دومین میهمان صندلی داغ (احسان)پنجشنبه 91/11/26

mariya

ارسال های توصیه شده

511d2c5f84e88_e.jpg

سلام به همگی،به صندلی داغ خوش اومدید

با دومین مهمونی صندلی داغ در خدمت شما دوستان هستیم....مهمونی امروز دیگه خیلی ویژه است،ارشدترین عضو سایت آقا احسان...قبل از شروع به پرسیدن سوالتتون،ازتون درخواست میکنم که قوانین رو رعایت کنید و سوالتتون رو چندتا چندتا در یه پست بپرسید که اینجا خیلی شلوغ نشه....

از همین الان هم شروع کنید....لطفاااااااااااااا

511d2cb703cee_20.jpg

لینک به دیدگاه

سوالای خودم

سلام آقا احسان،خوش اومدید من که خیلی خوشحالم شما رو صندلی نشستین شما چطور؟؟؟؟

از اینکه مدیر ارشد سایت هستین چه احساسی دارین؟؟

وقتی میاید ببینید سایتتون این همه کاربر داره و هر روز داره به تعداد کاربراش افزوده میشه،احساس غرور بهتون دس میده؟؟اگه آره اون لحظه به خودتون چی میگین؟اگه نه،انتظار دارین باور کنم؟؟؟

تو دفتر زندگی هر کسی سطر هایی وجود دارن که آدم دلش می خواد با یه پاک کن پاکشون کنه ، دوست داری اون پاک کن دست کی باشه ؟

خدا بهتون میگه امروز عزرائیل رفته مرخصی و تو باید جاش واستی .. و بهت یک فرمان میده ، باید جون یکی از بچه های فعال انجمن بگیری ،جون کی رو میگیری؟؟؟

کاملش کنید: اگه برگردم دو سال قبل......

هوارتا چندتاست؟؟

لینک به دیدگاه

باعرض سلام خدمت دوستان عزیز انشالله که سالم و سلامت باشین وتشکر وخداقوت ازمدیریت بخش ماریا خانم که به نحواحسن این بخش رامدیریت می کنند.

من سوالاتم رابه صورت کلی وفهرست وارمی پرسم.

-آیا به آرزوهای دوران کودکیتون دست پیدا کردین؟!

-اگه قرار باشه یک آرزوت براورده شه اون چیه؟

-آیا دروغ میگین؟!روزی چندبار؟!

-مرد خوب چه مردیه؟

-تاهل خوبه یا تجرد؟

-نظرت راجع به عشق زمینی چیه؟

-دوستیه دخترا پایدارتره یا پسرا؟

-نظرت راجع به جمله ی علم بهتر است یا ثروت چیه؟کدوم درست تره؟

-بهترین خاطرت چی بوده؟

-بدترین خاطرت چی بوده؟

-تا حالا رکب خوردی از پسر؟از دختر چطور؟

-به نظرت دوست خوب از کجا باید شناخت؟

-اگه کسی بدترین کار ممکن در حقت کنه عکس العملت چیه؟

- عجیب ترین چیزی که تو زندگی شنیدی چی بود؟

-بزرگترین هدفت تو زندگی چیه؟

-اگه بفهمی یکی بهتون دروغ گفته چه برخوردی باهاش داری؟ اگه دروغش خیلی بزرگ باشه؟ و اون شخص خیلی براتون عزیز باشه یا روش حساب جداگانه ای باز کرده باشی چی؟

- تا حالا شده با گفتن کلمه ی "نه" مشکل پیدا کنی و مجبورشی یه کاری رو که دوست نداری انجام بدی؟

- قوانینی تو زندگیت داری که بهش پایبند باشی؟ چه قوانینی؟ چقدر بهشون پایبندی؟

- از احسان راضی هستی؟

- چقد با خودت دعوات میشه؟ تا حالا با خودت قهر کردی؟ چرا؟

- با دیگران چی؟ آخرین دعوایی که با دیگران کردی کی بود؟ چرا؟

-خرافات از نظر شما چیست؟

مثلا اسپند دود کردن برای جلوگیری از چشم زخم.قدیمیا به این قضیه اعتقاد دارن که فلانی را چشم زدند جمله درستیه و واقعی است اما یه مدت گفته شد که نه این قیضیه حقیقت نداره و خرافاته اما الان هم از نظر علمی هم از نظر متافیزیکی این قضیه ثابت شده است و خرافات محسوب نمیشه.

حالا به نظر شما چه جورمیشه تشخیص داد که فلان کار یا فلان جمله خرافات هست یا اینکه ما از نظر علمی بهش نرسیدیم؟

-شعارت تو زندگی چیه؟

-وقتی میزنی به سیم آخر چی میگی؟

-اگه یکی دوست داشته باشه ولی تو اونو دوست نداشته باشی چیکار میکنی؟(توضیح کامل دهید)

- احسان کیه؟

لینک به دیدگاه

عرض ادب خدمت همه دوستانی که حضور دارند... اینترنت من کمی مشکل داره و ممکن قطع وصل شم، پیشاپیش عذرخواهی میکنم.

سوالای خودم

سلام آقا احسان،خوش اومدید من که خیلی خوشحالم شما رو صندلی نشستین شما چطور؟؟؟؟

از اینکه مدیر ارشد سایت هستین چه احساسی دارین؟؟

وقتی میاید ببینید سایتتون این همه کاربر داره و هر روز داره به تعداد کاربراش افزوده میشه،احساس غرور بهتون دس میده؟؟اگه آره اون لحظه به خودتون چی میگین؟اگه نه،انتظار دارین باور کنم؟؟؟

تو دفتر زندگی هر کسی سطر هایی وجود دارن که آدم دلش می خواد با یه پاک کن پاکشون کنه ، دوست داری اون پاک کن دست کی باشه ؟

خدا بهتون میگه امروز عزرائیل رفته مرخصی و تو باید جاش واستی .. و بهت یک فرمان میده ، باید جون یکی از بچه های فعال انجمن بگیری ،جون کی رو میگیری؟؟؟

کاملش کنید: اگه برگردم دو سال قبل......

هوارتا چندتاست؟؟

من در سایت WeAre.ir بخاطر عشق و علاقه، مطلب می نویسم. اما اینجا کمی متفاوت تره و در یک کلام انجمن آسایش را از ما گرفته!! انجمن هنوز خیلی ضعیفه و این تعداد بازدید و کاربر شاید برای حال حاضر خوب باشه اما چیزی نیست که غرور آفرین باشه. اما دوست های خوب چرا...

چه سوالای سختی هم پرسیدی ها... والا پاک کن.............. چیزی نیست که بخوام پاک کنم، اگر قرار بوده به جایی برسم و نرسیدم، الان تلاش میکنم تا برسم، اما من تنبل تر از این حرفا هستم.

جون حاج علی را می گیرم (اراکل) (حکایت همون اگر با من نبودش هیچ میلی... چرا ..)

اگر برگردم دو سال قبل دقیقا همین راهی که رفتم را میرفتم. اما با ترس کمتری...

هوارتا کلی ـه... دقیقا نمی دونم چقدر

لینک به دیدگاه

دوستان سوالاتتنو بپرسین لطفاااااااااااااا *-:)

سوالاتتون رو نهایتا در یک یا دو پست بزارید،که آقا احسان هم راحتر جواب بدن! *-:)

لینک به دیدگاه

سلام اقا احسان

اقا احسان بچه کجایی؟

نظرت راجع به کرمانی ها چیه؟

اقا احسان نظرت چیه سایت رو هک کنیم؟ موافقی؟

:>

یک سوال مهم کادوی روز ولنتاینت چی بود؟

لینک به دیدگاه

سری دوم سوالام

؟؟

به نظرتون سه تا از بهترین کارای که یه انسان میتونه انجام بده چیه ؟

نظرت در مورد خواستگاری خانمها از آقایون چیه؟ چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

تا به حال ضایع شدین؟اگه آره چطوری؟کجا؟

فرض کن آینده است و الان همه چیز عالی و روبراهه ، الان دامادت رو بیشتر دوست داری یا عروست رو؟

تا حالا بیف استروگانف خوردی؟اگه آره، چندبار؟ چه مزه ای میده؟ اگه نه،چرا نخوردی آخه؟

اهل کل کل هستید؟چرا؟

سال دیگه،همین موقع فک می کنید در چه حالی هستید؟

نظرشما راجع به تبعيض بين زن و مرد چيه؟

یه جوک خیلی توپ و باحال برامو ن تعریف میکنید؟

اگه یه روز مجبور بشی بین عشق و خانواده ات یکی رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب میکنی؟

به نظرت پراید خوبه یا زانتیا؟؟

لباس مارک می پوشی؟اگه آره چه مارکی؟اگه نه چرا نه آخه؟

لطفا با خوندن این کلمات اولین برداشت ذهنیتون رو بنویسین.

بی وفائی:

بد قولی:

بدگویی:

بدزبانی:

برداشت بد:

بد ذاتی:

بد نامی

آقا یونس منو نصحیت نکرد،شما یه نصحیتی بکن؟

لینک به دیدگاه

سلام احسان جان. منم به نوبه خودم از شما که زحمت نشستن روی صندلی داغ رو بر دوش گرفتین و از ماریا خانم که زحمت مدیریت رو عهده دارن تشکر می کنم. چند تا سوال مفهومی:

1. اگه یک هفته اینترنت نداشته باشی چه کار می کنی؟

2. اگه یه روز از خواب پاشی و ببینی فروم هک شده چه حسی بهت دست می ده؟

3. وقتی که همسن این کوچولویی که در آواتارت هست بودی فک می کردی به این سن برسی چه کاره می شی؟

4. این جمله رو کامل کن: دوست داشتم یک دست نداشتم ولی ......

امروز یکی از بچه ها این معمای قدیمی رو برای من دوباره طرح کرد، منم از تو می پرسم می خوام یک راه حل جدید ارائه بدی: چه طور می شه پنج تا فیلو تو یک فولکس جا داد؟

پاینده باشی @};-

لینک به دیدگاه

باعرض سلام خدمت دوستان عزیز انشالله که سالم و سلامت باشین وتشکر وخداقوت ازمدیریت بخش ماریا خانم که به نحواحسن این بخش رامدیریت می کنند.

من سوالاتم رابه صورت کلی وفهرست وارمی پرسم.

-آیا به آرزوهای دوران کودکیتون دست پیدا کردین؟!

-اگه قرار باشه یک آرزوت براورده شه اون چیه؟

-آیا دروغ میگین؟!روزی چندبار؟!

-مرد خوب چه مردیه؟

-تاهل خوبه یا تجرد؟

-نظرت راجع به عشق زمینی چیه؟

-دوستیه دخترا پایدارتره یا پسرا؟

-نظرت راجع به جمله ی علم بهتر است یا ثروت چیه؟کدوم درست تره؟

-بهترین خاطرت چی بوده؟

-بدترین خاطرت چی بوده؟

-تا حالا رکب خوردی از پسر؟از دختر چطور؟

-به نظرت دوست خوب از کجا باید شناخت؟

-اگه کسی بدترین کار ممکن در حقت کنه عکس العملت چیه؟

- عجیب ترین چیزی که تو زندگی شنیدی چی بود؟

-بزرگترین هدفت تو زندگی چیه؟

-اگه بفهمی یکی بهتون دروغ گفته چه برخوردی باهاش داری؟ اگه دروغش خیلی بزرگ باشه؟ و اون شخص خیلی براتون عزیز باشه یا روش حساب جداگانه ای باز کرده باشی چی؟

- تا حالا شده با گفتن کلمه ی "نه" مشکل پیدا کنی و مجبورشی یه کاری رو که دوست نداری انجام بدی؟

- قوانینی تو زندگیت داری که بهش پایبند باشی؟ چه قوانینی؟ چقدر بهشون پایبندی؟

- از احسان راضی هستی؟

- چقد با خودت دعوات میشه؟ تا حالا با خودت قهر کردی؟ چرا؟

- با دیگران چی؟ آخرین دعوایی که با دیگران کردی کی بود؟ چرا؟

-خرافات از نظر شما چیست؟

مثلا اسپند دود کردن برای جلوگیری از چشم زخم.قدیمیا به این قضیه اعتقاد دارن که فلانی را چشم زدند جمله درستیه و واقعی است اما یه مدت گفته شد که نه این قیضیه حقیقت نداره و خرافاته اما الان هم از نظر علمی هم از نظر متافیزیکی این قضیه ثابت شده است و خرافات محسوب نمیشه.

حالا به نظر شما چه جورمیشه تشخیص داد که فلان کار یا فلان جمله خرافات هست یا اینکه ما از نظر علمی بهش نرسیدیم؟

-شعارت تو زندگی چیه؟

-وقتی میزنی به سیم آخر چی میگی؟

-اگه یکی دوست داشته باشه ولی تو اونو دوست نداشته باشی چیکار میکنی؟(توضیح کامل دهید)

- احسان کیه؟

نه، می خواستم جادوگری کنم... هنوز یاد نگرفتم. بخصوص پرواز

یک آرزو: نمیشه سلامتی آرزو کرد چون آخرش مشکل دار میشه، آرزو می کنم یه پول خوبی بود یه کارای خوبی باهاش بکنم البته با 1000 تومن آخرش.

دروغ: خیلی کم. من راستشو معمولا میگم. مگر اینکه کار دولتی باشه. خیلی برام مهمه بقیه ازم دلگیر نباشن اما وقتی راستشو میگم اصلا برام مهم نیست ناراحت بشن.

مرد خوب: مرد خوب کسی هست که با تمام خلاف هایی که می کنه کلی معرفت داشته باشه. مرد باید با معرفت باشه. بشه روش حساب کرد.

100 درصد تاهل

عشق زمینی و هوایی نداره، حد دوست داشتن در بی نهایت به سمت عشق میل می کنه!

برای من دوست پسر... وان هاندرد پرسنت

در برآورد کلی، ثروت بهتر از علمه...

بهترین خاطره: من خیلی خانواده دوست هستم. وقتی تو خونه نشستم و می بینم باباهه با همه شوخی می کنه بقیه از ته دل می خندن کیف می کنم. هر موقع به لحظات شیرین زندگی می خوام فکر کنم همینها میاد تو ذهنم.

بدترین خاطره: خیلی زیاده، شخصیه، اما امروز که داشتم غذا بچه ها را میاوردم اتاق، یه دختره گوشه خیابون بود معصومانه داشت به غذا نگاه می کرد، من ردشدم اومدم، ولی هنوز که هنوزه تو ذهنم مونده، چرا غذا را بهش ندادم...

رکب: تا دلت بخواد انواع و اقسام کلاه ها و در رنگ بندی های مختلف.

دوست خوب: معرفتش بیش از منه. هنوز هستند کسایی که مصلحت دوستاشون را به مصلحت خودشون ترجیح میدن

بدترین کار در حق من: میفته تو تسبیح! بستگی داره کی باشه چی باشه کجا باشه. من متخصص اذیت کردن بصورت غیرمستقیم هستم!

بقیه اش را هم دارم مینویسم....

لینک به دیدگاه

سلام بر همگی و خسته نباشی به mariya خانوم به خاطر زحمت فراوانی که میکشن :)

سلام احسان جان

1-اول بار چطور فکر زدن و درست کردن این سایت افتادی؟( ایده یا سوژه)

2-چند سالته ؟ :)

3-تا حالا شده از یکی تو این انجمن بدت بیاد؟؟ اگه آره چیکار کردی ؟

4- تا حالا از دست من عصبانی شدی ؟

5-تو زندگی چطور آدمی هستی ؟ بد اخلاق ، خوش اخلاق ، خسیس .....

6- از همه بیشتر با چه هدفی این سایتو درست کردی ؟

7- دوست داشتی الان جای کی و کجا میبودی ؟

فعلا اینا رو داشته باش تا بعد :)

لینک به دیدگاه

آقا قبول نیست این آقا رامین همه رو پرسیده ما چی بپرسیم دیگه :-?:(]]

1- از اسمتون خشتون میاد ؟ ( بعضیا دوست دارن یه اسم دیگه می داشتن)

2- اگه دوباره انتخاب رشته می کردین همین رشته رو میزدین ؟ ( خیلیا همینطوری انتخاب رشته میکنن از کار آینده رشتشون اطلاعی ندارن و بعد پشیمون میشن)

3- ایران خوبه یا خارج برا زندگی ؟

4- ادامه تحصیل تا کجاش خوبه؟ چه مقطعی ؟

فعلا همینا یادم بود

مرسی

آها

یکی دیگه

5- تا چه حد به قول و قرار اهمیت میدین؟ اینکه سر وقت برسین به قرار یا کاری که قول دادین انجام بدین رو چقد بهش عمل می کنین؟

لینک به دیدگاه

بزرگترین آرزوم: باغ لیمو، زن خوب، 2 بچه، نه 3 تا و...

اگر کسی رکب بزنه و حخیلی خوب حالمو بگیره متعاقبا جبران میشه :) معملا گذرشون زیاد به من میفته... البته تهش باز آدم دلش راضی نمیشه... حال ببینیم چی پیش میاد دیگه :)

اصلا بزرگترین مشکل من در زندگی همین کلمه نه هست.

قوانین: من فقط جایی که پای خونوادم در میون باشه اذیت میشم. بقیه چیزا اصلا و ابدا... خودشون درست میشن. معمولا خیلی در قید و بند هیچی نیستم! مامانه هم از این اخلاقم خیلی شاکیه همیشه.

احسان بچه بدی نیست، معرفت سرش میشه!

یبار بچگی با دایی قهر کردم بعد از اون همیشه هرجا مینشست مسخره ام می کرد دیگه بعد از اون با احد الناسی قهر نکردم.

من خیلی دعوا کردم همش هم به دوران راهنمایی بر می گرده. بعد از اون دیگه نه...

من اصلا خرافات را قبول ندارم. هر چیزی باید دلیل علمی داشته باشه. اگر چیزی هم بنظر علمی بیاد ولی دلیلی براش نباشه باز هم جز خرافاته تا دلیلش معلوم بشه. در این مورد خیلی جای بحث هست در حوصله این بحث نمی گنجه.

شعر بزرگی دارم من ولی چون بی ادبیه نمیشه اینجا گفت. ولی تو دانشگاه جمله من معروفه!!! البته بین پسرا

من فقط یکبار زدم به سیم اخر و اونم سر مامانه الکی داد زدم (بچگی، جهالت، حماقت، خاک بر سرم) از اون به بعد دیگه یادم نمیاد

دوست نداشته باشم: یکی دو مورد بوده و متاسفانه اینقدر اذیتش کردم تا رفت!!!!!!!!! اینم یکی از اون عذاب وجدان های همیشگی است.

من نمی دونم احسان دقیقا کیه یا چیه، فقط میدونم قلبش از عشق شما سرشاره!.

لینک به دیدگاه

سلام اقا احسان

اقا احسان بچه کجایی؟

نظرت راجع به کرمانی ها چیه؟

اقا احسان نظرت چیه سایت رو هک کنیم؟ موافقی؟

:>

یک سوال مهم کادوی روز ولنتاینت چی بود؟

سلام از ماست

من شیرازیم

کرمان شهر خوبیه. من خیلی شهرها بودم اینجا واقعا خوبه.

من از چلنج خوشم میاد. این مثل اینه که شما ماشین داشته باشی و نخوای هیچ وقت پنچر بشه، باید بدونی که یه روز پنچر میشه، پس باید لاستیک یدک داشته باشی یا پنچرگیری یاد بگیری.

کسی نبوده که به ما کادو بده!

لینک به دیدگاه

سلام بر همگی و خسته نباشی به mariya خانوم به خاطر زحمت فراوانی که میکشن :)

سلام احسان جان

1-اول بار چطور فکر زدن و درست کردن این سایت افتادی؟( ایده یا سوژه)

2-چند سالته ؟ :)

3-تا حالا شده از یکی تو این انجمن بدت بیاد؟؟ اگه آره چیکار کردی ؟

4- تا حالا از دست من عصبانی شدی ؟

5-تو زندگی چطور آدمی هستی ؟ بد اخلاق ، خوش اخلاق ، خسیس .....

6- از همه بیشتر با چه هدفی این سایتو درست کردی ؟

7- دوست داشتی الان جای کی و کجا میبودی ؟

فعلا اینا رو داشته باش تا بعد :)

سلام.

1.ما تو سایت اصلی پسورد دانشگاه ها را میذاشتیم اما چون خیلی پیجه سنگین شده بود (اون موقع آقا یونس و مصطفی هم بودند و به بچه ها کمک می کردند) تصمیم گرفتیم یه فروم برای این کار بزنیم. والبته تصمیمات اساسی و تاثیر افزایش لینک در بهبود رنگ دامین اصلی نیز بی دلیل نبوده.

2. من متولد 64 ام... خودتون حساب کنید:)

3. بدم بیاد.... آره یکی بود.. بعد از عضویت تو انجمن از طریق ایمیل صحبت هایی می کرد و کلا تو مخ بود دیگه! سریع بنش کردم. این تنها موردی بود که از دست کسی ناراحت شدم و بدلیل شخصی بنش کردم.

4. هنوز نه!!!! @};-

5. من همیش هنیشم بازم. کلا وقت نوشته های منو می خونید با خنده بخونید! به شدت ولخرج. همونطور که خساست باعث رنجش اطرافیان مبشه این مورد هم نتیجه یکسان داره. آدم باید متعادل باشه.

6. عشق! بخدا... اگر کسی دستش تو کاره می دونی وبمستری تو ایران پولی نداره که بخوای بعنوان شغل بهش نگاه کنی. هزینه های خودش در بیاره باید کلاه را بندازی هوا که مجبور نیستی خرجش کنی.

7. نمی خوام جای کسی باشم فقط می خوام ماشین فلانی، پول فلانی (شخص کناری فلانی قبلی) و ... را داشته باشم!

لینک به دیدگاه

آقا قبول نیست این آقا رامین همه رو پرسیده ما چی بپرسیم دیگه :-?:(]]

1- از اسمتون خشتون میاد ؟ ( بعضیا دوست دارن یه اسم دیگه می داشتن)

2- اگه دوباره انتخاب رشته می کردین همین رشته رو میزدین ؟ ( خیلیا همینطوری انتخاب رشته میکنن از کار آینده رشتشون اطلاعی ندارن و بعد پشیمون میشن)

3- ایران خوبه یا خارج برا زندگی ؟

4- ادامه تحصیل تا کجاش خوبه؟ چه مقطعی ؟

فعلا همینا یادم بود

مرسی

آها

یکی دیگه

5- تا چه حد به قول و قرار اهمیت میدین؟ اینکه سر وقت برسین به قرار یا کاری که قول دادین انجام بدین رو چقد بهش عمل می کنین؟

1. آره، بدکش نیست خدایی. ولی اگر عربی نبود بهتر بود.

2. من شاگرد جوشکار بودم، رفتیم یه امتحان دادیم، داداشه انتخاب واحد کرد رفتیم دانشگاه... بعدش هم همیجور الکی شدیم ارشد (خدایی نفهمیدم چی شد). در صحت این مدعا همین بس که پدر نیز بعد از قبولی حقیر قصد ارشد کرده بود!

من به شدت به گرافیک و کارهای هنری علاقمند هستم. کاش رفته بودم رشته کامپیوتر و یا گرفیک

3. هرجا خانواده باشه. همه خانواده. اگر همگی در خارج بودیم بهتر بود. ولی اینجا هم خیلی دوست دارم. اخیرا یه خورده زندگی سخت تر شده. حالا تا فردا ببینیم چی پیش یاد!

4. بچه های مهندسی، مثل حقیر، من ترجیح میدم تا ارشد بخونم، برم سر کار، اگر حسش بود یه نیمچه دکترا هم برای کلاسش بگیریم!

5. با کوچکترین احساسی میزنم زیر همه قول و قرارهام. اصولا اگر حسش نبود هیچ کاری را انجام نمیدم

لینک به دیدگاه

سوال آقا سید ،خواستن ازتون بپرسم

سال 88 به کی رای دادین؟مهندس یا دکتر؟

لینک به دیدگاه

سلام احسان جان. منم به نوبه خودم از شما که زحمت نشستن روی صندلی داغ رو بر دوش گرفتین و از ماریا خانم که زحمت مدیریت رو عهده دارن تشکر می کنم. چند تا سوال مفهومی:

1. اگه یک هفته اینترنت نداشته باشی چه کار می کنی؟

2. اگه یه روز از خواب پاشی و ببینی فروم هک شده چه حسی بهت دست می ده؟

3. وقتی که همسن این کوچولویی که در آواتارت هست بودی فک می کردی به این سن برسی چه کاره می شی؟

4. این جمله رو کامل کن: دوست داشتم یک دست نداشتم ولی ......

امروز یکی از بچه ها این معمای قدیمی رو برای من دوباره طرح کرد، منم از تو می پرسم می خوام یک راه حل جدید ارائه بدی: چه طور می شه پنج تا فیلو تو یک فولکس جا داد؟

پاینده باشی @};-

سلام.

1. خدا اون روز را نیاره. میشینم بقیه سریالام را می بینم

2. درستش می کنم. کلش را هم بپوکونن بکاپ ریستور می کنی میشه مث روز اول!

3. چیکاره؟ والا من اینقدر حافظه ام ضعیفه که بخدا یاد نمیارم اصلا بچگیم چی می خواستم (بخدا جدی میگم). کلا این حافظه شده بلای جوون ما و سوژه خنده بچه ها. یه لقبی هم دادن به ما که نمیگم.

4. دوست داشتم یک دست نداشتم ولی ولم میکردن برم شام. همشو خوردن!

5. نمیشه!

لینک به دیدگاه

ممنون از جوابهات

بزرگترین سوتیت که تو زندگیت دادی چی بوده ؟

تا حالا تو درسی در دوران تحصیلی افتادی ؟

بچه درس خونی یا بودی؟

تقلب کردی تا حالا ت درس یا امتحانی ؟

تا حالا از استادی نمره خواستی ؟ و یا دعوات بشه باهاش؟

عاشق شدن خوبه یا دوس داشتن ؟ با ذکر دلیل؟ حسشو تجربه کردی ؟

لینک به دیدگاه

سری دوم سوالام

؟؟

به نظرتون سه تا از بهترین کارای که یه انسان میتونه انجام بده چیه ؟

نظرت در مورد خواستگاری خانمها از آقایون چیه؟ چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

تا به حال ضایع شدین؟اگه آره چطوری؟کجا؟

فرض کن آینده است و الان همه چیز عالی و روبراهه ، الان دامادت رو بیشتر دوست داری یا عروست رو؟

تا حالا بیف استروگانف خوردی؟اگه آره، چندبار؟ چه مزه ای میده؟ اگه نه،چرا نخوردی آخه؟

اهل کل کل هستید؟چرا؟

سال دیگه،همین موقع فک می کنید در چه حالی هستید؟

نظرشما راجع به تبعيض بين زن و مرد چيه؟

یه جوک خیلی توپ و باحال برامو ن تعریف میکنید؟

اگه یه روز مجبور بشی بین عشق و خانواده ات یکی رو انتخاب کنی کدوم رو انتخاب میکنی؟

به نظرت پراید خوبه یا زانتیا؟؟

لباس مارک می پوشی؟اگه آره چه مارکی؟اگه نه چرا نه آخه؟

لطفا با خوندن این کلمات اولین برداشت ذهنیتون رو بنویسین.

بی وفائی:

بد قولی:

بدگویی:

بدزبانی:

برداشت بد:

بد ذاتی:

بد نامی

آقا یونس منو نصحیت نکرد،شما یه نصحیتی بکن؟

3 کار خوب: کتاب خوندن، تماشای سریال، گشت و گذار و تفریح

خواستگاری خانم ها: مخالف، بعنوان کسی که تجربه ای در این زمینه داشته بپذیرید.

از تخصص های من ضایع شدن هست. همیشه با یه خنده حلش می کنیم.

100 درصد عروسم را... دوماده دستم برسه یه کتکی اش هم میزنه، فقط بخاطر دخترم هست که کاریش ندارما، والا!

من تا قبل از این هم فقط شنیده بودم. الان نوشته اش را دیدم. همینطور پیش بره یه روزی هم میخوریم

آره کل کل می کنم. زیاد

فک کنم تو باغ لیموم باشم دیگه!

تبعیض: دیشب کاملا در مورد این بحث کردیم، نتیجه این شد که مردها یه سری برتری هایی نسبت به زن ها دارند و زن ها هم در موارد دیگه ای برتری دارند. اما تو جامعه اجتماعی کنونی (از ابتدای تاریخ تاکنون) برتری های مرد نمود بیشتری در جامعه دارد، بعبارت دیگر برتری های مرد تو این جامعه کاربرد بیشتری داره شاید این مورد باعث این امر شده باشه.

جوک: دارن غذا می خورن، یه خورده برا من نگه داشتند، الان ژیار اومد همشو خورد... من: :-t ژیار: :- بغل دستی ژیار: :))

جورش می کنم. نمی ذارم به اونجا برسه

پراید بهتره، زانتیا قطعاتش گرونه

نصف لباس های من مال داداشمه، نیست ازش بپرسم مارکه یا نه، اینجوری که اینا پاره میشن فک نکنم.

نصیحت: تو جامعه زندگی کن، اخلاق گرگ ها را یاد بگیر، فقط یاد بگیر...

لینک به دیدگاه

سوال آقا سید ،خواستن ازتون بپرسم

سال 88 به کی رای دادین؟مهندس یا دکتر؟

دکتر نبود

ممنون از جوابهات

بزرگترین سوتیت که تو زندگیت دادی چی بوده ؟

تا حالا تو درسی در دوران تحصیلی افتادی ؟

بچه درس خونی یا بودی؟

تقلب کردی تا حالا ت درس یا امتحانی ؟

تا حالا از استادی نمره خواستی ؟ و یا دعوات بشه باهاش؟

عاشق شدن خوبه یا دوس داشتن ؟ با ذکر دلیل؟ حسشو تجربه کردی ؟

سوتی: زیاد بودند، منتها همون مسئله حافظه فعلا یادم نمیاد بعدا جواب میدم، باید فکر کنم

دو درس تاحالا افتادم، دو بار هم مشروط :) (البته یه بارش شرط بندی بود)

تقلب: یکی از امتحان هایی که افتادم همونی بود که تقلب نکردم. استاده صندلیش را گذاشت پیشم و نشسته بود اونجا...

نه من عاشق نشدم، نمی دونم چجوریه، اما داداشه را که نگاه می کنم میبینم این عشق هم چیز توپیه!

لینک به دیدگاه

سلام آقا احسان

من به همین یه سوال اکتفا میکنم

کادو ولنتاین چی گرفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :>اگه نگرفتی چی دوست داشتی بگیری ؟

لینک به دیدگاه

ضمن عرض سلام و خسته نباشید و همچنین تبریک به داداش گلم احسان عزیز

سوالاتم رو با نام خدا شروع میکنم

البته سری اول سوالاتم خیلی خصوصی هستند میتونید جواب ندین (با توجه به اینکه که آبجی کوچولو هم تشریف دارن و امکان داره آمار بره داخل خانواده :)) )

1. تا الان چنتا جی اف داشتی up2.gif

2. تا حالا آرزویی داشتی كه بهش نرسیده باشی ... چی بوده ؟ up.gif

3. خفن ترین ماشین از نظر تو ! winking.gif

4. شاخ ترین دختر بین شهر های ایران بازم از نظر تو up.gif

5. تا بحال شده تو حموم جو بگیرتت و بخونی / چی خوندی ؟ laugh.gif

6-برای حساب كتاب از چی استفاده میكن؟(مغزت، ماشین حساب، چرتكه، نخود لوبیا

7-از ادكلن استفاده میكنی؟ اگه آره چه ادكلنی؟

8-اگه بخوای بری مسافرت شهر توریستی میری یا زیارتی؟

9-ماشین داری؟ اگه داری چیه؟

10-موتور سواری رو بیشتر دوست داری یا ماشین سواری؟

11-تو رانندگی محتاط هستی یا بی احتیاط؟

لینک به دیدگاه

این هم سری دوم سوالاتم از داداش احسان عزیزم

میدونم الان داری منو اینجوری نگاه میکونی

511d45b6edb94_19713_488927454476323_889930658_n.jpg

1-بدترین خوابی كه دیدی چی بوده؟

2- بهترین خوابت چی بوده؟

3-بدترین دعوایی كه داشتی رو تعریف كن كه چی شد و چرا دعوا كردی و به كجا كشید؟

4-تا حالا شده انقدر دلت بگیره كه نتونی جلوی بغضتو بگیری و بزنی زیر گریه؟(منظور بچگیها نیست)

5-بهترین لحظه زندگیت تا حالا كی بوده؟

6-بدترین لحظه زندگیت كی بوده؟

7-یه خاطره از بهترین سفرت بگو.

8-زندگی طولانی رو دوست داری یا كوتاه؟

9-نظرت در مورد زندان چیه؟

10-چطور آدمی هستی برای دوستات؟

لینک به دیدگاه

سلام آقا احسان

من به همین یه سوال اکتفا میکنم

کادو ولنتاین چی گرفتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :>

منظورتون از داداشه کیه (نه من عاشق نشدم، نمی دونم چجوریه، اما داداشه را که نگاه می کنم میبینم این عشق هم چیز توپیه!)

به به خانم پاکزادمنش، شما چرا سبز شدید بعدا یادم باشه این مورد را درست کنم.

والا ولنتاین کسی نبود که به ما چیزی بده... بد زمونه ای شده

ضمن عرض سلام و خسته نباشید و همچنین تبریک به داداش گلم احسان عزیز

سوالاتم رو با نام خدا شروع میکنم

البته سری اول سوالاتم خیلی خصوصی هستند میتونید جواب ندین (با توجه به اینکه که آبجی کوچولو هم تشریف دارن و امکان داره آمار بره داخل خانواده :)) )

1. تا الان چنتا جی اف داشتی up2.gif

2. تا حالا آرزویی داشتی كه بهش نرسیده باشی ... چی بوده ؟ up.gif

3. خفن ترین ماشین از نظر تو ! winking.gif

4. شاخ ترین دختر بین شهر های ایران بازم از نظر تو up.gif

5. تا بحال شده تو حموم جو بگیرتت و بخونی / چی خوندی ؟ laugh.gif

6-برای حساب كتاب از چی استفاده میكن؟(مغزت، ماشین حساب، چرتكه، نخود لوبیا

7-از ادكلن استفاده میكنی؟ اگه آره چه ادكلنی؟

8-اگه بخوای بری مسافرت شهر توریستی میری یا زیارتی؟

9-ماشین داری؟ اگه داری چیه؟

10-موتور سواری رو بیشتر دوست داری یا ماشین سواری؟

11-تو رانندگی محتاط هستی یا بی احتیاط؟

مخلص داش یونس، بزگوار تبریک برای چی آخه :) ؟

1. خدا بگم چیکارت کنه با این سوالاتت، ولی 3 تا تو سه دور مختلف زندگی... (من در همینجا اعلام میکنم که با تقلب گسترده ای که در نظرسنجی هفته آینده انجام خواهد شد آقا یونس میهمان صندلی داغ خواهند بود!!!! :)) )

2. ای کاش میشد همین الان می تونستم نقشی که پدر تا الان برای من داشت را براشون داشته باشم، کمکشون کنم. اما نمی تونم.

3. پیکان پژو... البته نیاز به کمی شخصی سازی داره

4. مهناز افشار کارش درسته، جای خواهر ماست البته.

5. پ... من همینجوری هم دارم می خونم، بستگی داره جو چی باشه، تو جو بچه های خودمون اندی می خونیم و می خندیم... با احساس.

6. فقط یک رقمی ها را خودم انجام میدم البته با موفقیت کامل. دو رقمی به بعد دیگه کار من نیست. ماشین حساب

7. blue hat

8. من عمرا برم زیارت. صد در صد توریستی

9. من نه ولی بابام داره!

10. ماشین، موتور هم خوبه، البت تفریح باشیم یه موتوری دم دست باشه بیشتر حال میده

11. نه محتاط،، خیلی بدم میاد اینا خرکی میرونن.

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.