شماره مجازی ساز

کاربر رسمی
 • تعداد ارسال ها

  0
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

درباره شماره مجازی ساز

 • تاریخ تولد ۹ آذر ۱۳۷۸

اطلاعات دانشگاهی

 • دانشگاه
  kashan
 • رشته
  jan?
 • گرایش
  shiraz

آخرین بازدید کنندگان نمایه

بلوک آخرین بازدید کننده ها غیر فعال شده است و به دیگر کاربران نشان داده نمی شود.

دستاورد های شماره مجازی ساز

عضو جدید

عضو جدید (1/6)

0

اعتبار در سایت

 1. در ابتدا به سوال شماره مجازی چیست پاسخ می‌دهیم. شماره تلفن مجازی شماره‌ای است که به خط تلفن خاصی متکی نیست. در عوض می‌توان آن را به چندین تلفن مختلف متصل کرده و یا در بین آنها جابجا نمود. قبلاً به آنها شماره‌های دسترسی گفته می‌‌شد و در اصل توسط شرکت‌های بزرگ با مراکز تماس و تیم‌های بازاریابی استفاده می‌شد. این شماره‌ها این قابلیت را داشتند که تماس‌های ورودی را به چندین شماره به ‌صورت همزمان متصل کنند و شماره‌های متصل به هر تلفن را تعویض نمایند.


  همین قابلیت‌ها بود که به این شرکت‌ها در مدیریت ارتباط با مشتری، به گونه‌ای مؤثر و حرفه‌ای کمک نمود. شماره‌های مجازی امروزی نیز همانند انواع قدیمی خود به تلفن خاصی اختصاص نمی‌یابند و این تنها شباهت میان آن‌هاست. شماره‌های جدید، وابسته به فضای ابری هستند و همین امر به شما امکان می‌دهد که تماس‌ها و پیام‌هایتان را از تلفن خود دریافت کنید.

   

   

  شماره مجازی رایگان TalkRoute

  Talkroute یک شماره تلفن مجازی است که خدماتی را ارائه می دهد و شما را قادر می سازد با تلاش کمتری تماس تلفنی برقرار و دریافت کنید. این نرم افزار متناسب با تجارت شما انواع مختلفی را ارائه می دهد. این امکان را برای شما فراهم می کند تا تماس ها را در هر مکان هدایت یا هدایت کنید. از Talkroute می توان برای ارسال پیام به مشتریان خود استفاده کرد. مدیریت پیام های صوتی آسان است.

   

  نرم افزار شماره مجازی LinkedPhone

  در LinkedPhone ، ما با راه اندازی آسان سیستم های تلفنی با درجه حرفه ای به کارآفرینان و صاحبان مشاغل کوچک خدمت می کنیم. برای کار شماره تلفن دوم را به تلفن همراه شخصی خود اضافه کنید. بدون اینکه شماره شخصی شما را فاش کنید ، با مشتریان صحبت و پیامک کنید
  از میان هزاران شماره کسب و کار محلی و رایگان انتخاب کنید - یا شماره فعلی خود را به LinkedPhone منتقل کنید. شماره های کسب و کار ما به طور یکپارچه در دستگاه های موجود شما کار می کنند - تلفن های همراه ، تلفن های اداری ، تلفن های خانگی و رایانه ها.
  مکالمه نامحدود ، پیام کوتاه ، پیام صوتی ، مخاطبین و یادداشت های تماس. شماره تلفن مشترک شغلی را با تیم خود به اشتراک بگذارید - هرکسی پسوند خاص خود را دریافت می کند. برای تجربه تماس جلائی ، گزینه های حرفه ای منوی تماس ایجاد کنید.

   

  شماره مجازی رایگان Phone com

   

  Phone برنامه ای است که به شما کمک می کند سیستم تلفن خود را سریع و سریع پیکربندی کنید. به شما امکان می دهد با افزودن شماره در حساب تلفن خود ، تماس ها را مسدود کنید. این ابزار از مسدود کردن تماس ، هدایت و غربالگری پشتیبانی می کند. Phone com به شما امکان می دهد هر شماره را با فرهنگ لغت نام شماره گیری کنید. هنگامی که تلفن را در دست دارید موسیقی پخش می شود.