسی و مهمتر از اون به خاطر طبیعت فوق العاده اش. هر وقت به UBC فکر می کنم خودمو بین این درختا و کوه ها می بینم و حس می کنم 8-> 8->

british-columbia-canada-nature_144245832

19-07-2009-04-Drinnon-Pass-Sunrise_730.j

پسند شده توسط ashk، μοησεν، Sherlock3010 و 5 کاربر دیگر

لینک به ارسال
  • 0

برا من خیلی از پسوردها و دوستان خاطره انگیز، محترم و فراموش نشدنی هستند از پسوردهای عمومی گرفته تا اون هایی که خاص بودن، اما بیشترین پسوردی که برام مفید بوده و ازش استفاده کردم تا اینجا برای دانشگاههای  زیر بوده. @};- 

Western Ontario- uwo.ca

Texas Austin - utexas.edu

پسند شده توسط هامان، maximus781، ashk و 3 کاربر دیگر

لینک به ارسال
  • 0

با سلام بر همه دوستان

اونایی که مثل من چند تا پیرهن بیشتر پاره کردن می دونن که از سال ها قبل تا پیش از شرایط تحریم، دسترسی دانشگاه های داخلی بد نبود یا بهتر بگم، امکان دسترسی از طرق مختلف به صورت رسمی  وجود داشت و فکر میکنم طراح تاپیک در طرح سؤال «دانشگاه مورد علاقه من ...» شرایط سال های اخیر رو مد نظر داشته. پس من هم با همین نگاه نظرم رو می گم:

دوستان به من خرده نگیرن. ممکنه شعاری به نظر بیاد یا مزاح یا اغراق، ولی حقیقت رو می گم ... دانشگاه مورد علاقه من انجمن WeAre بوده و هست چون زمینه بیشتر دسترسی ها، آموزش ها و انتقال تجربیات رو برای من فراهم کرده.

پسند شده توسط Unknown، Scholar، ashk و 6 کاربر دیگر

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.