زرشک ، یاقوت جعبه جواهر طبیعت و خداحافظی با اضطراب

samane98

ارسال های توصیه شده

• 4 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

من با خواصش خیلی کاری ندارم 8-} ولی واقعا دم نوش زرشک خوشمزه است =P~ . با خوردنش جون میگیری

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

من با خواصش خیلی کاری ندارم 8-} ولی واقعا دم نوش زرشک خوشمزه است =P~ . با خوردنش جون میگیری

دم نوش زرشک چیه شهره جون؟؟؟؟؟؟؟؟نمیدونم :(]]
لینک به دیدگاه

دم نوش زرشک چیه شهره جون؟؟؟؟؟؟؟؟نمیدونم :(]]

فدات بشم عزیزم 8-}:>

یه مقدار زرشک و آب جوش آمده بزارید دم بکشه بعد نوش جان بفرمایید. البته مارال جون من از زرشک ها وحشی استفاده می کنم که به مقدار ترش مزه هستن.

و البته برای تنوع هم به وقتایی ترکیب زرشک + ولیک (زالزالک )قرمز یا سیاه استفاده می کنم

لینک به دیدگاه

فدات بشم عزیزم 8-}:>

یه مقدار زرشک و آب جوش آمده بزارید دم بکشه بعد نوش جان بفرمایید. البته مارال جون من از زرشک ها وحشی استفاده می کنم که به مقدار ترش مزه هستن.

و البته برای تنوع هم به وقتایی ترکیب زرشک + ولیک (زالزالک )قرمز یا سیاه استفاده می کنم

مرسی شهره جون میدونستید اینایی که میل میکنید هم از نظر انتی اکسیدان عالیه و هم اینکه برای چربیهای اضافی بدن بی نظیره :)]] نوش جونت هر وقت میل گردی یاد منم باش :)]]

:x

لینک به دیدگاه

مرسی شهره جون میدونستید اینایی که میل میکنید هم از نظر انتی اکسیدان عالیه و هم اینکه برای چربیهای اضافی بدن بی نظیره :)]] نوش جونت هر وقت میل گردی یاد منم باش :)]]

:x

به نظر من هیچ نعمت خدا بی حکمت نیست . همشون مفید هستند تو هر چی یه ضرر هست حالا ما بیاییم این همه فایده و بی خیال بشیم بچسبیم به یه ضرر ؟؟؟ بی خیال بابا همه چی می خوریم 8-}

از داشته هامون لذت ببریم و به نحو احسن استفاده کنیم .

مرسی مارال عزیزم @};-

لینک به دیدگاه

به نظر من هیچ نعمت خدا بی حکمت نیست . همشون مفید هستند تو هر چی یه ضرر هست حالا ما بیاییم این همه فایده و بی خیال بشیم بچسبیم به یه ضرر ؟؟؟ بی خیال بابا همه چی می خوریم 8-}

از داشته هامون لذت ببریم و به نحو احسن استفاده کنیم .

مرسی مارال عزیزم @};-وادی هستند که از تشکیل رادیکال‌های آزاد در سلولها جلوگیری می‌کنند. آنتی اکسیدان‌ها نقش مهمی در پیشگیری از سرطان دارند.بخوررررر عزیزم عالیه.. :)]]

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.