لیله‌الرغائب است، مراقب آرزوهایت باش!

Misagh

ارسال های توصیه شده

اللّهم عَجّلِ لِوَليك الفَرَج

باید دری برای مناجات وا شود

تا درد بی دوای گناهم دوا شود

باید کسی که نزد خدا دارد ابرو

وقت سحر به یاد دلم در دعا شود

التماس دعا از همه دوستان

لینک به دیدگاه

اللّهم عَجّلِ لِوَليك الفَرَج والعافيةِ وَالنَصرِ وَجَعَلنا مِن خَيرِ اَعوانهِ وَاَنصارِهِ وَالمستشهدینَ بینَ یدیه

@};- @};- @};-

5194c8245387b_th.jpg

لینک به دیدگاه

اللّهم عَجّلِ لِوَليك الفَرَج والعافيةِ وَالنَصرِ وَجَعَلنا مِن خَيرِ اَعوانهِ وَاَنصارِهِ وَالمستشهدینَ بینَ یدیه

@};- @};- @};-

5194c8245387b_th.jpg

بسیار زیبا و آرامش بخش بود @};-

التماس دعا دارم @};-

لینک به دیدگاه

بسیار زیبا و آرامش بخش بود @};-

التماس دعا دارم @};-

ماریای عزیز و دیگر دوستان انجمنی @};-

از همه تون التماس دعا دارم... @};-

بیائید باهم امشب دعای زیبای فرج رو برای فرج و ظهور اما زمان (عج) زمزمه کنیم و از خدا بخواهیم که معرفت و درک شناخت حجتمان را به ما بدهد. @};-

بیایید باهم امشب از خدا برای هم هر آنچه که خوبی و خیر هست را آرزو کنیم... @};-

بیایید آرزو کنیم که صلح جهانی بر قرار گردد و شاهد ظلم و جنایات در گوشه و کنار جهان نباشیم... @};-

بیایید آرزو کنیم از این پس در کشورهایی که تحت تجاوزند مادر کودک شیرخواره اش را زنده در آغوش بگیرد... @};-

بیایید آرزو کنیم از این پس طفلی بر بالین مادر شهیدش نگرید و همچنان بهره مند از محبت مادری باشد... @};-

بیایید آرزو کنیم فقر و گرسنگی، بیماری و مصیبت هر روز کمرنگ تر از روز قبل بشه و انصاف انسانها نسبت به هم بیشتر بشه و محبت و انفاق جایگزین عداوت و پول پرستی و زیاده خواهی بشه... @};-

باشد که در پرتوی الطاف الهی جز آنچه خیر است برای ما و دیگران پیش نیاد و بهره مند از حضور اماممان باشیم @};-

ان شاءالله @};-

ویرایش شده توسط صبا
لینک به دیدگاه

ماریای عزیز و دیگر دوستان انجمنی @};-

از همه تون التماس دعا دارم... @};-

بیائید باهم امشب دعای زیبای فرج رو برای فرج و ظهور اما زمان (عج) زمزمه کنیم و از خدا بخواهیم که معرفت و درک شناخت حجتمان را به ما بدهد. @};-

بیایید باهم امشب از خدا برای هم هر آنچه که خوبی و خیر هست را آرزو کنیم... @};-

بیایید آرزو کنیم که صلح جهانی بر قرار گردد و شاهد ظلم و جنایات در گوشه و کنار جهان نباشیم... @};-

بیایید آرزو کنیم از این پس در کشورهایی که تحت تجاوزند مادر کودک شیرخواره اش را زنده در آغوش بگیرد... @};-

بیایید آرزو کنیم از این پس طفلی بر بالین مادر شهیدش نگرید و همچنان بهره مند از محبت مادری باشد... @};-

بیایید آرزو کنیم فقر و گرسنگی، بیماری و مصیبت هر روز کمرنگ تر از روز قبل بشه و انصاف انسانها نسبت به هم بیشتر بشه و محبت و انفاق جایگزین عداوت و پول پرستی و زیاده خواهی بشه... @};-

باشد که در پرتوی الطاف الهی جز آنچه خیر است برای ما و دیگران پیش نیاد و بهره مند از حضور اماممان باشیم @};-

ان شاءالله @};-

ان شالله @};-

لینک به دیدگاه

امشب بزرگی‌ات می‌شود آرزوهایت

لیله‌الرغائب است، مراقب آرزوهایت باش . . .

نمی دانم خوشبختی برای تو در چه معنا می شود

فقط می دانم

خوشبختی وسیعتر از آنست که در ذهنت بگنجد

و زیباترین لحظه ایست که می توانی در زندگی درک کنی

و من برای تو

خوشبختی ات را

آرزومندم @};-

لینک به دیدگاه

امشب بزرگی‌ات می‌شود آرزوهایت.

لیله‌الرغائب است، مراقب آرزوهایت باش!

کوچک که بودی برای داشتن بهترین اسباب بازی های دنیا دعا می کردی. برای خانه ای پر از خوراکی، برای کمی بیشتر تاپ سواری... یادت هست؟ بزرگ تر که شدی آرزو برایت قبول شدن امتحان و دانشگاه رفتن، کار و در آمد بود. به یاد داری؟ امروز هم... نمی دانم. نمی دانم دنیای آرزوهایت امروز تا کجا فکر می کند و دلداده کدام آیین است، نمی دانم حواس دلت امروز زمام دار چه کسانی است... تا کجا تقوا دارد و چقدر مهربان است... اما لیلةالرغائب را مراقب آرزوهایت باش...

راه آسمان، خدا، اجابت، بخشش شاید در نظرت سخت بیاید، طولانی، دست نیافتنی. اما امشب که عاشق شوی پیاده هم می شود تمام آن مسیر طولانی را ساده به پایان رساند، بی هیچ سخنی از رنج و کم طاقتی بندگان. می شود کوله بار دنیا را هر قدر هم سنگین از شانه هایت پایین بکشی تا دل کوچکت را به بی کران آسمان گره بزنی، برای ثانیه ای خدا...

امشب از هر کجای این دنیای بزرگ که در بزنی، صاحبخانه برای استقبال می آید. با طبقی از آرزوهایی که می خواهی... امشب... لیلة الرغائب... مراقب آرزوهایت باش...

ضیافت اولین شب جمعه رجب، لیلة الرغائب، خواب خیلی ها و آرزوی مردمان بسیاری را تعبیر کرده. به خیال مردمان بسیاری رنگ واقعیت رسانده. خیلی از مردم برای رسیدن به حاجت های خود دست به دامان این شب می شوند، به ضمانت یک سال انتظار...

تا چند سال پیش خیلی از ما این وعده گاه را نمی شناختیم. وعده گاهی که خدا در آن بردبار است به گناهکار ترین بندگان، وعده گاهی که باید امیدوارتر از پیش باشی به استجابت، آنجا که برای هر چه بخواهی مختاری و خدا به تمام آنچه می گویی شنواتر از پیش منتظر است...

امشب چه سیاه باشی و چه سپید، هر چه قدر که ناامید، هر چه که بخواهی از خدا، امیدوار باش به اجابت...

امشب اعانت جستن به فضل و کرمش برای آنکه امید دارد، مباح است...

امشب تمام فرشته ها از ثلث شب که بگذرد در میان کعبه به خدا برای بخشش بندگان روزه دار رجب دعا می کنند...

لیلة الرغائب تو مختاری برای انتخاب آنچه می خواهی، برای داشتن گوشه ای از تقدیری که آرزویش داری، برای آنچه می خواهی باشی...

شاید این شب در آیین های مردم دیگر، در کریسمس، انتظار بودا و روزهای دیگر مردمان دیگر تجلی کوچکی داشته باشد، اما مقایسه در رتبه و منزلت، در ارج و بندگی بی حساب پای خودت...

گریزی به اعمال این شب و نیم نگاهی به دعاها و معانی درد دلت با خدا می ارزد به تجربه حس گوش دادن کسی به تمام آنچه می خواهی، بیشتر از همیشه و هر روز... می ارزد به یک دل سیر دعا... به لذت گفتن یک طومار آرزو...

امشب می شود خیلی چیزها از خدا خواست. دنیا و آخرت را، ثروت و تملک را، بندگی، قدرت، گذشت، آرامش و ... خود خود خود خدا را...

و در آخر اگر دوست داشتی آرزویت را در این شب مقدس بازگو کن تا دوستانت برای رسیدن تو به آرزویت دعا کنند.

و من آرزو دارم که زودتر بیایی

و با حضورت ستاره باران کنی این شب تاریک را

و بزدایی هر آنچه از جنس سیاهی ست

آرزو دارم بیایی با اسبی سپید

و من در رکابت باشم ...

همه با هم در صدر آرزوهایمان در شب لیله الرغائب:

اللّهم عَجّلِ لِوَليك الفَرَج والعافيةِ وَالنَصرِ وَجَعَلنا مِن خَيرِ اَعوانهِ وَاَنصارِهِ وَالمستشهدینَ بینَ یدیه.

در کمال الدین شیخ صدوق سخنی از اباعبدالله الحسین(ع) در مورد ظهور آمده که می‌فرماید «یُصْلِحُ اللَّهُ تَبَارَکَ وَ تَعَالَى أَمْرَهُ فِی لَیْلَةٍ وَاحِدَة»(کمال الدین شیخ صدوق/۱/۳۱۷) خدا مقدمات ظهور را یک شبه فراهم می‌کند.

@};- @};-

لینک به دیدگاه

در کنار ثانیه ها آمین گوی آرزوهایتان هستم دوستان انجمنی عزیز............. @};- @};-

و من در رکابت باشم ...

لینک به دیدگاه

و من در رکابت باشم ...

لینک به دیدگاه

گفتم خدایا..

اگر سرنوشت مرا تو نوشته ای چرا آرزو کنم؟!

فرموود

شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند..

التماس دعا دوستان @};-

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.