پست های پیشنهاد شده

دوستان زیادی هر روز سوال می پرسند که

چطور پسوردهایی که تو فیلد مخفی هست را باید دید؟

و یا

چطور برای دیدن پسورد به تاپیک ها باید پاسخ داد؟

هر چد موضوع کاملا بدیهی است اما خدمت دوستان باید عرض شود که:

همونطور که ذکر شد، برای مشاهده پسوردهای درون فیلد مخفی باید پاسخی (Reply) به تاپیک داده شود این پاسخ هر چیزی می تونه باشه، با ارسال هر پاسخی، فیلد مخفی باز میشه، بعنوان مثال ما در تاپیک زیر قصد داریم پسورد مخفی را ببینیم:

1.png

برای ارسال پاسخ، بر روی گزینه «ارسال پاسخ» واقع در بالای تاپیک، گوشه چپ، کلیک کرده و پاسخی را بنویسید (هرچیزی)، مثل شکل زیر:

2.png

بعد از ارسال پاسخ، فیلد مخفی از حالت قرمز به حالت سبز رنگ در آمده و اطلاعات مخفی نمایان می شود:

3.png

ذکر چند نکته ضروری است:

1. در بعضی موارد تعداد پاسخ های داده شده به تاپیک زیاد است و شما بعد از ارسال پاسخ به آخرین صفحه هدایت می شوید، در چنین مواردی بعد از ارسال پاسخ، دوباره به صفحه اول تاپیک برگشته و خواهید دید که فیلد مخفی دیگر برای شما مخفی نیست!

2. در برخی موارد بدلیل تمرکز زیاد کاربران روی یک پسورد و برای جلوگیری از سوختن، اساتید تاپیک را قفل می کنند در چنین مواردی دیگر هیچ کاربری مجاز به ارسال پاسخ نخواهد بود و بالطبع هیچ کاربری جدیدی توانایی مشاهده پسورد را نخواهد داشت.

3. در بخش «پسوردهای قدرتمند» ارسال پاسخ تنها برای اعضا VIP مجاز است. بنابراین اگر شما از اعضا VIP نیستید، نمی توانید پاسخ ارسال کرده و نتیجتا نمی توانید پسورد را ببینید.

نکته) در هیچکدام از موارد فوق، هیچ امتیازی بابت پاسخ به تاپیک از شما کسر نخواهد شد اما شخص گذارنده تاپیک به ازای هر پاسخ به تاپیکش از طرف سیستم امتیاز مشخصی را کسب خواهد کرد.

4. پسوردهایی که در بخش «خرید و فروش پسورد» قرار دارند نیز با پاسخ قابل مشاهده خواهند بود. با این تفاوت که ریپلای در این بخش به میزان مشخص شده برای هر تاپیک، از امتیاز شما کسر و به شروع کننده تاپیک خواهد افزوده. بنابراین اگر امتیاز کافی ندارید و یا قصد صرف امتیاز برای مشاهده پسوردهای این بخش را ندارید، پاسخ ارسال نکنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال

بعضی از فیلد ها وقتی از حالت مخفی در میان . پورتی رو نشون میدن که من که از firefox استفاده میکنم براساس اون پورت firefox رو تنظیم میکنم بعد وارد زورنال میتونم بشم و مقاله خودمو پیدا میکنم اون سایت اجازه دانلود فایل رو بهم میده اما مشکل از اینجا شروع میشه که زمانی که دانلود منیجر باز میشه و میخواد دانلود کنه پیغام خطا میاد و دیگه نمیتونم دانلود کنم . آیا این به این معنی است که اون پورت سوخته است و دیگه نمیشه ازش استفاده کرد یا اینکه باید دانلود منیجر رو تنظیم کرد؟

لینک به ارسال

سلام.عید تون مبارک

این پیغام خود دانلود منیجر هستش و ربطی به سوختن یا سالم بودن آی پورت نداره.برخی سرورها به دانلود منیجر اجازه نمیدن که بهشون وصل بشن.شما باید دانلود منیجرتون رو موقع دانلود غیر فعال کنید برای این کار برین تو قسمت ستینگ دانلود منجر ببینین با نگه داشتن چه دکمه هایی می شه دانلود منیجر را غیر فعال کرد.معمولاً با دکمه شیفت یا آلت این کار صورت می گیره.به لینک زیر هم می تونین مراجعه کنید.

http://www.downloadmanager.ir/Faq/faq_settings.htm

لینک به ارسال

bahman عزیز خیلی ممنون از جوابتون . خودم هم یه راه دیگه پیدا کردم . تو تنضیمات دانلود منیجر یه بخش پروکسی داره که اگه پورت مورد نظر رو در اونجا هم وارد کنید میتونید با دانلود منیجر هم دانلود کنید همونطور که من دانلود کردم :)]]

لینک به ارسال

وقتی در بخش 200 امتیازیها می‌روم و به آنها پاسخ می‌دهم هیچ پیوندی نمی‌دهد بلکه فقط یک سری اعداد نشان داده می‌شود. لطفا کمی توضیح دهید ممنون

لینک به ارسال

دوست عزیز این اعداد آی پی و پورت هستن

برای راهنمایی بیشتر و نحوه ی استفاده از لینک زیر استفاده کنید

http://www.weare.ir/use-ip-port/

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.