سومین میهمان صندلی داغ (خانم پاکزادمنش)دوشنبه 91/11/30

mariya

ارسال های توصیه شده

100% من هم قبول دارم نظرات شما رو در مورد ماریا خانم :)]]

ممنونم آقا یونس @};- @};-

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 82
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

روزهای محبوب

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تصاویر ارسال شده

7- از کارتون خوشت میاد؟ چه کارتونی بیشتر دوس داری؟ خیلی - کارتون های زمان خودمون - و خیلی از کارتون های الان - ولی میشا رو خیلی دوس داشتم

8- فیلم نگاه میکنی؟ ایرانی یا خارجی؟ فیلم خوب ایرانی و خارجی نداره - خوب باشه نگاه میکنم

9- از ارتفاع نمیترسی؟ شدید می ترسم

10- مسافرت داخلی هم میری ؟ جنوب بیشتر میری یا شمال؟ جنوب اومدی ما در خدمتیم :)]] خدمت از ماست سالم باشین - بستگی به نظر خانواده داره که کدوم سمت بریم

11- نظرت در مورد فرمول های چند صفحه ای بیوشیمی چیه؟ سرت گیج نمیره ؟ 8-}:(]] نه به خوبی و راحتی حفظشون میکنم - حافظه ی تصویریم خوبه

12- از چه حیوونی خوشت میاد ؟ :- اسب - چون خیلی مظلومه

لینک به دیدگاه

11- نظرت در مورد فرمول های چند صفحه ای بیوشیمی چیه؟ سرت گیج نمیره ؟ 8-}:(]] نه به خوبی و راحتی حفظشون میکنم - حافظه ی تصویریم خوبه

13 - با عرض معذرت می خواستم بدونم حافظه تصویریت خوبه یا کیفیت دوربین مبایلت که با خودت میبری سر جلسه :)) ؟ :>

لینک به دیدگاه

14. چجوری پسرا همه دخترا را دوست دارند اما دخترا نه؟ (شاید هم دارند رو نمی کنن- نظر شما چه؟) بین پسرها هم کسانی هستند که فقط یک نفر رو دوست داشته باشن

15. یه کتاب پیشنهاد بدید بخونیم. بلندیهای بادگیر نویسنده : امیلی جین برونته

لینک به دیدگاه

13 - با عرض معذرت می خواستم بدونم حافظه تصویرت خوبه یا کیفیت دوربین مبایلت که با خودت میبری سر جلسه :)) ؟ :>

نه واقعا حافظه ی تصویریم خوبه - در شرایط اضطرار ی از راه حل های دیگه برای تقویتش استفاده هم میکنم :>

لینک به دیدگاه

بقیه دوستان چرا سوال نمی پرسند؟ در بحث شرکت کنید با هم آشنا بشیم...

لینک به دیدگاه

شما ها چرا نمیرین نود ببینین :(]] . من خوابم میاد

لینک به دیدگاه
:)) :)) :)) من که کلی سوال دارم ولی میترسم بپرسم کلا انجمن زیر رو بشه :)) :)) :)) :))
لینک به دیدگاه

تفاوت غرور با حجب و حیا رو در چی می بینی؟ چقدر این دو با هم فاصله دارن؟

تفاوت عشق و دوست داشتن رو چطور تعریف میکنی؟

بزرگترین لذت و سرگرمیت در زندگی چیه؟

.وصفی از صبر و حوصلت؟

مذهبی هستی؟

لینک به دیدگاه

شما ها چرا نمیرین نود ببینین :(]] . من خوابم میاد

تازه آقا احسان دارن جمع رو به فعالیت بیشتر دعوت میکنن

لینک به دیدگاه

بقیه دوستان چرا سوال نمی پرسند؟ در بحث شرکت کنید با هم آشنا بشیم...

اخه الان چه وقت آشنایی ؟؟؟؟ دوست من خسته شد ؟! :(]]

لینک به دیدگاه

نظرت رو در مورد این 2 عکس بیان کن؟! :))

1-اگه بینیت اندازه این بنده خدا بود و 1 میلیار بهت میدادن و میگفتن اگه عملش کنی 1 میلیاردو ازت میگیریم قبول میکردی ؟؟؟

2-اگه یه جا واسه استخدامی بری و فقط 1 نفر رو لازم داشته باشن و تا لیست بسته بشه و تو این زمان نزدیک مکان مورد یکی ازت بپرسه !؟ میدونی کجا استخدامی میگیرن ؟ بهش میگی یا نه ؟؟ در نهایت صداقت ج بده !!؟؟

3-اگه بهت بگن 10 میلیارد بهت میدیم یه گربه رو بکشی یا یه تیکه گوشت گربه بخوری ! قبول میکنی ؟؟؟

4-اگه یکی تو خیابان یهویی بزنه تو گوشت چیکار میکنی ؟51228aee0bd5d_524237_263012973811601_489266579_n.jpg51228b16e8db4_67894_398808170197851_192852424_n.jpg

لینک به دیدگاه

:)) :)) :)) من که کلی سوال دارم ولی میترسم بپرسم کلا انجمن زیر رو بشه :)) :)) :)) :))

آقا یونس لطفا پس سوالاتتون تو دلت بمونه،چون مجبور به حذف پست میشم،به احترام خانوم پاکزادمنش ،چون ایشون دوست ندارن پست حذف شه منو مجبور به اینکار نکنید

از ما گفتن بود :-

لینک به دیدگاه

تازه آقا احسان دارن جمع رو به فعالیت بیشتر دعوت میکنن

تو رو بیرون ا انجمن می بینم 8-}

لینک به دیدگاه

تفاوت غرور با حجب و حیا رو در چی می بینی؟ چقدر این دو با هم فاصله دارن؟ همیشه حجب و حیا با غرور همراهه - اما برعکسش دلیل به با حیایی نمیشه

تفاوت عشق و دوست داشتن رو چطور تعریف میکنی؟ دوست داشتن نوع اعلای عشقه

بزرگترین لذت و سرگرمیت در زندگی چیه؟ بیوشیمی

.وصفی از صبر و حوصلت؟ متوسط - در برابر کسایی که برام خیلی مهم باشن صبرم کم میشه

مذهبی هستی؟ نه زیاد - ولی متوکلم

لینک به دیدگاه

اخه الان چه وقت آشنایی ؟؟؟؟ دوست من خسته شد ؟! :(]]

الهی قربون تو دوست خوبم برم که فقط تو به فکر منی

لینک به دیدگاه

نظرت رو در مورد این 2 عکس بیان کن؟! :)) الان یادم اومد - عکس سمت راستی رو خیلی ازش بدم میومد گفتم عوضش کنید - عکس سمت چپیم کلا از مسخره کردن ظاهر آدم ها لذت نمیبرم و حتی عصبانی هم میشم

1-اگه بینیت اندازه این بنده خدا بود و 1 میلیار بهت میدادن و میگفتن اگه عملش کنی 1 میلیاردو ازت میگیریم قبول میکردی ؟؟؟ حاضر بودم یه چیزی هم بذارم روش ولی عمل کنم

2-اگه یه جا واسه استخدامی بری و فقط 1 نفر رو لازم داشته باشن و تا لیست بسته بشه و تو این زمان نزدیک مکان مورد یکی ازت بپرسه !؟ میدونی کجا استخدامی میگیرن ؟ بهش میگی یا نه ؟؟ در نهایت صداقت ج بده !!؟؟

نه نمیگم

3-اگه بهت بگن 10 میلیارد بهت میدیم یه گربه رو بکشی یا یه تیکه گوشت گربه بخوری ! قبول میکنی ؟؟؟

10 میلیارد ارزشش رو داره - گربه نمیکشم اما گوشتشو میخورم

4-اگه یکی تو خیابان یهویی بزنه تو گوشت چیکار میکنی ؟51228aee0bd5d_524237_263012973811601_489266579_n.jpg51228b16e8db4_67894_398808170197851_192852424_n.jpg

چون میدونم سلامت عقلانی نداره ازش فرار میکنم تا یکی دیگه نخوردم

لینک به دیدگاه

الهی قربون تو دوست خوبم برم که فقط تو به فکر منی

خدا نکنه

پس من چی ؟

یه جمله عاشقونه بگوو؟

جنس فنر ماشین گوریل انگوری که بیگلی بیگلی روش سوار بود چی بوده به نظرت ؟؟؟

اگه توی بانک برنده میشدی دوست داشتی چی برنده بشی؟

کلید درهای بسته چیه ؟؟؟ درهای بسته کجاست؟؟

بهترین دعایی که میتونی امسال موقع سال تحویل داشته باشی چیه ؟ چی از خدا میخوای اگه مطئن باشی خدا اون دعا رو مستجاب میکنه ؟

اگه با یک دوستای صمیمی داخل خونه تنها باشی چیکار میکنی ؟ دختر و پسرش رو جدا توضیح بده ؟ :))

لینک به دیدگاه

3- تو این جمع دوست داری کیا تا میخوره بزنی اگه میتونستی؟؟

4- فوتبالی هستی؟؟ کدوم تیم؟؟

5-اثر گذارترین استاد یا معلم تو زندگیت؟؟

6-اگه تا ساعت 2 ازت سوال بپرسیم میمونی جواب بدی؟؟

لینک به دیدگاه

خدا نکنه

پس من چی ؟ شما سوالات خارج از محدوده پرسیدی

یه جمله عاشقونه بگوو؟ مهم اين نيست كه قشنگ باشي ، قشنگ اينه كه مهم باشي! حتي براي يك نفر.

جنس فنر ماشین گوریل انگوری که بیگلی بیگلی روش سوار بود چی بوده به نظرت ؟؟؟ فک کنم از جنس بدنه ی خود ماشینه بوده :)) :)) :)) :)) :))

اگه توی بانک برنده میشدی دوست داشتی چی برنده بشی؟ بالاترین مبلغ پولی که بانک جایزه گذاشته

کلید درهای بسته چیه ؟؟؟ درهای بسته کجاست؟؟ درهای بسته هر جایی میتونه باشه - و کلیدشم دست کاردونه

بهترین دعایی که میتونی امسال موقع سال تحویل داشته باشی چیه ؟ چی از خدا میخوای اگه مطئن باشی خدا اون دعا رو مستجاب میکنه ؟

خدایا هر چی به صلاحمه همون رو استجابت کن

اگه با یک دوستای صمیمی داخل خونه تنها باشی چیکار میکنی ؟ دختر و پسرش رو جدا توضیح بده ؟ :)) مگه کاری جز خوش گذرونی و هم نشینی با دوست صمیمی میشه کرد ؟ دوست دوسته دختر و پسر نداره - مگه اینکه منظورتون غیر از دوست معمولی باشه

لینک به دیدگاه

سلام خانم پاکزاد منش عزیز

راستش من بعده چندین ساعت سرو کله زدن برای نوشتن یه مقاله و هنگیدن کامل اومدم ببینم اینجا چه خبره

دیدم اوووووووووووووووووه چقد سوال ؟!!!!!!!!!!

خدا رحم کنه بهت!!!!!!!

بعد دیدم چقد بچه مثبتی همه رو جواب دادی =D>

فقط خواستم بگم من عمرا اگه بتونم اینقد مث شما صبور باشم

حداقل یکم شیطون میرفت تو جلدمو یکم ملتو قلقلک می دادم B-)

بهر حال خواستم خداقوت گفته باشم

ولی مث اینکه از صبح خیلی دوپینگ کردیا!!!!

چون هنوز داری حریف می طلبی ای ول

کمک خواستی خبرم کن واسه قوت دستت برات از خونه دعا کنم

موفق باشی دوست من :)>-

لینک به دیدگاه

3- تو این جمع دوست داری کیا تا میخوره بزنی اگه میتونستی؟؟ یکی از کاربرا نمیدونم اسمشو بیارم ناراحت میشه - ولی بازم ازش بدم نمیاد

4- فوتبالی هستی؟؟ کدوم تیم؟؟ از فوتبال خوشم نمیاد

5-اثر گذارترین استاد یا معلم تو زندگیت؟؟ هیچ کدوم

6-اگه تا ساعت 2 ازت سوال بپرسیم میمونی جواب بدی؟؟ بله ولی به سختی 8-}I-)

لینک به دیدگاه

سلام خانم پاکزاد منش عزیز

راستش من بعده چندین ساعت سرو کله زدن برای نوشتن یه مقاله و هنگیدن کامل اومدم ببینم اینجا چه خبره

دیدم اوووووووووووووووووه چقد سوال ؟!!!!!!!!!!

خدا رحم کنه بهت!!!!!!!

بعد دیدم چقد بچه مثبتی همه رو جواب دادی =D>

فقط خواستم بگم من عمرا اگه بتونم اینقد مث شما صبور باشم

حداقل یکم شیطون میرفت تو جلدمو یکم ملتو قلقلک می دادم B-)

بهر حال خواستم خداقوت گفته باشم

ولی مث اینکه از صبح خیلی دوپینگ کردیا!!!!

چون هنوز داری حریف می طلبی ای ول

کمک خواستی خبرم کن واسه قوت دستت برات از خونه دعا کنم

موفق باشی دوست من :)>-

سلام شبتون بخیر / حسابی فیتیله پیچ شدم

خوب یه سوالم شما میپرسیدی

لینک به دیدگاه

ممنون از خانم پاکزادمنش و دوستان، من مرخص میشم. شب همگی خوش @};-

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.