کدام دانشگاهها Sciencedirect زا به صورت سال پایین ساپورت میکنند؟

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان و اساتید گرامی

در صورتی که دانشگاههایی که Sciencedirect را به صورت سال پایین زیر 1980 ساپورت میکنند سراغ دارید لطفا درصورت امکان اینجا معرفی کنید

ممنونم!

لینک به دیدگاه

سلام. اومدم بگم خیلی از دانشگاها دیدم خب فایده ای نداره که :)]]

من این ده تا رو نام می برم براتون که اکثرا بالای 2800 ژورنال اشتراک دارن به علاوه backfile درصد بالایی از ژورنالها.

Aberdeen - Toronto - Mcgill - Alberta - UBC - Umich - Yale - UCSD - UCLA - UU.nl

لینک به دیدگاه

ببینین اعدادی که برای ساینس میدن گاهی اوقات تعداد ژورنالهایی هست که دانشگاه دسترسی داره (که این عدد معمولا کمتر از 3000 هست) گاهی اوقات هم مجموع ژورنال + کتاب + reference work و ... هست که دانشگاه دسترسی fulltext داره که این عدد میتونه خیلی بیشتر هم باشه.

الان مثلا عدد مجموع برای دانشگاه ابردین 9624، برای دانشگاه مک گیل 9541، تورنتو 8990، آلبرتا 5605 و ... هست.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام

من هم دلم میخواهد چند تا دانشگاه را نام ببرم که تو ژورنالهای مورد استفاده من ساینس دایرکت زیر 1980 را ساپورت میکنند

ncku - ncsu - msu - osu - mcmaster.ca - wur.nl - sub.su.se - cam.ac.uk - unimelb - utk

خوب خیالم راحت شد. یه چیز دیگه

من قبلا دانشگاههای

UBC - UCLA

را داشتم تا اونجا که یادمه این دانشگاهها زیر 1980 را ساپورت نمیکنند (حداقل در ژورنالهای مورد نیاز من از ساینس)

خوب حالا خیالم راحتتر شد

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

محتوای مخفی شده
شما قادر خواهید بود محتوای مخفی شده را مشاهده نمایید، در صورتی که 1 پاسخ در این موضوع ارسال نمایید.

لینک به دیدگاه
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.