• 0

نحوه به دست آوردن ایمیل دانشجویی با پسوند edu

rezabastani

سوال

سلام دوستان
همون طور که استحضار دارید اگر ایمیل دانشجویی با پسوند edu داشته باشید، خیلی فواید زیادی داره. من خودم برای کارای دانشگاهم چند تا کتاب آمریکایی لازم دارم و اون سایت انتشارات اگر ایمیل دانشجویی آمریکایی داشته باشی بهت یک دسترسی آزمایشی رایگان میده؛ اما متأسفانه هر چی اینترنت رو زیر و رو میکنم نمیتونم یک راهی پیدا کنم که ایمیل edu به دست بیارم. (البته گویا یک راهی از طریق کالجی تو کانادا بوده که ایمیل edu بگیری؛ اما دیگه کار نمیکنه)

از دوستان کسی اطلاع داره چه جوری میشه ایمیل edu گرفت تا از این طریق بتونیم دسترسی آزمایشی جور کنیم؟

پیشاپیش متشکر از جواب هاتون.

لینک به دیدگاه

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

برای اونجایی که اشتراک آزمایشی‌ش رو میخواستم ایمیل زدم و توضیح دادم که ما هم دانشجو هستیم و با برقراری اشتراک آزمایشی کار ما رو راه میندازی؛ اما متأسفانه آب پاکی رو ریخت روی دستم و این جواب رو داد:

Hello,

Unfortunately, it is only for .edu addresses. We have a 7-day return period on electronic items, so if the subscription is not what you want it to be once you’ve purchased it, you can definitely return it for a refund within the 7-day period.

Thanks!
Joelle
لینک به دیدگاه
  • 0
در 8 ساعت قبل، polland گفته است :

Hello ,,, which site offered that , proquest ?

Hi,

No, West Academic. Do you know how we can create a mail account with edu domain?

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.