• 0

دانشگاه مورد علاقه من...

سیمرغ

سوال

ارسال های توصیه شده

• 0

خب برنده مشخص شد فک کنم ، احتمال زیاد نفر اول برنده هست ، فردا جایزه بهش داده خواهد شد  :-  :))

لینک به دیدگاه
  • 0

اولین پسوردی که داشتم حدود سال 88 دانشگاه ایالتی میشیگان هستش که یکی از دوستان بهم داده بود. بعدش چند تایی از این داشنگاه رو هم خودم پیدا کردم و فک می کردم همشون سوختن. چند ماه پیش امتحان کردم یکیشون هنوز سالم بود.

اکانت بعدی که خیلی ازش خوشم می اومد و میاد موناش هستش به دلیل دسترسی بی دردسرش.

و اما دانشگاهی که حس خوبی بهم میده UBC هستش هم به خاطر دسترسی و مهمتر از اون به خاطر طبیعت فوق العاده اش. هر وقت به UBC فکر می کنم خودمو بین این درختا و کوه ها می بینم و حس می کنم 8-> 8->

british-columbia-canada-nature_144245832

19-07-2009-04-Drinnon-Pass-Sunrise_730.j

لینک به دیدگاه
  • 0

برا من خیلی از پسوردها و دوستان خاطره انگیز، محترم و فراموش نشدنی هستند از پسوردهای عمومی گرفته تا اون هایی که خاص بودن، اما بیشترین پسوردی که برام مفید بوده و ازش استفاده کردم تا اینجا برای دانشگاههای  زیر بوده. @};- 

Western Ontario- uwo.ca

Texas Austin - utexas.edu

لینک به دیدگاه
  • 0

با سلام بر همه دوستان

اونایی که مثل من چند تا پیرهن بیشتر پاره کردن می دونن که از سال ها قبل تا پیش از شرایط تحریم، دسترسی دانشگاه های داخلی بد نبود یا بهتر بگم، امکان دسترسی از طرق مختلف به صورت رسمی  وجود داشت و فکر میکنم طراح تاپیک در طرح سؤال «دانشگاه مورد علاقه من ...» شرایط سال های اخیر رو مد نظر داشته. پس من هم با همین نگاه نظرم رو می گم:

دوستان به من خرده نگیرن. ممکنه شعاری به نظر بیاد یا مزاح یا اغراق، ولی حقیقت رو می گم ... دانشگاه مورد علاقه من انجمن WeAre بوده و هست چون زمینه بیشتر دسترسی ها، آموزش ها و انتقال تجربیات رو برای من فراهم کرده.

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.