برگزاری صندلی داغ(شماره 2)

mariya

دومین مهمان صندلی داغ  

31 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. دومین مهمان صندلی داغ؟؟

ارسال های توصیه شده

51189ca337fbb_14524png.jpg

سلامی دوباره به همه ی دوستان

با دومین تاپیک برگزاری صندلی داغ در خدمتتون هستیم،برگزاری مهمونی سری دوم هم تقریبا مثل سری قبل هستش،با این تفاوت که مثل سری اول منتظر مهمون نخواهیم ماند و راس ساعت مشخص شده دوستان عزیز شروع به پرسیدن سوالات خودشون خواهند کرد البته قابل ذکر هست که ما از مهمون صندلی داغ تقاضا خواهیم کرد که راس سر ساعت مشخص شده در روی صندلی خودش حضور داشته باشه ولی احیانا اگه کاری براشون پیش اومد و نتونستن سر ساعت به صندلی برسن من و شما ها سوالاتمونو تو تاپیک مهمون صندلی داغ قرار میدیم و منتظر میمونیم که مهمون صندلی تشریف بیارن و به سوالات پاسخ بدن

قبل از معرفی گزینه های پیشنهادی مهمون شماره دو،ازتون خواهشمندم که در هنگام برگزاری صندلی ها قوانین رو رعایت بفرمایید و از اینکه برخی از پستهای شما در حین برگزاری صندلی داغ حذف میشود از بنده دلخوری نداشته باشین،مطمئن باشین پستهای که مربوط به صندلی داغ هستن هرگز حذف نمی شوند مگر اینکه خلاف قوانین ذکر شده سوالی پرسیده بشه،ازتون تقاضا میکنم در نظر سنجی ما شرکت کنید و بفرمایید چه کسی مهمون بعدی صندلی ما باشه،شرکت در نظرسنجی به منزله این نیست که شما هم مهمون صندلی داغ ما خواهید بود،ما کاملا دموکرات برخورد میکنیم و هرکسی که تمایل به شرکت در نشستن رو صندلی رو نداره مجبور به دعوت کردنش نخواهیم بود،تعداد بازدیدکننده های این بخش خوشبختانه خیلی زیاد بود ما از همینجا از همه کسایی که حتی تو مهمونی ما شرکت نکردن و فقط بازدید کردند تشکرمیکنیم و اما گزینه های پیشنهادی دومین مهمون صندلی داغ به پیشنهاد آقا یونس،اولین مهمون صندلیمون قرار داده شده ازتون تقاضا میکنم رایتون رو به صورت پیام خصوصی یا پست برای بنده ارسال نکنید رای شما در همین تاپیک در قسمت نظرسنجی فوق قابل ثبت هست،در قسمت نظرسنجی فوق مهمونتون رو انتخاب بفرمایید.

با تشکر از همه ی شما دوستان عزیز

گزینه های پیشنهادی:

1.احسان

2.رامین

3.پاکزادمنش

4.راحله

هر کدوم از کاربرای فوق بیشترین رای رو بیارن بعنوان دومین مهمان صندلی داغ خواهند بود،پس لطفا در نظرسنجی ما شرکت کنید.

دومین صندلی ما روز پنجشنبه تاریخ 26 بهمن ماه راس ساعت 10 شب برگزار میشه،از شما دوستان خواهش میکنم که نظر بدن چه کسی رو بعنوان دومین مهمان دعوت کنیم.

لینک به دیدگاه

سلام

غیر از پاکزادمنش هیچ کس دیگه نمیتونه باشه :-

آخه چرا من این وسط چه کاره بیدمممممممممممم /:)

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.