درخواست اکانت IOP

ارسال های توصیه شده

با سلام و تبریک سال جدید و بهار طبیعت.

از دوستان و اساتید میخواستم بپرسم کسی اکانت IOP را داره یک روز در اختیارم بزاره. یه مقاله دارم که میخوام از supporting info که در سایت ارائه میشه استفاده کنم. اگر کمک کنید ممنون میشم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

نوروز شما هم پیروز

اگه یه مقاله میخواید در بخش درخواستی مقالات درخواست بدید تا دوستان برای شما دانلود کنند.  @};-

ممنونم از راهنمایی شما. نه مقاله نمیخوام. در تمامی دیتا بیس ها غیر از خود مقاله که بصورت pdf قابلیت دریافت داره، افزودنی های مقاله مثل تصاویر با کیفیت بالا، جداول و توضیحات مبسوط کار آزمایشگاهی (supporting info) بصورت جداگانه قابل دانلود کردن هست که تنها زمانی که دسترسی به اون دیتابیس وجود داره قابل دریافته. منم یه پسورد دانشگاه که دسترسی به این دیتابیس داشته باشه یا اکانت خود IOP را میخوام که مستقیما بتونم مقاله را با متعلقاتش دانلود کنم.

لینک به دیدگاه

ممنونم از راهنمایی شما. نه مقاله نمیخوام. در تمامی دیتا بیس ها غیر از خود مقاله که بصورت pdf قابلیت دریافت داره، افزودنی های مقاله مثل تصاویر با کیفیت بالا، جداول و توضیحات مبسوط کار آزمایشگاهی (supporting info) بصورت جداگانه قابل دانلود کردن هست که تنها زمانی که دسترسی به اون دیتابیس وجود داره قابل دریافته. منم یه پسورد دانشگاه که دسترسی به این دیتابیس داشته باشه یا اکانت خود IOP را میخوام که مستقیما بتونم مقاله را با متعلقاتش دانلود کنم.

بله دوست عزیز، شما Supplementary data ها رو نیاز دارید. مشکلی نداره. شما در توضیحات درخواستتون بنویسید که چه چیزی رو نیاز دارید و دوستان براتون دانلود میکنند. اگه یه مقاله هستش درخواست بدید بهتره.

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز، شما Supplementary data ها رو نیاز دارید. مشکلی نداره. شما در توضیحات درخواستتون بنویسید که چه چیزی رو نیاز دارید و دوستان براتون دانلود میکنند. اگه یه مقاله هستش درخواست بدید بهتره.

متاسفانه چندین پسورد داشتم که همه غیر فعال شده برای همین برای این دیتابیس خاص تاپیک زدم. در مجموع بسیار ممنونم از راهنمایی شما. @};-

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • WwW موضوع را قفل کرد
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.