• 0

نظر سنجی در مورد تغییر قالب انجمن

ashk

سوال

دوستان عزیز سلام
عرض ادب و احترام
از وقتی که قالب انجمن تغییر کرده است، تغییری در فعالیتم در انجمن نیز ایجاد شده است. به عبارتی نمی توانم با قالب جدید انجمن ارتباط برقرار کنم.
قالب جدید دارای معایبی است.
به عنوان مثال به یکی از معایب اشاره می کنم.
در بخش سفارش مقاله قبلا کادرهایی برای مشخص کردن نام نویسنده، سال و غیره وجود داشت، اما اکنون کادرها برداشته شده است.
دوستان عزیز لطفا اگر مشکلاتی در قالب جدید انجمن می بینید آن را مطرح نمایید.
سپاسگزارم.

لینک به دیدگاه

13 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0
در ۱ ساعت قبل، ashk گفته است :

دوستان عزیز سلام
عرض ادب و احترام
از وقتی که قالب انجمن تغییر کرده است، تغییری در فعالیتم در انجمن نیز ایجاد شده است. به عبارتی نمی توانم با قالب جدید انجمن ارتباط برقرار کنم.
قالب جدید دارای معایبی است.
به عنوان مثال به یکی از معایب اشاره می کنم.
در بخش سفارش مقاله قبلا کادرهایی برای مشخص کردن نام نویسنده، سال و غیره وجود داشت، اما اکنون کادرها برداشته شده است.
دوستان عزیز لطفا اگر مشکلاتی در قالب جدید انجمن می بینید آن را مطرح نمایید.
سپاسگزارم.

سلام

ممنون از توجهتون

موردی که فرمودید قابل اضافه شدن هست.

مشکلات دیگر اگر وارد هست بفرمایید

لینک به دیدگاه
  • 0

در کپی کردن لینک مقالات درخواستی به منظور تهیه ی آنها با مشکل مواجه می شوم، در بعضی درخواست ها امکان کپی یکباره ی لینک ها نیست.
قبلا می توانستیم گزینه ی open link in new tab  را در مرورگر بزنیم و به لینک مورد نظر برویم اما الان با مشکل مواجهیم و این مورد با راست کلیک فعال نمی شود.
مانند درخواست مقاله ی زیر:

لینک به دیدگاه
  • 0

تغییر قالب انجمن من حیث‎المجموع خیلی خوب بوده ولی به نظرم بهتر بود به جای این قسمت برترین مشارکت‎کنندگان و آخرین بروزرسانی‎های وضعیت که هیچ سودی برای کاربر نداره، همون بخش قبلی آخرین خرید و فروش‎ها و آخرین پسوردهای به اشتراک‎گذاری شده میومد. مخصوصاً اینکه الان تقریباً هویت برترین مشارکت‎کنندگان برای همه مشخص هست، و دیگر نیازی به بروزسانی لحظه‎ای این وضعیت نیست.

لینک به دیدگاه
  • 0

قسمت آخرین ارسال ها در قالب قبلی فضای محدودی را به خود اختصاص می داد که با قلم ریز این امکان را فراهم می کرد به یکباره تمام مطالب رصد شود، اما الان امکان رصد سریع تغییرات نیست و بایست با چرخش موس متوجه دامنه تغییرات شد.

ویرایش شده توسط ashk
لینک به دیدگاه
  • 0

بعضی از لینک ها یا doi مقالات معکوس درج می شود که شاید مربوط به اشکالاتی در copy و paste مطلب باشد که قبلا کمتر شاهد این اتفاق بودیم.
مانند doi در مورد زیر:

لینک به دیدگاه
  • 0
در 10 ساعت قبل، ashk گفته است :

برای گزارش پسورد ها یا آیپی های سوخته قبلا دکمه ی گزارش موجود بود.
لطفا این امکان را نیز اضافه نمایید.

جاش عوض شده و الان بالا هر تاپیک اونجا که نوشته شده: «ارسال شده در 8 ساعت قبل, گزارش دادن» قرار گرفته

در کپی کردن لینک مقالات درخواستی به منظور تهیه ی آنها با مشکل مواجه می شوم، در بعضی درخواست ها امکان کپی یکباره ی لینک ها نیست.
قبلا می توانستیم گزینه ی open link in new tab  را در مرورگر بزنیم و به لینک مورد نظر برویم اما الان با مشکل مواجهیم و این مورد با راست کلیک فعال نمی شود.
مانند درخواست مقاله ی زیر:

مربوط به انتقال از ایران پیپیر به اینجاست. و شخصی که لینک گذاشته. @niktaz69 عزیز بررسی می کنند. باید در تگ قرار بگیره. پایین تر بهش اشاره شده.

در 10 ساعت قبل، mehrdadazary گفته است :

تغییر قالب انجمن من حیث‎المجموع خیلی خوب بوده ولی به نظرم بهتر بود به جای این قسمت برترین مشارکت‎کنندگان و آخرین بروزرسانی‎های وضعیت که هیچ سودی برای کاربر نداره، همون بخش قبلی آخرین خرید و فروش‎ها و آخرین پسوردهای به اشتراک‎گذاری شده میومد. مخصوصاً اینکه الان تقریباً هویت برترین مشارکت‎کنندگان برای همه مشخص هست، و دیگر نیازی به بروزسانی لحظه‎ای این وضعیت نیست.

ابتدا به همین صورت بود. منتها خیلی شلوغ و سردرگم کننده برای کاربران تازه وارد بود که این حجم گوشه و کنار پسورد یعنی چی. ضمن اینکه تعداد ریپلای در انجمن زیاد هست اما تعداد ارسال تاپیک با دوره گردش یک روزه میشه همه تاپیک ها را داشت. حالا یه فکری به حالش میکنیم. چشم

قسمت آخرین ارسال ها در قالب قبلی فضای محدودی را به خود اختصاص می داد که با قلم ریز این امکان را فراهم می کرد به یکباره تمام مطالب رصد شود، اما الان امکان رصد سریع تغییرات نیست و بایست با چرخش موس متوجه دامنه تغییرات شد.

بررسی میشه

بعضی از لینک ها یا doi مقالات معکوس درج می شود که شاید مربوط به اشکالاتی در copy و paste مطلب باشد که قبلا کمتر شاهد این اتفاق بودیم.
مانند doi در مورد زیر:

@niktaz69 نیاز هست لینک های بازگشتی در تگ

<pre class="ipsCode">
10.2469/dig.v40.n1.26</pre>

قرار بگیرند اعم از لینک و doi و .... خروجی به این صورت میشه:

10.2469/dig.v40.n1.26

چشم. درست میشه این مورد. مربوط به کپی کاربر نیست بخاطر راست به چپ فارسی نسبت به انگلیسی هست.

در 9 ساعت قبل، ashk گفته است :

در بخش ورود به انجمن قبلا امکان ورود به صورت مخفی وجود داشت، در حالیکه چنین گزینه ای اخیرا ظاهر نمی شود.

شخصا غیرفعالش کردم. لازم هست همه بصورت آنلاین وارد بشند.

باز هم ممنون از دوستانی که وقت میزارید.

لینک به دیدگاه
  • 0

تغییرات در مجموع خوب هست.به نظرم لینک های مریوط به مدیران ؛همکاران بخش پسورد و...فعال شود.همچنین کتب درخواستی بخش رو میتوان در بخش اخرین حل شده ها با گذاشتن عکس صفحه اول کتاب لیست کرد.فکر کنم راهنمایی و کمک زیادی به کاربران خواهد کرد

لینک به دیدگاه
  • 0

در قالب جدید قسمتی تحت عنوان لغو پسندیدن وجود دارد. از آنجاییکه در قسمت برترین مشارکت کنندگان ممکن است رقابتی بین اعضاء پیش بیاید. با لغو پسندیدن رتبه ی فرد ممکن است مداوما تغییر یابد. WwW عزیز تا چند ساعت پیش 22 امتیاز داشتند اما هم اکنون 17 امتیاز دارند. به عبارتی 5 مورد لغو پسندیدن در مورد ایشان اتفاق افتاده است. این شرایط ممکن است جو ناسالم رقابتی ایجاد نماید. لطفا تمهیدی برای این قسمت اندیشیده شود. 

ویرایش شده توسط WwW
لینک به دیدگاه
  • 0

با سلام

با تشکر از ashk عزیز برای ایجاد این تاپیک، من هم شخصاً با قالب قبلی خیلی راحت بودم و هنوز نتونستم با قالب جدید کنار بیام با اینکه امکانات خیلی متنوع تری داره. البته فکر می کنم با گذشت زمان مشکل حل بشه، هم کاربرا بهش عادت می کنن و هم مدیر محترم نقاظ ضعف احتمالی رو رفع می کنن. قالب جدید یه قدری به نظر زمخت میاد که شاید با اضافه کردن یک بنر زیبا در بالا یا اصلاح رنگ بهتر بشه.

امکانی که به نظرم لازمه اضافه بشه، سفارشی (customized) کردن مطالب نوار سمت چپ صفحه نخست توسط خود کاربره، مثلاً من شخصاً فکر می کنم از «آخرین بروزرسانی های وضعیت» یا «برترین مشارکت کنندگان» مطالب مهمتری رو باید در صفحه نخست قرار داد؛ یا دست کم اینها رو می شه از نوار سمت چپ صفحه نخست به پایین صفحه با چینش افقی (مثل چه کسانی آنلاین هستند؟) منتقل کرد.

لینک به دیدگاه
  • 0

سلام

به مرور به موارد برطرف میشه

ضمن اینکه شما کاربر حرفه ای انجمن هستید و به بخش های مختلف واقفید

شرایط را برای یک کاربر که اولین بار از انجمن بازدید میکنه هم در نظر بگیرید

چشم موارد تا جایی که امکان داشته باشه لحاظ خواهد شد

لینک به دیدگاه
  • 0

در قالب قبلی، وقتی روی گروه های کاربری کلیک می شد، اعضای هر گروه به تفکیک قابل مشاهده بودند و لیستی از اعضاء نشان داده می شد. در حال حاضر امکان مشاهده ی این مورد در قالب جدید نیست.

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.