ایجاد گروه کاربری همکار تأمین مقالات، کتاب ها و استانداردها

ashk

ارسال های توصیه شده

با عرض سلام خدمت دوستان ومدیران محترم

از آنجا که رشد بیشتر بخش تأمین مقالات، کتاب ها و استانداردها مکمل کننده ی زحمات دوستان در حوزه تأمین اکانت است، پیشنهاد می نمایم گروه جدیدی در تیم مدیریتی تحت عنوان "گروه تأمین" ایجاد شود و به مقتضای نیازهای انجمن دسترسی به برخی اکانت ها برای این گروه از دوستان فراهم گردد، همچنین مزایایی نیز برای این گروه کاربری ایجاد گردد. 

بخش تأمین اکانت انجمن همواره مورد توجه بوده است و پیوستن گروه تأمین مقالات، کتابها و استانداردها به موفقیت بیشتر این بعد از ابعاد انجمن خواهد افزود. همانطور که می دانیم فعالیت در سایر حوزه های انجمن کمرنگ شده است و بسیاری از بخش ها پست جدیدی ارسال نشده است. بنابراین، حال که انجمن در یک بعد خود موفق عمل کرده است نیاز است تا آن بعد تقویت بیشتری گردد.

شایان ذکر است در حال حاضر در بخش درخواست 4 نفر از دوستان حضور دارند اما هدف از این تاپیک ایجاد گروه تأمین (مشابه همکار بخش پسورد با تعداد اعضای بیشتر) است. 

لطفا نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

با سپاس.

ویرایش شده توسط ashk
لینک به دیدگاه

سلام

من دقیقا هدف را نفهمیدم!

من فک کنم بحث پسورد با سالو فرق داره پسورد دست همه نیست با تلاش و وقت زیاد بدست میاد هرچند بعضی از درخواست هم وقت زیادی برای حل شدن میطلبه. اما مثلا هرکس یه مقاله معمولی از  ساینس دایرکت سالو کرده بشه همکار بخش تامین :-?

در ضمن به نظر بخش درخواست الان موفقه کمتر درخواستیه که سالو نشه!

اما خود من نظرم اینه که کسانی که اولین بار اقدام به سالو درخواستی میکنند هم تشویق بشند.

هر ماه بخش درخواست برای قدردانی از دوستان سالور هدایایی تقدیم میکنه که میتونید در بخش تشویق شدگان ببینید.

اگه پیشنهادی هر در زمینه هدایا دارید لطف کنید بفرمایید

ویرایش شده توسط salam21
لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.