تبریک به آقا ایمان عزیز

خدمتی

ارسال های توصیه شده

استاد گرامی

:)]] آقا ایمان ( اساتید بخش پسورد )

قبولی در خشان شما در مقطع کارشناسی ارشد به شما و خانواده گرامیتان تبریک عرض نموده وتوفیق روزافزون شما را در تمام مراحل زندگی از خداوند متعال خواستاریم.

@};- @};-

forum.weare

البته لازم میدونم بگم که با رتبه تک رقمی بوده.

518fa73a6217c_images.jpg

لینک به دیدگاه

تبریک آقا ایمان، البته غیر از این هم از شما انتظار نمی رفت... :)]]@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

باریکلا اقا ایمان شیرینی فراموش نشه =D>

تبریک

شیرینی :-?:-? :-? مثلا 50 امتیاز به همه اهدا شه از طرف شما /:) /:)

لینک به دیدگاه

/:)یعنی اینقدر کار سختیه ؟ :-?

باید یک قانون باشه بچه های زیر Msc رو اینجا استاد نکنند

ولی خوب قبولی که جای خود دارد امیدوارم با موفقیت به پایان ببرید :-bd

لینک به دیدگاه

:-bd=D> =D> =D> =D> باریک باریک باریکالله . =D> =D> @};- @};- @};- @};-

تبریک میگم آقا ایمان .

لینک به دیدگاه

منم تبریک میگم آقا ایمان. ان شاءالله همینطور که با رتبه تک رقمی و خوب وارد دانشگاه شدید، با یک رزومه علمی عالی و پر از مقاله ISI و چندین ثبت اختراع این مقطع رو به پایان بسونی... @};-

لینک به دیدگاه

تبریک

من که مسئول امتیازا نیستم وگرنه 5000 تا امتیاز میدادم - واللللللللللللللللله! :-

لینک به دیدگاه

باریکلا اقا ایمان شیرینی فراموش نشه =D>

تبریک

من که مسئول امتیازا نیستم وگرنه 5000 تا امتیاز میدادم - واللللللللللللللللله! :-

خوب.... آقا ایمان که هست!!! شیرینی رو از آقا ایمان می گیریم 8->:-

لینک به دیدگاه

ممنونم از شهره خانم و همه دوستان عزیزم که به من لطف داشتن :)]]

امیدوارم همه دوستان در تمامی مراحل زندگی موفق و سربلند باشن @};- @};-

پ.ن. من فقیرم اگه بخوام به همه بچه های انجمن شیرینی بدم به هر کس تقریبا 2 امتیاز می رسه b-(

لینک به دیدگاه

سلام ایمان جان :-bd

از طرف منم تبریک @};- ... ان شاء الله موفق باشی. ولی یه توصیه بهت میکنم اگه میری فوق بخونی، حتما بعدش تلاش کن برای دکتری... چون اگه اینجوری نباشه خیلی زود پشیمون میشی. فوق با لیسانس خیلی هم توفیری نداره (تجربه خودم)

حالا دوستان! شلوغ نکنید!!! 100 سال پیش نیست که درس خوندن ارزشی داشته باشه... من اگه برگردم میرم دنبال کاسبی :)):>b-(

لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان و تبریک به آقا ایمان عزیز

و

با آرزوی موفقیت روزافزون برای همه دوستان

دوست خوبمون خانم پاکزادمنش هم یا خیلی دست و دلباز شده یا حاتم بخشی می کنه *-:)

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

سلام ،من هم به نوبه خودم بهتون تبریک میگم آقا ایمان...واقعا از صمیم قلبم براتون خوشحال شدم و آرزوی موفقیت دارم @};-

ایشالا این 2 سال ازتون یه صنایعی واقعی بسازه با ترفندهای مخصوص خودمون... :)]]

لینک به دیدگاه

همه بهت تبریکو گفتن ایمان خان ولی منمیخوام یه واقعیتی رو برات بگم قبل ازینکه وارد دانشگاه بشی

اونم اینهکه فکر نکنی شاخ قولو شکستی وقتی بری سر کلاس مثل خودت خیلیارو رو صندلی میبینی پس فکر نکن شاهکار کردی :-j

بعدشم فکر نکن قراره بری زوایای ناشکافته علمو بشکافی قراره شمام مث بقیه رو مقاله های دیگرون اسکی کنی فقط یه گوششو یکم تغییر بدی تابشه یه چیز جدید :))

مگر اینکه کلت بو قرمه سبزی بده و بخوای هسته بمب اتمو بشکافیو با کله شقی موضوعی رو انتخاب کنی ک نیست در جهانه که ایمان خان من این نوعشو بهت توصیه نمیکنم اگه میخوای زودکارتو جمع کنی

اما از من بشما نصیحت هر کاری میکنی بکن فقط کارت کاربردم داشته باشه .نه ازین کاربرد الکیا نه.حداقل بتونه یه درد کوچیکو از جامعه دوا کنه 8-}

بهرحال به سرزمین سختی ها خوش اومدی سر آخرم قراره بعده چنسال دویدن یه برگه کاغذ بدن بهت که رسما بشه بهت گف فوق لیسانس :))

شرمنده ک واقعیتهای تلخو همین اول گفتم :-

فقط امیدوارم کار بتونی پیدا کنی 8-> 8->

لینک به دیدگاه

همه بهت تبریکو گفتن ایمان خان ولی منمیخوام یه واقعیتی رو برات بگم قبل ازینکه وارد دانشگاه بشی

اونم اینهکه فکر نکنی شاخ قولو شکستی وقتی بری سر کلاس مثل خودت خیلیارو رو صندلی میبینی پس فکر نکن شاهکار کردی :-j

بعدشم فکر نکن قراره بری زوایای ناشکافته علمو بشکافی قراره شمام مث بقیه رو مقاله های دیگرون اسکی کنی فقط یه گوششو یکم تغییر بدی تابشه یه چیز جدید :))

مگر اینکه کلت بو قرمه سبزی بده و بخوای هسته بمب اتمو بشکافیو با کله شقی موضوعی رو انتخاب کنی ک نیست در جهانه که ایمان خان من این نوعشو بهت توصیه نمیکنم اگه میخوای زودکارتو جمع کنی

اما از من بشما نصیحت هر کاری میکنی بکن فقط کارت کاربردم داشته باشه .نه ازین کاربرد الکیا نه.حداقل بتونه یه درد کوچیکو از جامعه دوا کنه 8-}

بهرحال به سرزمین سختی ها خوش اومدی سر آخرم قراره بعده چنسال دویدن یه برگه کاغذ بدن بهت که رسما بشه بهت گف فوق لیسانس :))

شرمنده ک واقعیتهای تلخو همین اول گفتم :-

فقط امیدوارم کار بتونی پیدا کنی 8-> 8->

:))=D>:-bd

پشیمانش کردی رفت... ایمان جان ول کن درسو برو سربازی :))@};-

چند امتیاز میخوای بهت بدم سیاااااانور عزیز؟؟ :)) :)) :))

لینک به دیدگاه

:))=D>:-bd

پشیمانش کردی رفت... ایمان جان ول کن درسو برو سربازی :))@};-

الان پشیمون شه بچه خیلی بهتره تا اینکه دوسال دیگه خودش بفهمه فرقی بین لیسانسو فوق لیسانس نیس

بدبختیش اینجاس که فکرکنه اگه بره دکترا بخونه وضع بهتر میشه

اونوقته که من بیامو بهش بگم ایمان خان اینارو قبلا بهت گفتم یا نگفتم گفتم یا نگفتم :))

ویرایش شده توسط سیانور
لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.